Справа № 3-1226
01 вересня 2008 p.
ПОСТАНОВА
01 вересня 2008 р. Суддя Високо пільського районного суду Хе рсонської області
Холкіна Г. І. розглянувши м атеріали, які надійшли від ОІ У СКР Високопільського РВ УМ ВС України в Херсонській обл асті про притягнення до адмі ністративної відповідально сті:
ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, ур одженця Херсонської облас ті смт. Великоолександрівка та мешканця АДРЕСА_1, гро мадянина України, з середнь ою освітою, не працюючого, н авчається в Архангельському ПАЛ, студент III курсу, осіб на у тримані не має, раніше до адмі ністративної відповідально сті не притягувався, -
за ст. 173 КпАП України
ВСТАНОВИВ:
31.08.2008 року, близько 18.00 годин и ОСОБА_2 в смт. Архангельс ьке, в приміщенні Архангельс ького ПАЛ, перебуваючи у нетв ерезому стані, висловлювався нецензурними словами в адре су працівника ПАЛ ОСОБА_3, чим своїми діями порушував г ромадський спокій та людську гідність, тобто вчинив право порушення, передбачене ст. 173 К пАП України, а саме: дрібне хул іганство, тобто нецензурна л айка в громадських місцях, об разливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушу ють громадський порядок і сп окій громадян.
В судовому засіданні ОСО БА_2 вину свою у вчиненому пр авопорушенні визнав повніст ю, щиро кається, зобов' язавс я більше не вчиняти протипра вних дій, просить суд суворо н е наказувати.
Крім повного визнання своє ї вини, вина ОСОБА_2 підтве рджується протоколом про адм іністративне правопорушенн я серія ХН № 354776 від 31.08.2008 року, осо бистими поясненнями ОСОБА _2 зазначених в протоколі пр о адміністративне правопору шення, заявою ОСОБА_3
При призначенні адміністр ативного стягнення врахован о характер та ступінь тяжкос ті вчиненого адміністративн ого правопорушення, дані про особу правопорушника, вперш е притягується до адміністра тивної відповідальності, виз нання ним повністю своєї вин и, його ставлення до вчиненог о, майновий та сімейний стан.
На підставі викладеного, ке руючись ст. ст. 33, 173, 221, 268, 280, 283, 284, 287 КпАП України, суддя -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ _1 визнати винним у скоєні ад міністративного правопоруш ення, передбаченого ст. 173 КпАП України і накласти на нього а дміністративне стягнення у в игляді адміністративного шт рафу в розмірі 51 (П' ятдесят о дної) грн.
Постанова є остаточною і ос карженню в порядку проваджен ня в справах про адміністрат ивні правопорушення не підля гає.
Набирає чинності з моменту винесення.
Строк пред' явлення до вик онання згідно ст. 303 КпАП Украї ни.
Суд | Високопільський районний суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 01.09.2008 |
Оприлюднено | 30.03.2011 |
Номер документу | 14415372 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Уманський міськрайонний суд Черкаської області
Іванов А. А.
Адмінправопорушення
Високопільський районний суд Херсонської області
Холкіна Г.І.
Адмінправопорушення
Теофіпольський районний суд Хмельницької області
Стецюк Іван Савич
Адмінправопорушення
Погребищенський районний суд Вінницької області
Бойчук Олександр Григорович
Адмінправопорушення
Менський районний суд Чернігівської області
Сова Тетяна Георгіївна
Адмінправопорушення
Долинський районний суд Кіровоградської області
Бондарчук Руслан Анатолійович
Адмінправопорушення
Покровський районний суд Дніпропетровської області
Пустовар Оксана Савеліївна
Адмінправопорушення
Тельманівський районний суд Донецької області
Ольховська Олена Володимірівна
Адмінправопорушення
Малинський районний суд Житомирської області
Тимошенко Андрій Олександрович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні