Рішення
від 11.04.2011 по справі 8/3/5022-213/2011
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

8/3/5022-213/2011

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

"11" квітня 2011 р.Справа № 8/3/5022-213/2011

Господарський суд Тернопільської області

у складі   судді Гирили І.М.    розглянув справу

за позовом Комунального підприємства теплових мереж "Тернопільміськтеплокомуненерго", Тернопільської міської ради, вул. І. Франка, 16, м. Тернопіль, 46001                        

до відповідача Приватного підприємства "ТеССком", вул. Грушевського, 23, м. Тернопіль, 46000                

про стягнення 3 947 грн. 54 коп. заборгованості за послуги з теплопостачання  

За участю представників сторін від:

Позивача: Решетухи А.В. –начальника юридичного відділу, довіреність №188/1 від 24.01.2011р.

Відповідача : не прибув.

В судовому засіданні представнику позивача роз'яснено процесуальні права та обов'язки, передбачені ст. ст. 20, 22, 81-1 Господарського процесуального кодексу України.

За відсутністю відповідного клопотання сторін технічна фіксація судового процесу не здійснюється.

Суть справи:

Комунальне підприємство теплових мереж "Тернопільміськтеплокомуненерго" Тернопільської міської ради, м. Тернопіль, надалі позивач, звернулось до господарського суду з позовом до Приватного підприємства "ТеССком", м. Тернопіль, надалі відповідач, про стягнення 3 947 грн. 54 коп. заборгованості за послуги з теплопостачання  

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем зобов'язань за договором на постачання теплової енергії в гарячій воді №934 від 01.10.2005 року, зокрема, в частині здійснення оплати вартості отриманих послуг за період з 01.10.2007 року по 30.04.2010 року, внаслідок чого утворилась заборгованість в загальній сумі 3 947,54грн., яку і просить стягнути в судовому порядку.

В підтвердження викладеного надано: договір №934 від 01.10.2005 року; додаток 1 до договору №934; додаток 3 до договору №934; акти про запуск системи опалення в роботу в опалювальний період 2007/2008р.р., 2008/2009 р.р., 2009/2010 р.р.; довідку про розрахунки за теплову енергію станом на 01.02.2011 р.; а також інші документи, належним чином засвідчені копії яких знаходяться в матеріалах справи.

Розгляд справи, призначений вперше на 10:20 год. 02.03.2011 р., в порядку ст. 77 ГПК України, було відкладено до 10:10 год. 23.03.2011р., та відповідно, до 15:50 год. 11.04.2011 року, з підстав, викладених у відповідних ухвалах суду.

В судове засіданні 11.04.2011 р. представник позивача прибув, позовні вимоги підтримав у повному обсязі.

Відповідач в судове засідання не прибув, документально обґрунтованого відзиву на позов не надав, хоча про дату, час та місце слухання справи був повідомлений належним чином, в порядку ст. 64 ГПК України.

Ухвала суду про порушення провадження у справі від 16.02.2011р., як і ухвали про відкладення розгляду справи від 02.03.2011р. та від 23.03.11р., направлені судом на адресу відповідача: вул. Грушевського, 23, м. Тернопіль, повернулись на адресу суду із відміткою пошти "за зазначеною адресою не значиться".

Відповідно до ст. 18 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, були внесені до нього то такі відомості вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою, доки до них не внесено відповідних змін.

Згідно до п. 3.6 роз'яснень президії ВГСУ від 18.09.1997 р. № 02-5/289 “Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України”(з наступними змінами та доповненнями) особи, які беруть участь у справі, вважаються повідомленими про час і місце її розгляду судом, якщо ухвалу про порушення провадження у справі надіслано за поштовою адресою, зазначеною у позовній заяві. У випадку нез'явлення в засідання господарського суду представників обох сторін або однієї з них справа може бути розглянута без їх участі, якщо неявка таких представників не перешкоджає вирішенню спору. До повноважень господарських судів не віднесено установлення фактичного місця знаходження юридичних осіб - учасників судового процесу. Відповідні процесуальні документи надіслані згідно з поштовими реквізитами учасників процесу.

Суд відзначає, що ухвали суду про порушення провадження у справі від 16.02.11р., про відкладення розгляду справи від 02.03.2011р. та від 23.03.2011р. направлялись рекомендованою кореспонденцією з повідомленням про вручення на адресу відповідача, якою згідно наданого на запит суду Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців є: вул. Грушевського, 23, м. Тернопіль, яка зазначена і в позовній заяві.

Зазначене свідчить, що судом були здійснені всі заходи щодо належного повідомлення відповідача про судові засідання.

Разом з тим, беручи до уваги, що явка представника відповідача не визнавалась судом обов'язковою, брати участь у судовому засіданні є правом сторони, передбаченим ст. 22 ГПК України, доказів у справі є достатньо для вирішення спору по суті, справа розглядається без його участі, відповідно до ст. 75 ГПК України, за наявними у ній матеріалами.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши в судових засіданнях доводи та пояснення представників позивача, оцінивши наявні у справі докази, суд встановив наступне:

01 жовтня 2005 року між Тернопільським комунальним підприємством «Тернопільміськтеплокомуненерго»,- Енергопостачальною організацією, з однієї сторони, та ПП "ТеССком",- Споживачем, з другої сторони, укладено договір про постачання теплової енергії в гарячій воді №934, за умовами якого "Енергопостачальна організація" (позивач по справі) взяла на себе зобов'язання постачати "Споживачеві" (відповідачу по справі) теплову енергію в гарячій воді в потрібних йому обсягах, а "Споживач" зобов'язався оплачувати одержану теплову енергію за встановленими тарифами в терміни, передбачені цим договором (р.1 Договорів).

Відповідно до п.п. 2.1. р. 2 Договору теплова енергія постачається „Споживачу” в обсягах згідно з додатком 1 до цього договору у вигляді гарячої води на такі потреби: опалення та вентиляцію –в період опалювального сезону; гаряче водопостачання –протягом року; технологічні потреби; кондиціювання повітря.

Згідно п.п.3.2.2. п.3.2. р. 3, п.п.4.2.1 п.4.2 р.4 Договору „Споживач” теплової енергії зобов'язувався проводити оплату за спожиту теплоенергію згідно з умовами цього договору. "Енергопостачальна організація”, у свою чергу, зобов'язувалась забезпечувати постачання теплової енергії „Споживачу” в обсягах згідно з цим договором з параметрами, що забезпечують підтримання нормативної температури в опалювальних приміщеннях за умови належного їх утеплення.

Облік споживання теплової енергії проводиться за приладами обліку/розрахунковим способом. За відсутності приладів обліку або виходу їх з ладу, кількість теплової енергії, що відпущена „Споживачу” визначається „Енергопостачальною організацією”, як виняток, розрахунковим способом та „Споживач” зобов'язаний у місячний термін провести ремонт, держповірку та введення в дію засобів обліку, які вийшли з ладу (п. 5.1. та п.5.5. р. 5 Договору).

Для споживачів, що не мають приладів обліку, кількість фактично спожитої теплової енергії визначається згідно з договірними навантаженнями з урахуванням середньомісячної фактичної температури зовнішнього повітря і теплоносія від теплових джерел „Енергопостачальної організації” та кількості годин (діб) роботи теплоспоживального обладнання „Споживача” в розрахунковому періоді (п.6.4. розділу 6 Договору).

01.10.2005 року між сторонами у справі укладено додаток №1 до договору на постачання теплової енергії №934, в якому визначено, зокрема: код об'єкта:  30276 0101; назва і адреса об'єкта: ПП «ТеССком»офіс. 4 пов. Вул. Грушевського, 23, а також вказано площу приміщень, їх висоту, максимальне навантаження та теплові навантаження по опаленню (кал/год.).

Згідно п.10.1. розділу 10 договору, договір набуває чинності з дня його підписання та діє до 31.12.2005р. Договір вважається пролонгованим на кожний наступний рік, якщо за місяць до закінчення терміну його дії про його припинення не буде письмово заявлено однією із сторін (п.10.4 р.10.)

Оскільки жодних відомостей чи письмових заяв про припинення дії договору сторонами не представлено, а наявні в матеріалах справи документи, зокрема, надані позивачем рахунки, які виставлялись відповідачу для оплати наданих послуг, свідчать про те, що відповідачу послуги по постачанню теплової енергії надавались після закінчення терміну дії договору, суд вважає за доцільне зазначити, що термін дії даного договору пролонговувався.

Згідно п. 1 ст. 193 Господарського кодексу України, до виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених Господарським кодексом України.

Відповідно до ч.1 ст. 174 ГК України, господарські зобов'язання можуть виникати: зокрема,  "безпосередньо із закону або іншого нормативно-правового акта, що регулює господарську діяльність; з господарського договору та інших угод, передбачених законом, а також з угод, не передбачених законом, але таких, які йому не суперечать".

Матеріали справи свідчать про те, що між позивачем і відповідачем у справі виникли зобов'язання з договору про надання послуг, згідно якого, в силу ст. 901 Цивільного кодексу України, одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов'язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором.

Згідно ст. 11 ЦК України, договір є однією з підстав виникнення зобов'язань.

Статтею 629 ЦК України передбачено, що договір є обов'язковим для виконання сторонами.

В силу ст. 509 ЦК України, зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.

П.1 ст. 14 ЦК України передбачено, що цивільні обов'язки виконуються у межах, встановлених договором або актом цивільного законодавства.

Згідно абзацу 10 статті 1 Закону України "Про теплопостачання" №517-2005-п від 02.06.2005 року, з наступними змінами (Закон чинний з 06.07.2005 року), тариф (ціна) на теплову енергію - грошовий вираз витрат на виробництво, транспортування, постачання одиниці теплової енергії (1 Гкал) з урахуванням рентабельності виробництва, інвестиційної та інших складових, що визначаються згідно із методиками, розробленими центральним органом виконавчої влади у сфері теплопостачання.

Як вбачається з матеріалів справи, тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення встановлено згідно Рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради №871 від 10.07.2006 року "Про впорядкування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення та на виробництво, транспортування та постачання гарячої води" (пункт 1 Рішення). Так, згідно Додатку 1 до рішення виконавчого комітету від 10.07.2006 року №871 встановлено двоставковий тариф для бюджетних організацій та інших споживачів: абонентна плата - 2грн. 29 коп. в місяць за 100 Ккал/год та плата за спожиту теплову енергію - 116 грн. 95 коп. за 1 Гкал. Рішення №871 від 10.07.06.р., згідно п.9 Рішення, вступило в дію з 01.08.06р.

Згідно Додатку 4 до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради №871 від 10.07.2006 року тарифи розраховані, зокрема, на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення - на середню температуру повітря в опалювальних приміщеннях рівну +18С, тривалість опалювального періоду і планову середню температуру зовнішнього повітря, які встановлені для м. Тернополя відповідними нормативними документами Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України.

Для нарахування бюджетним організаціям та іншим споживачам плати за виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення встановлено двоставковий тариф, який складається з абонентної плати і плати за спожиту енергію. Абонента плата нараховується як при відсутності, так і при наявності теплолічильника щомісяця від 1 жовтня по 30 квітня включно (незалежно від дати підключення (відключення) споживача до (від) системи опалення) за тарифом, встановленим в грн. за 100 Ккал/год приєднаного теплового навантаження (п.8 Рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради №871 від 10.07.2006 року).     

          12.01.2007р. виконавчим комітетом Тернопільської міської ради прийнято рішення №26 "Про внесення змін і доповнень в рішення виконавчого комітету міської ради від 10.07.2006р. №871 "Про впорядкування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення та на виробництво, транспортування та постачання гарячої води", Додатком 1 до якого було змінено двоставковий тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення для бюджетних організацій та інших споживачів, а саме: абонентна плата встановлена в розмірі 2грн. 62 коп. в місяць за 100 Ккал/год та плата за спожиту теплову енергію –в розмірі 174 грн. 39 коп. за 1 Гкал.

Рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради №1 від 04.01.2008р. "Про внесення змін і доповнень в рішення виконавчого комітету міської ради №26 від 12.01.2007р." (вступило в дію з 05.01.2008р. (з дати оприлюднення Рішення в засобах масової інформації, газета “20 хвилин” від 05.01.2008 року), змінено двоставковий тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення для бюджетних організацій та інших споживачів (додаток №1): плата за приєднане теплове навантаження – 3 грн. 25 коп. в місяць за 100 Ккал/год та плата за спожиту теплову енергію –207грн. 59 коп. за 1 Гкал. Також в додатку 1 до рішення зазначено, що плата за приєднане теплове навантаження нараховується щомісяця з 1 жовтня по 30 квітня включно.

Рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради №365 від 05.03.2008 року "Про впорядкування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення і на виробництво, транспортування та постачання гарячої води"(вступило в дію з 25.03.2008р. (з дати оприлюднення Рішення в засобах масової інформації, газета “Тернопіль вечірній” № 11 (1457) 19  від 25.03.2009 року) встановлено тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення (Додаток №1), встановлено тарифи на виробництво та постачання гарячої води населенню (Додаток 2), встановлено тарифи на виробництво, транспортування та постачання гарячої вод жди бюджетним організаціям та іншим споживачам (Додаток 3). Зокрема, згідно Додатку 1 плата за приєднане теплове навантаження –3 грн. 30 коп. в місяць за 100 Ккал/год та плата за спожиту теплову енергію –208 грн. 34 коп. за 1 Гкал., а також зазначено, що плата за приєднане теплове навантаження нараховується щомісяця з 1 жовтня по 30 квітня включно.

Рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради №2167 від 11.11.2008 року "Про впорядкування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення і на виробництво, транспортування та постачання гарячої води"(вступило в дію з 12.11.2008р. (з дати оприлюднення Рішення в засобах масової інформації, газета “Тернопіль вечірній” № 43 (1487) від 12.11.2008 року) внесено зміни в додатки 1 та 3 до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.03.2008р. №365 "Про впорядкування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення і на виробництво, транспортування та постачання гарячої води" в частині встановлення КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення і на виробництво, транспортування та постачання гарячої води бюджетним організаціям та іншим споживачам (крім населення). Зокрема, Додатком 1 До даного рішення  встановлено плату за приєднане теплове навантаження –3 грн. 82 коп. в місяць за 100 Ккал/год та плату за спожиту теплову енергію –251 грн. 96 коп. за 1 Гкал., та зазначено, що плата за приєднане теплове навантаження нараховується щомісяця з 1 жовтня по 30 квітня включно.

Рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради №1 від 06.01.2009 року "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води бюджетним та іншим організаціям" (вступило в дію з 14.01.2009р. (з дати оприлюднення Рішення в засобах масової інформації, газета “Свобода” № 2 (2316) від 14.01.2009 року), встановлено тарифи і визначено їх як базові для розрахунків за послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води бюджетним організаціям та іншим споживачам (крім населення), які надає комунальне підприємство "Тернопільміськтеплокомуненерго" згідно з додатками 1 та 2 (п.2 Рішення).

Додатком 1 до рішення виконавчого комітету від 06.01.2009 року №1 встановлено двоставковий тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення бюджетних організацій та інших споживачів: плата за приєднане теплове навантаження –  4 грн. 05 коп. в місяць за 100 Ккал/год та плата за спожиту теплову енергію –314,61 грн. 26 коп. за 1 Гкал. Також в додатку 1 до рішення зазначено, що плата за приєднане теплове навантаження нараховується щомісяця з 1 жовтня по 30 квітня включно.

Рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради №194 від 17.02.2009 року "Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 06.01.2009 р. № 1 "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води бюджетним та іншим організаціям" (вступило в дію з 18.02.2009р. (з дати оприлюднення Рішення в засобах масової інформації, газета “Тернопіль вечірній” № 4 (1498) від 18.02.2009 року), встановлено тарифи і визначено їх як базові на 2009 рік для розрахунків за послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води бюджетним організаціям та іншим споживачам, які надає комунальне підприємство "Тернопільміськтеплокомуненерго" згідно з додатками 1 та 2 (пункт 2 Рішення).

Зокрема, Додатком 1 до рішення виконавчого комітету від 17.02.2009 року №194 встановлено двоставковий тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення бюджетних організацій та інших споживачів: плата за приєднане теплове навантаження –4 грн. 91 коп. в місяць за 100 Ккал/год та плата за спожиту теплову енергію - 424 грн. 26 коп. за 1 Гкал. Також в додатку 1 до рішення зазначено, що плата за приєднане теплове навантаження нараховується щомісяця з 1 жовтня по 30 квітня включно.

Відповідно до п. 3 Додатку 4 до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради №194 від 17.02.2009 року тарифи розраховані, зокрема, на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення - на нормативну температуру повітря в опалювальних приміщеннях, тривалість опалювального періоду і планову середню температуру зовнішнього повітря, які встановлені для м. Тернополя відповідними нормативними документами Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України.

Для нарахування бюджетним організаціям та іншим споживачам плати за виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення встановлено двоставковий тариф, який складається з  плати за приєднане теплове навантаження і плати за спожиту теплову енергію. Плата за приєднане теплове навантаження нараховується як при відсутності, так і при наявності теплолічильника щомісяця від 1 жовтня по 30 квітня включно (незалежно від дати підключення (відключення) споживача до (від) системи опалення) за тарифом, встановленим в грн. за 100 Ккал/год приєднаного теплового навантаження. Приєднане теплове навантаження визначається договором між споживачем і підприємством теплових мереж. Плата за спожиту теплову енергію нараховується зокрема при відсутності тепло лічильника - щомісяця за розрахункову кількість спожитої теплової енергії та тарифом за спожиту теплову енергію, встановленим в грн. за 1 Гкал теплової енергії (п.4 Рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради №194 від 17.02.2009 року).  

Згідно ст.144 Конституції України органи місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території.

Статтею 13 Закону України "Про теплопостачання" визначено, що до основних повноважень органів місцевого самоврядування у сфері теплопостачання належить, зокрема, встановлення для відповідної територіальної громади в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів на теплову енергію, які надаються підприємствами та організаціями комунальної власності, крім тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках комбінованого виробництва теплової і електричної енергії.

В судовому засіданні встановлено та вбачається з матеріалів справи, на виконання умов договору № 934, за період з 01.10.2007 року по 30.04.2010 року, позивач надав відповідачу послуги по постачанню теплової енергії на загальну суму 3 947 грн. 54 коп.

П.п.6.1-6.3 р.6 Договору сторони передбачили, що розрахунки за теплову енергію, що споживається, проводяться в грошовій формі відповідно до встановлених тарифів; розрахунковим періодом є календарний місяць; „Споживач” за три дні до початку розрахункового періоду сплачує „Енергопостачальній організації” вартість зазначеної в договорі кількості теплової енергії, передбаченої на розрахунковий період, з врахуванням залишкової суми (сальдо) розрахунків на початок місяця.

Відповідно до положень статей 525, 526, 530 Цивільного кодексу України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору, у встановлений строк (термін) його виконання та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, одностороння відмова від виконання зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається.

Згідно ч. 2 ст. 193 ГК України, кожна сторона повинна вжити усіх заходів, необхідних для належного виконання нею зобов'язання, враховуючи інтереси другої сторони та забезпечення загальногосподарського інтересу.

Факт надання позивачем послуг по постачанню теплової енергії в гарячій воді за період з 01.10.2007 року по 30.04.2010 року на суму 3 947,54 грн. підтверджено наявними в матеріалах справи: актами про запуск системи опалення в роботу в опалювальний період: 2007/2008р.р., 2008/2009р.р. та 2009/2010р.р. від 08.11.2007р., від 20.11.2008р. та, відповідно, від 16.12.2009р.; довідкою про розрахунки за теплоенергію, рахунками за жовтень місяць 2007 року-квітень місяць 2010 року, а також іншими матеріалами справи.

Однак відповідач, в порушення умов договору та вимог чинного законодавства, зобов'язання по оплаті вартості наданих позивачем за період з 01.10.2007 року по 30.04.2010 року послуг з постачання теплової енергії в гарячій воді не виконав і його заборгованість станом на день звернення до суду становить 3 947 грн. 54 коп., які і просить позивач стягнути в судовому порядку.

Згідно вимог ст. ст. 32, 33 Господарського процесуального кодексу України, доказами у справі є  будь-які фактичні дані, на підставі яких господарський суд у визначеному порядку встановлює наявність чи відсутність обставин, на яких ґрунтуються вимоги і заперечення сторін, а також інші обставини, які мають значення для правильного вирішення господарського спору. Кожна сторона повинна довести ті  обставини, на які вона посилається, як на підставу своїх вимог та заперечень.

Відповідач в судове засідання не прибув, не заперечив належними та допустимими доказами доводів позивача, як і не надав суду доказів добровільної сплати боргу.

Таким чином, позовні вимоги КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго»щодо стягнення з ПП "ТеССком" 3 947 грн. 54 коп. боргу за надані протягом жовтня 2007р. –квітня 2010 року послуги з постачання теплової енергії в гарячій воді згідно договору №934 від 01.10.2005р. підлягають до задоволення, як обґрунтовано заявлені, підтверджені матеріалами справи та такі, що ґрунтуються на вимогах чинного законодавства.

У відповідності до вимог ст. ст. 44 –49 Господарського процесуального кодексу України, витрати по сплаті державного мита в сумі 102 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в сумі 236 грн., відшкодовуються позивачу за рахунок відповідача.

Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 1, 2, 4, 12, 20, 22, 32-34, 43, 44, 49, 69, 75,77, 82-85, 115-117 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,-

В И Р І Ш И В:

1.          Позов задовольнити.

2.          Стягнути з Приватного підприємства "ТеССком", вул. Грушевського, 23, м. Тернопіль (ідентифікаційний код 25346484) на користь Комунального підприємства теплових мереж "Тернопільміськтеплокомуненерго" Тернопільської міської ради, вул. І. Франка, 16, м. Тернопіль (ідентифікаційний код 14034534):

-          3 947 грн. 54 коп. боргу;

-          338 грн. в повернення сплачених позивачем судових витрат.

3.           Рішення господарського суду набирає законної сили в десятиденний строк з дня його прийняття (підписання рішення).

4.          Наказ видати стягувачеві після набрання судовим рішенням законної сили.

5.          Сторони вправі подати апеляційну скаргу, а прокурор внести апеляційне подання на рішення місцевого господарського суду, яке не набрало  законної сили протягом десяти днів з дня його прийняття (підписання 15.04.2011р.), через місцевий господарський суд.

 

Суддя                                                                                          І.М. Гирила

СудГосподарський суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення11.04.2011
Оприлюднено28.04.2011
Номер документу15096301
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —8/3/5022-213/2011

Судовий наказ від 26.04.2011

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Гирила І.М.

Ухвала від 23.03.2011

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Гирила І.М.

Ухвала від 02.03.2011

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Гирила І.М.

Ухвала від 16.02.2011

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Гирила І.М.

Рішення від 11.04.2011

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Гирила І.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні