Ухвала
від 03.03.2011 по справі 5005/1671/2011
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

5005/1671/2011

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА  

03.03.11р.

Справа № 5005/1671/2011

Суддя господарського суду Дніпропетровської області Калиниченко Л.М.

при секретарі судового засідання  Германич І.Ю.

за участю представників сторін:

від кредитора -  Головко О.В., дов. № 46947/10/10-010 від 02.12.10р., ДПІ

від боржника -  не з'явився

розглянувши справу

за заявою     Державної податкової інспекції у м.Дніпродзержинську        

до боржника Приватного підприємства "Вест-Технотрейд", 51922, м.Дніпродзержинськ, вул.Димитрова, 2, кв.10 (ЄДРПОУ 33127560)

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

08.02.11р. за заявою Державної податкової інспекції у м.Дніпродзержинську господарський суд Дніпропетровської області порушив провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства "Вест-Технотрейд", м.Дніпродзержинськ.

Відповідно до вимог ст. 11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (надалі - Закон) господарський суд оцінює подані документи, заслуховує пояснення сторін, розглядає обґрунтованість  заперечень боржника.

Боржник у судове засідання не з'явився, відгук на подану заяву кредитора суду не надав.

Кредитор в судовому засідання пояснив, що заборгованість боржника перед кредитором складає суму 1 529,64грн., яка складається штрафних санкцій.

Відповідно до ч.2 ст. 41 Господарського процесуального кодексу України, провадження у справах про банкрутство здійснюється у порядку, передбаченому цим кодексом з врахуванням вимог Закону норми якого, як спеціальні норми права, переважають у застосуванні над загальними нормами Господарського процесуального кодексу України.

 Відповідно до ч.1 ст. 5 Закону провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України та іншими законодавчими актами України.

Згідно до п.2 ст.6 Закону право на звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство мають боржник, кредитор.

Відповідно до вимог Закону, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника є підставою для порушення провадження у справі у випадку наявності будь-якої з підстав, передбачених ст.52 Закону.

Ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", яка має назву "Особливості банкрутства відсутнього боржника", передбачає ці самі "інші випадки" та особливості порушення справи про банкрутство, про які йдеться в ч.3 ст. 6 Закону, а саме, - у разі, якщо громадянин, підприємець, боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

Виходячи з викладеного ч. 3 ст.6 Закону містить загальні норми, а ст.52 Закону передбачає спеціальні норми, які регулюють банкрутство за спрощеною процедурою.

У відповідності до ст. 1 Закону неплатоспроможність - неспроможність суб'єкта підприємницької діяльності виконати після настання встановленого строку їх  сплати грошові зобов'язання перед кредиторами, в тому числі по заробітній платі, а також виконати зобов'язання щодо сплати страхових внесків на  загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інші види загальнообов'язкового державного соціального страхування, податків і  зборів  (обов'язкових  платежів) не інакше як через відновлення платоспроможності;

грошове зобов'язання   -   зобов'язання   боржника  заплатити кредитору певну  грошову  суму  відповідно  до  цивільно-правового договору   та   на   інших   підставах,   передбачених   цивільним законодавством  України.  До  складу грошових зобов'язань боржника не  зараховуються  недоїмка  (пеня  та  штраф),  визначена на дату подання заяви до господарського суду,  а також  зобов'язання,  які виникли  внаслідок  заподіяння  шкоди  життю  і здоров'ю громадян, зобов'язання з виплати авторської винагороди,  зобов'язання  перед засновниками (учасниками) боржника - юридичної особи, що виникли з такої  участі, як це передбачено п.14  Постанови Верховного суду України  № 15 від 18.12.09р. "Про судову практику в справах про банкрутство".

      Штрафні (фінансові) санкції не відносяться до обов'язкових платежів і не можуть бути враховані при порушенні провадження у справі про банкрутство.

       Виходячи з вимог ч.2 ст. 34 Господарського процесуального кодексу України, обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтвердженні повними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

        Зважаючи на вищевикладене, суд вважає, що дана справа підлягаю припиненню.

Керуючись ст.ст.4-1, п.1-1 ст.80, 86 Господарського процесуального кодексу України, ст.ст.1, 7, 11, 52  Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд

УХВАЛИВ:

Припинити провадження у справі № 5005/1671/2011 про банкрутство Приватного підприємства "Вест-Технотрейд", 51922, м.Дніпродзержинськ, (ЄДРПОУ  33127560) .

Суддя

Л.М. Калиниченко

        

    

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення03.03.2011
Оприлюднено23.03.2011
Номер документу14309134
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5005/1671/2011

Ухвала від 03.03.2011

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Калиниченко Людмила Михайлівна

Ухвала від 15.02.2011

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Калиниченко Людмила Михайлівна

Ухвала від 08.02.2011

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Калиниченко Людмила Михайлівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні