Постанова
від 24.02.2009 по справі 3-279/09
ЧЕРВОНОГВАРДІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.МАКІЇВКИ

№ 3-279/09

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 лютого 2009 року м. Макіївк а

Суддя Червоногвардійськог о районного суду м. Макіївки Д онецької області Рассужда й В.Я., розглянувши матеріал и, що надійшли з Червоногвард ійського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області про прит ягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, у родженця м. Донецьку, гро мадянина Росії, не працюю чого, до адміністративної ві дповідальності протягом рок у не притягувався, проживаюч ого за адресою: АДРЕСА_1 бе з реєстрації

за ч. 1 ст. 203 Кодексу України пр о адміністративні правопору шення, -

ВСТАНОВИВ:

Згідно протоколу про адм іністративне правопорушенн я громадянин Росії ОСО БА_2 з 23.10.1997 року проживає на те риторії України без реєстрац ії, чим порушив п. 27 Постанови К абінету Міністрів України № 1074 від 29.12.1995 року. Зазначене прав опорушення було встановлено під час звернення в СПРФО у Че рвоногвардійському РВ ММУ ГУ МВС України в Донецькій обла сті.

Допитаний у судовому засід анні ОСОБА_2 провину у ско єному правопорушенні визнав цілком і пояснив, що правопор ушення було допущено в наслі док незнання вимог закону.

Своїми діями ОСОБА_2 ско їв правопорушення, передбаче не ч. 1 ст. 203 КУпАП України, і обгр унтовано притягнутий до адмі ністративної відповідально сті по даній статті.

На підставі викладеного, ке руючись ст. 203 ч. 1 КУпАП України , -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 піддати адмін істративному штрафу на корис ть держави у розмірі 340 (триста сорок) гривень за ст. 203 ч. 1 КУпАП .

Постанова може бути оскарж ена (опротестована) в Апеляці йний суд Донецької області п ротягом 10 днів з моменту її ви несення шляхом подачі апеляц ійної скарги (протесту) через даний районний суд.

СудЧервоногвардійський районний суд м.Макіївки
Дата ухвалення рішення24.02.2009
Оприлюднено11.04.2011
Номер документу14573737
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —3-279/09

Постанова від 24.02.2009

Адмінправопорушення

Червоногвардійський районний суд м.Макіївки

Рассуждай В. Я.

Постанова від 22.05.2009

Адмінправопорушення

Новоайдарський районний суд Луганської області

Іванова О.М.

Постанова від 05.05.2009

Адмінправопорушення

Межівський районний суд Дніпропетровської області

Літвінова Л.Ф.

Постанова від 17.04.2009

Адмінправопорушення

Згурівський районний суд Київської області

Хижний Р.В.

Постанова від 05.02.2009

Адмінправопорушення

Фастівський міськрайонний суд Київської області

Лаврік В.В.

Постанова від 26.02.2009

Адмінправопорушення

Микитівський районний суд м.Горлівки

Полтавець Н.З.

Постанова від 30.01.2009

Адмінправопорушення

Бердянський міськрайонний суд Запорізької області

Троценко Т.А.

Постанова від 27.01.2009

Адмінправопорушення

Подільський районний суд міста Києва

Ноздряков С.В.

Постанова від 22.01.2009

Адмінправопорушення

Голосіївський районний суд міста Києва

Новак А.В.

Постанова від 23.03.2009

Адмінправопорушення

Амвросіївський районний суд Донецької області

Толок Ю.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні