Постанова
від 21.02.2008 по справі 3/29-б
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

3/29-Б

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області


10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65

ПОСТАНОВА

про визнання банкрутом

Від "21" лютого 2008 р. Справа № 3/29-Б.

Суддя Машевська О.П.

Розглянула заяву Державної податкової інспекції у м. Житомирі (м.Житомир)

про визнання банкрутом Приватне підприємство ПВК фірма "Маяк" (м.Житомир)

Присутні:

від кредиторів Толкач О.М. - дов. №50213/9/24 від 08.08.07р. , Котвицька Т.В. - дов. " 26401/9/10 від 07.05.07 року

від боржника не з'явився

прийняли участь:

Розглянувши матеріали справи про визнання банкрутом Приватне підприємство ПВК фірма "Маяк" (м.Житомир), заслухавши уповноважених представників ініціюючого кредитора  господарський суд

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою від "22" лютого 2007 р.   за заявою Державної податкової інспекції у м. Житомирі господарськийсуд порушив провадження у справі про визнання банкрутом  ПВК фірми "Маяк" (м.Житомир) в зв'язку з неспроможністю боржника погасити заборгованість згідно  з податковими вимогами  про  оплату  узгодженої  суми  податкового  зобов'язання , не  виконаного  платником  податків у встановлені  законом  строки.

За результатами розгляду заяви в  засіданні суду  господарський суд встановив наявність та неоплатність заборгованості боржника перед ініціюючим кредитором на суму 431 грн. 47 коп.

Приватне підприємство ПВК фірма "Маяк" (м.Житомир) зареєстровано рішенням №223 Богунського райвиконкому м.Житомира 08.08.1994р. , ідентифікаційний код 22049053, юридична адреса: 10030, м. Житомир, пров. Парковий 4.

Згідно довідки Житомирського обласного управління статистики №14/10/270 від 16.03.2006р. (а.с.26)  боржник  включений до  Єдиного  державного  реєстру підприємств  та  організацій  України  з  ідентифікаційним кодом  22049053.

Відповідності до  довідки  з  Єдиного  державного  реєстру  юридичних  та  фізичних  осіб - підприємців  серії АВ № 081682 станом 18.01.2008р.  у ЄДР  внесено  запис №3 про  відсутність  юридичної  особи  за  її  місцезнаходженням  (10030, м. Житомир, пров. Парковий 4).

Згідно із ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" визначено особливості банкрутства відсутнього боржника. Положення, передбачені цією статтею, застосовуються  також у разі, якщо майна боржника не вистачає на відшкодування витрат, або якщо протягом 12 місяців не проводились операції на рахунках боржника;  

Ухвалою  суду   про  порушення  провадження  у  справі  про  банкрутство від 22.02.2007р. та ухвалою про відкладення розгляду спору від 29.01.08р., боржника  було  повідомлено  про  час, місце та  дату  судового  засідання, а  також  про необхідність  заперечення  щодо  вимог  заявника.

Як свідчать матеріали справи, боржник відзиву на заяву ініціюючого кредитора не подав, на виклик суду не з'явився; ухвала господарського суду, надіслана на адресу боржника повернулася з відміткою відділення зв'язку про невручення адресату з підстав його відсутності.

Надані кредитором докази свідчать про відсутність підприємницької діяльності, відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням, а також про неспроможність боржника відновити свою платоспроможність та задоволити визнані судом вимоги ініціюючого кредитора не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.

Оскільки боржник неспроможний ліквідувати заборгованість перед кредиторами, господарський суд вважає за необхідне визнати боржника банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

Згідно п.2 ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" для здійснення ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатором підприємства-банкрута ініціюючого кредитора за згодою останнього. У разі виявлення майна відсутнього боржника, ліквідатора має бути замінено за клопотанням кредитора арбітражним керуючим, про що господарський суд виносить ухвалу.

За  клопотанням  ліквідатора  у  разі  виявлення  майна  боржника, господарський  суд  вправі  призначити  ліквідатора  з  числа  арбітражних  керуючих.

В засіданні суду представник ініціюючого кредитора  Котвицька Т.В.  надала  суду  згоду  на  призначення ДПІ в м.Житомирі  ліквідатором  боржника.

Враховуючи ст.ст. 22, 23 Закону та особливості провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника, визначені статтею 52 Закону, господарський суд приймає постанову про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури за відсутності останнього.

Відповідно до статті 23 Закону з дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури скасовується арешт, накладений на майно боржника, чи інші обмеження щодо розпорядження  майном такого боржника.

Відповідно до п.7 ст.37 Закону України "Про виконавче провадження" визнання господарським судом боржника банкрутом є підставою для  закінчення  виконавчого провадження та передачі виконавчого  документа (документів)   ліквідаційній  комісії чи арбітражному керуючому.

 

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 22-25, 52   Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 39 Закону України "Про  державну  реєстрацію  юридичних  та  фізичних  осіб - підприємців", господарський суд,

ПОСТАНОВИВ:

1. Визнати банкрутом Приватне підприємство приватну викробничо-комерційну фірму "Маяк" , що зареєстроване 08.08.1994р. Богунським райвиконкомом м.Житомира , юридична адреса: 10030, м. Житомир, Богунський район, пров. Парковий 4 , ідентифікаційний код 22049053.

2. Відкрити ліквідаційну процедуру Приватного підприємства приватної викробничо-комерційної фірми "Маяк" строком  на  шість  місяців  до  21.08.2008 року.

3. Призначити ліквідатором банкрута Державну податкову інспекцію м.Житомира.

4. Зобов'язати ліквідатора Державну податкову інспекцію м.Житомира забезпечити виконання повноважень ліквідатора Приватного підприємства приватної викробничо-комерційної фірми "Маяк" в порядку,  визначеному ст. 25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та належне виконання заходів, передбачених ст. 29 –31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, спрямованих на задоволення вимог кредиторів, а саме :

-  повідомити усіх відомих кредиторів відсутнього боржника шляхом опублікування оголошення у засобах масової інформації та надіслання письмового повідомлення;

- довести через  засоби масової інформації повідомлення про втрату дійсності печаткою та штампом банкрута у разі  наявності доказів їх виготовлення та за відсутності їх на підприємстві;

- виявити  додаткові докази про наявність/відсутність у банкрута майна на праві власності/користування;

- здійснити інвентаризацію  майнових активів та заборгованості банкрута, в тому числі, перед найманими працівниками;

- припинити трудові відносини підприємства- банкрута з найманими працівниками відповідно до законодавства України про працю;

- виявити документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов'язковому зберіганню;

- закрити рахунки банкрута у банківських установах, виявлені при проведенні ліквідаційної процедури за винятком основного рахунку боржника.     

-  за результатами проведеної роботи, згідно зі ст. 32 зазначеного Закону, подати ліквідаційний баланс, звіт про проведену роботу та інші матеріали, що свідчать про виконання ліквідатором покладених на нього  обов'язків (докази, що свідчать про відсутність ліквідаційної маси; реєстр вимог кредиторів з зазначенням сум, які є неможливими до погашення; пояснювальну записку ліквідатора до ліквідаційного балансу).

5. Керівнику Приватного підприємства  приватної викробничо-комерційної фірми "Маяк" протягом 15 днів з дня прийняття постанови про визнання боржника банкрутом передати ліквідатору представнику Державної податкової інспекції м.Житомира  бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута.

Попередити про відповідальність за ухилення від виконання зазначених обов'язків.

6. Скасувати арешт накладений на майно та грошові кошти боржника, а  також  інші обмеження  щодо розпорядження його  майном.

7. Призначити засідання господарського суду для звіту ліквідатора на  "10 " квітня 2008р. о  10 год. 00  хв.  в приміщенні господарського суду Житомирської області, кімн. №109.   

8.  Ліквідатору Державній податковій інспекції м.Житомира подати суду проміжний звіт про хід виконання ліквідаційної процедури, в тому числі:

- оголошення про опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури;

- матеріали інвентаризації майнових активів банкрута;

- докази повідомлення найманих працівників про припинення трудових відносин у зв'язку з банкрутством останнього;

- докази виявлення документів банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов'язковому зберіганню;

- докази користування печаткою та штампом банкрута;

- докази закриття рахунків банкрута, у разі їх наявності  та номер основного рахунку, що використовується  при проведенні ліквідаційної процедури;

- докази приймання - передачі виконавчих документів від органу виконавчої служби;

- витяг з реєстру обтяжень  (заборону відчуження) рухомого (нерухомого) майна;  

- реєстр вимог кредиторів, складений з врахуванням вимог статті 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

9. Копію постанови надіслати ініціюючому кредитору, ліквідатору,  державному реєстратору, державній виконавчій службі,  Житомирському обласному сектору з питань банкрутства.

Суддя                                                                              Машевська О.П.    

Друк. : 6 прим.

Віддрукувати:

1 - в справу

2 - заявнику (ліквідатору 0ДПІ у м.Житомирі)

4 - Богунському ВДВС міського управління юстиції

5 - Житомирському обласному  сектору  з  питань  банкрутства

6 - державному  реєстратору  -виконкому Житомирської міської ради

СудГосподарський суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення21.02.2008
Оприлюднено11.03.2008
Номер документу1410769
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —3/29-б

Постанова від 06.03.2008

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Машевська О.П.

Постанова від 21.02.2008

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Машевська О.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні