Ухвала
від 16.05.2011 по справі 29/79/2011
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГА НСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВ В, 3а. Тел. 55-17-32


УХВАЛА

16.05.11 Справа № 29/79/2011

За позовом: Дочірньої компанії "Г аз України"

Національної акціонерно ї компанії

«Нафтогаз України»,

м. Київ;

до відповідача: Комуналь ного підприємства

"Креміннатеплокомунене рго",

м. Кремінна Луганської обла сті;

про стягнення 2 509 712 грн. 38 коп.

Суддя Якушенко Р.Є.;

секретар судового засідан ня: Скрипник М.С.;

в присутності представник ів

сторін:

від позивача: ОСОБА_1, головний юрисконсульт,

довіреність № 8/10 від 11.01.2011;

від відповідача: ОСОБА_2, юр исконсульт, довіреність

№ 003 від 05.01.2009.

Відповідно до стат ей 44, 811 Господарського пр оцесуального кодексу Україн и до початку розгляду справи не заявлено вимоги про фіксу вання судового процесу за до помогою звукозаписувальног о технічного засобу.

Обставини справи: До чірня компанія "Газ України" Н аціональної акціонерної ком панії "Нафтогаз України" (далі - ДК "Газ України" НАК "Нафтог аз України", позивач у справі) звернулася до господарськог о суду Луганської області з п озовом про стягнення з Комун ального підприємства «Кремі ннатеплокомуненерго»(далі - КП «Креміннатеплокомуненер го», відповідача у справі) осн овного боргу за договором № 06/ 09-1402 ТЕ-20 від 23.09.2009 на постачання пр иродного газу для надання на селенню послуг з опалення та гарячого водопостачання у с умі 2046293 грн. 49 коп., пені у сумі 157908 грн. 38 коп. за період з 18.10 .2010 по 18.04.2011, інфляційних нарахув ань у розмірі 232744 грн. 26 коп. за пе ріод з листопада 2009 року по бер езень 2011 року та 3% річних у розм ірі 72766 грн. 25 коп. за період з 11.11.2009 по 18.04.2011.

Позивач посилаючись на нор ми статей 193, 216, 217, 264, 265 Господарськ ого кодексу України (далі - Г К України) та статей 11-16, пункту 6 статті 231, статей 258, 525, 526, 530, 549-552, 611, 625, 712 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України) обґрунтов ує позовні вимоги невиконанн ям відповідачем умов договор у на постачання природного г азу щодо оплати спожитого пр иродного газу.

Комунальне підприємств о "Креміннатеплокомуненерго " (далі - КП «Креміннатепло комуненерго») відповідач у с праві, відзив на позов по суті заявлених вимог не подав, а по дав клопотання від 16.05.2011 № 82, в як ому, посилаючись на норми ста тей 24, 25 ГПК України, просить су д залучити до участі у справі в якості інших відповідачів Кремінську району раду (м. Кремінне, вул. Радянська, 1) та Комунальну установу «Кре мінське районне територіаль не медичне об' єднання»(м. Кр емінна, вул. Перемоги, 1-в).

В обґрунтування клопотанн я відповідач вказав, що відпо відно до рішення Кремінської районної ради № 4/49 від 10.02.2011 Кому нальній установі «Кремінськ е районне територіальне меди чне об' єднання»було переда но індивідуально визначене м айно котельна ЦРЛ вартістю 205972 грн. 98 коп.

Відповідно до частини 3 пунк ту 13-1 Порядку забезпечення сп оживачів природним газом, за твердженого постановою Кабі нету Міністрів України № 1729 від 27.12.2001 у разі коли суб' є кту господарювання надано в оренду цілісний майновий ком плекс (індивідуально визначе не майно) з вироблення теплов ої енергії, він визначається правонаступником за боргови ми зобов' язаннями з оплати спожитого природного газу та послуг з його транспортуван ня, що виникли у суб' єкта гос подарювання, який раніше вик ористовував (володів або кор истувався) зазначене майно.

На думку відповідача, Кремі нська районна рада як власни к і засновник комунального п ідприємства несе відповідал ьність за роботу створеного нею підприємства на підставі і в порядку визначеному Зако ном, а комунальна установа «К ремінське районне територіа льне медичне об' єднання»є п равонаступником КП «Кремінн атеплокомуненерго»по борга м за природний газ у зв' язку з передачею на її баланс коте льної ЦРЛ.

На підтвердження доводів, в икладених у клопотанні відпо відач надав:

- рішення Кремінськ ої районної ради № 4/49 від 10.02.2011;

- копію акту № 1 прийм ання - передачі від 04.04.2011;

- копію рішення Кремін ської районної ради № 10 від 14.02.20 11;

- копію наказу № 28 від 06.04. 2011.

Позивач у справі у судово му засіданні проти клопотанн я відповідача заперечував.

Розглянувши вказане клопо тання відповідача. Суд залиш ає його без задоволення з огл яду на наступне.

Позов заявлено на підставі договору № 06/09-1402 ТЕ-20 від 23.09.2009 на по стачання природного газу для надання населенню послуг з о палення та гарячого водопост ачання, укладеному між позив ачем та відповідачем у справ і, в якому не визначені права т а обов' язки Кремінської рай онної ради та Комунальної ус танови «Кремінське районне т ериторіальне медичне об' єд нання».

Згідно акту приймання - пе редачі від 04.04.2011, відповідно до рішення четвертої сесії Крем інської районної ради Луганс ької області шостого скликан ня від 10.02.2011 № 4/49 передана комуна льній установі «Кремінське р айонне територіальне медичн е об' єднання»будівля котел ьні ЦРЛ, теплова мережа та обл аднання залишковою вартістю 205972 грн. 98 коп.

У пункті 6 цього акту зазнач ені пропозиції комісії, а сам е: після оформлення акту прий мання - передачі звернутися до постачальників енергонос іїв з проханням внесення змі н в договори на постачання га зу, електроенергії та води.

В договір № 06/09-1402 ТЕ-20 від 23.09.2009 зм іни не вносилися.

Ні в рішенні Кремінської ра йонної ради № 4/49 від 10.02.2011, ні в ак ті приймання - передачі від 04.04.2011 не визначено КУ «Кремінсь ке районне територіальне мед ичне об' єднання»правонаст упником за борговими зобов' язаннями з оплати спожитого природного газу та послуг йо го транспортування, що виник ли у відповідача у справі, яки й раніше використовував пере дане майно.

Згідно наказу відповідача «28 від 06.04.2011 списано тільки осно вні фонди по котельній ЦРБ за лишковою вартістю 205972 грн. 98 коп ., дебіторська заборгованіст ь не передана.

Отже, клопотання відповіда ча № 82 від 16.05.2011 залишається судо м без задоволення.

Враховуючи те, що відповіда ч не надав відзиву по суті зая влених вимог, не здійснив зві рення розрахунків з позиваче м, не виконав ухвали господар ського суду від 22.04.2011, вирішити спір по суті у даному судовом у засіданні не має можливост і.

Отже, розгляд справи необхі дно відкласти.

Керуючись статями 77, 86 Госпо дарського процесуального ко дексу України, суд -

У Х В А Л И В:

1. Розгляд справи № 29/79/2011 відкласти на 30.05.2011 о 12 год. 00 хвил.

2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в каб. 325.

3. Зобов' язати позивача надати: письмові поясненн я на відзив відповідача по су ті спору, нормативне обґрунт ування і документальне підтв ердження викладених доводів ; оригінали документів, копії яких додані до позовної заяв и, для огляду у судове засідан ня; оригінали платіжних доку ментів (платіжні доручення, к витанції, тощо), як доказ оплат и відповідачем спожитого при родного газу за період з груд ня 2009 року по квітень 2010 року, ак т приймання - передачі природ ного газу у жовтні 2009 року - огл яду у судове засідання, належ ним чином завірені копії до с прави; докази часткового/пов ного погашення заявленої до стягнення суми - оригінали - дл я огляду у судове засідання, н алежні копії - до справи; зд ійснити звірення розрахункі в з відповідачем, акт звіренн я надати суду; забезпечити участь повноважного предста вника у судове засідання.

4. Зобов' язати відповід ача надати: письмови й відзив на позовну заяву по с уті, докази його надсилання п озивачу, нормативне та докум ентальне обґрунтування викл адених у ньому доводів; докум енти на підтвердження правов ого статусу (свідоцтво про де ржавну реєстрацію, статут аб о положення, довідку про внес ення до ЄДРПОУ), договір на постачання природно го газу № 06/09-1402ТЕ-20 від 23.09.2009 та всі д одатки до нього, акти прийман ня - передачі природного газ у за період з грудня 2009 року по квітень 2010 року, а також платіж ні документи (платіжні доруч ення, квитанції, тощо), як дока з оплати відповідачем спожит ого природного газу за періо д з листопада 2009 року по березе нь 2011 року - оригінали - для огля ду у судове засідання, належн і копії - до справи; при наявно сті заперечень щодо заявлено ї суми боргу надати відповід ний контррозрахунок; контрро зрахунок пені, 3 % річних та інф ляційних нарахувань відпові дно до діючого законодавства ; у разі часткового/повного по гашення заявленої до стягнен ня суми боргу надати оригіна ли відповідних платіжних док ументів для огляду у судове з асідання, належні копії до сп рави; за своєю ініціативою здійснити звірення розрахун ків з позивачем на дату зверн ення з позовом до суду (15.04.2011), акт звірення надати суду, в якому відобразити всі акти прийма ння - передачі газу, рахунки та платіжні документи, що під тверджують оплату; забезп ечити участь повноважного пр едставника у судове засіданн я.

Суд вважає за необхід не попередити відповідача, щ о за ухилення від вчинення ді й, покладених господарським судом на нього цією ухвалою, н а підставі пункту 5 статті 83 Го сподарського процесуальног о кодексу України, суд має пра во стягнути в доход Державно го бюджету України штраф у ро змірі до 1700 грн.

Суддя Р.Є. Якушенко

СудГосподарський суд Луганської області
Дата ухвалення рішення16.05.2011
Оприлюднено24.05.2011
Номер документу15558086
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —29/79/2011

Ухвала від 14.07.2015

Господарське

Господарський суд Луганської області

Якушенко Р.Є.

Ухвала від 08.06.2015

Господарське

Господарський суд Луганської області

Якушенко Р.Є.

Рішення від 30.05.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Якушенко Р.Є.

Ухвала від 16.05.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Якушенко Р.Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні