Постанова
від 21.09.2009 по справі 4-2387/09
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 4-2387\09

ПОСТАНОВА

21 вересня 2009 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Юзькова О.Л., розглянувши подання слідчого з ОВС СВ ПМ ДПА у м. Києві Демченко О.Б. про розкриття банківської таємниці та проведення виїмки, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий з ОВС СВ ПМ ДПА у м. Києві Демченко О.Б. за згодою заступника прокурора м. Києва Молодик В.В. звернувся до суду з поданням про надання дозволу на розкриття банківської таємниці та проведення виїмки документів в АБ «Діамант».

На обгрунтування подання про розкриття банківської таємниці та проведення виїмки банківських документів, слідчий посилається на те що, вказана кримінальна справа порушена та розслідується за ч. 5 ст. 191 КК України.

Під час досудового слідства встановлено, що держаною податковою інспекцією у Печерському районі м. Києва проведено невиїздну документальну перевірку з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість на розрахунковий рахунок ПП «Ангара» (код за ЄДРПОУ 32047008) за серпень, листопад, грудень 2005 року та січень 2006 року. В ході перевірки встановлено, що ПП «Ангара» (код за ЄДРПОУ 32047008) зареєстровано Печерською районною у м. Києві державною адміністрацією 05 червня 2002 року, юридична адреса: м. Київ, вул. Лютеранська, 25, кв. 9.Крім цього було з»ясовано, що постачальником титанової продукції та феротитану для ПП «Ангара» в 2005-2006 році були ТОВ «Сігма-клас» та ТОВ «Тортуга», які в свою чергу придбали зазначений товар у ПП «УкрСпецФерит» (код за ЄДРПОУ 32781339), яке перебуває на обліку у Кіровському районі М. Дніпропетровська та знаходиться в розшуку. Проведеним розслідуванням встановлено, що постачальником титанової продукції та феротитану для ПП «Ангара» в 2005-2006 році було ТОВ «Сігма-Клас», засновником та директором якого з 31.03.2006 став ОСОБА_4, місцезнаходження останнього в даний час не встановлене. Також в ході розслідування не встановлено місцезнаходження первинної бухгалтерської документації ТОВ «Сігма-Клас», а таким чином і встановити постачальника титанової продукції в адресу ТОВ «Сігма-клас».

На підставі викладеного, встановити ланцюг, яким користувались для переведення безготівкових коштів у готівкові та безпідставного створення податкового кредиту для мінімізації податкових зобовязань, що в свою чергу зменшує надходження до бюджету, можливо тільки шляхом дослідження руху грошових коштів.

Беручи до уваги, що в АБ «Діамант» м. Києва (МФО 320854), знаходяться відомості про рух коштів по рахунку № 2600431174, що належить ТО«ѳгма-клас» (код 33175077), що підтверджують розрахунки з приводу придбання-продажу титанової продукції та феротитану, а саме відомостей про рух коштів, призначенням платежу, датою платежу, часом проведення платежу, номером платіжного документа, сумою платежу, а також із зазначенням вхідного та вихідного залишків коштів на рахунку на початок і кінець кожного дня, референс кожного платіжного документу (номер або інші символи, що використовуються для ідентифікації транзакції), а також карток зі зразками підписів та відбитками печаток, довіреностей, що надавалися представникам ТО«ѳгма-клас» (код 33175077), грошових чеків на отримання коштів, які надавались від імені ТОВ «Сігма-клас» (код 33175077), заяв на відкриття поточних рахунків та договорів на їх обслуговування, угод про використання системи віддаленого доступу до рахунків типу „банк-клієнт" тощо з моменту відкриття і по теперішній час, та які мають значення речових доказів по кримінальній справі.

Розглянувши подання та матеріали кримінальної справи, суд вважає, що подання підлягає частковому задоволенню, оскільки, для встановлення обставин справи необхідно отримати дозвіл на розкриття банківської таємниці і проведення виїмки в АБ «Діамант».

Вказані документи та інформація мають доказове значення для встановлення істини по справі.

Згідно з ч. 5 ст. 14-1 КПК України, п. п. 1-2 ч. 1 ст. 62 Закону України „Про банки та банківську діяльність" розкриття інформації, яка містить банківську таємницю, здійснюється з письмового дозволу власника такої інформації або за рішенням суду.

Враховуючи викладене, суд вважає, що подання підлягає частковому задоволенню. Керуючись ст. ст., 177, 178 КПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Подання задовольнити частково.

Розкрити банківську таємницю на інформацію та дозволити проведення виїмки в АБ «Діамант» м. Києва (МФО 320854) з метою вилучення:

Відомостей на паперових носіях про рух коштів, призначенням платежу, датою платежу, часом проведення платежу, номером платіжного документа, сумою платежу, а також із зазначенням вхідного та вихідного залишків коштів на рахунку на початок і кінець кожного дня, референс кожного платіжного документу (номер або інші символи, що використовуються для ідентифікації транзакції), що свідчить про обіг грошових коштів по рахунку № 2600431174 (по видам валют), який належить ТО«ѳгма-клас» (код 33175077), а також карток зі зразками підписів та відбитками печаток, довіреностей, що надавалися представникам ТО«ѳгма-клас» (код 33175077), грошових чеків на отримання коштів, які надавались від імені ТО«ѳгма-клас» (код 33175077), заяв на відкриття поточних рахунків та договорів на їх обслуговування, угод про використання системи віддаленого доступу до рахунків типу „банк-клієнт" тощо з моменту відкриття і по теперішній час.

Постанова оскарженню не підлягає.

СудШевченківський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення21.09.2009
Оприлюднено23.12.2022
Номер документу14776287
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —4-2387/09

Постанова від 21.09.2009

Кримінальне

Шевченківський районний суд міста Києва

Юзькова О.Л.

Судовий наказ від 29.01.2009

Цивільне

Центральний районний суд м. Миколаєва

Гречана С.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні