Ухвала
від 17.03.2011 по справі 6-96/10
МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 6- 4

2011 р.

У Х В А Л А

31 січня 2011 року Мел ітопольський міськрайонний суд Запорізької області

в складі :

головуючого судді Полєвої С.Ф ,

при секретарі - Головацьк ій Т.В.,

розглянувши у відкритому с удовому засіданні в приміщен ні Мелітопольського міськра йонного суду Запорізької об ласті подання відділу держав ної виконавчої служби Меліто польського міськрайонного у правління юстиції Запорізьк ої області про видачу дублік ата виконавчого листа № 2-5239 від 18.10.2004 року,

В С Т А Н О В И В :

Відділ державної в иконавчої служби Мелітополь ського міськрайонного упра вління юстиції Запорізькій о бласті звернувся до суду з по данням в якому просить вида ти дублікат виконавчого лис та № 2 -5239 від 18.10.2004 року по цивільн ій справі за позовом ОСОБА_ 1 до ОСОБА_2 про стягнен ня аліментів, у зв`язку з йог о втратою.

Згідно ст. 370 ЦПК Ук раїни замість втраченого ор игіналу виконавчого листа аб о судового наказу суд, який ви дав виконавчий лист або судо вой наказ, має право за заяво ю стягувача або подання держ авного виконавця видати його дублікат.

Суд, вивчивши подання вва жає, що вимоги законні, обгру нтовані, і тому підлягають за доволенню.

На підставі вищевказаного , керуючись ст. 370 ЦПК України, с уд

У Х В А Л И В :

Задовольнити подання відд ілу державної виконавчої слу жби Мелітопольського міськр айонного управління юстиції Запорізької області .

Видати дублікат вико навчого листа по цивільній с праві № 22 -5239 від 18.10.2004 року за позо вом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подаєт ься протягом п' яти днів з дн і її проголошення. У разі, якщо ухвалу було проголошено без участі особи, яка її оскаржує , апеляційна скарга подаєтьс я протягом п' яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя :

СудМелітопольський міськрайонний суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення17.03.2011
Оприлюднено30.03.2011
Номер документу14246391
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —6-96/10

Ухвала від 05.12.2017

Цивільне

Київський районний суд м.Харкова

Колесник С. А.

Ухвала від 27.09.2010

Цивільне

Балаклійський районний суд Харківської області

Чайка І. В.

Ухвала від 18.01.2010

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Деркач О. Г.

Ухвала від 24.12.2010

Цивільне

Ленінський районний суд м.Харкова

Шрамко Л. Л.

Ухвала від 15.09.2010

Цивільне

Хортицький районний суд м.Запоріжжя

Бондаренко І. В.

Ухвала від 25.10.2010

Цивільне

Куп'янський міськрайонний суд Харківської області

Сєлютіна Н. М.

Ухвала від 17.03.2011

Цивільне

Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області

Полєва С. Ф.

Ухвала від 17.12.2010

Цивільне

Микитівський районний суд м.Горлівки

Мілєйко Євген Дмитрович

Ухвала від 29.11.2010

Цивільне

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Лила Віталій Миколайович

Ухвала від 04.11.2010

Цивільне

Суворовський районний суд м.Одеси

Кисельов Вадим Костянтинович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні