Ухвала
від 19.05.2011 по справі 5015/2382/11
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВС ЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м.Львів, вул.Личаківська, 1 28

УХВАЛА

19.05.11 С права № 5015/2382/11

Господарський суд Льві вської області у складі судд і Козак І.Б.,

при секретарі Іваночко В.В .,

Розглянув у відкритому су довому засіданні справу за п озовом: ОСОБА_1, м. Львів ,

До відповідача: Товар иства з обмеженою відповід альністю «Наш хліб», м. Львів,

Третя особа на стороні від повідача: Товариство з обмеженою відповідальніст ю «Завод № 4», с. Рясне-Руське, Яв орівський район, Львівська о бласть,

про визнання недійсним и рішення загальних зборів у часників, змін до установчих документів, скасування держ авної реєстрації та стягненн я судових витрат.

За участю представникі в:

Від позивача: не з' яви вся,

Від відповідача: не з' явився,

Від третьої особи: не з' явився,

Суть спору: розглядається справа за позовом ОСОБА_1 , м. Львів, до Товариства з о бмеженою відповідальністю « Наш хліб», м. Львів, за участю т ретьої особи, що не заявляє са мостійних вимог на предмет с пору на стороні відповідача Товариства з обмеженою в ідповідальністю «Завод № 4», с . Рясне-Руське, Яворівський ра йон, Львівська область, про ви знання недійсними рішення за гальних зборів учасників, зм ін до установчих документів, скасування державної реєстр ації та стягнення судових ви трат.

Представник позивача у суд ове засідання не з' явився, п ричин неявки суду не повідом ив, хоча 07.05.2011 року був належно п овідомлений про час та місце розгляду справи, що підтверд жується повідомленням про вр учення поштового відправлен ня № 79022 0212693 5, долученим до матері алів справи.

Представник відповідача у судове засідання не з' явив ся, 19.05.2011 року подав відзив на по зовну заяву, зареєстрований канцелярією суду за вх. № 11245/11, п ричин неявки суду не повідом ив, хоча 07.05.2011 року був належно п овідомлений про час та місце розгляду справи, що підтверд жується повідомленням про вр учення поштового відправлен ня № 79022 0212694 3, долученим до матері алів справи.

Представник третьої особи у судове засідання не з' яви вся, 19.05.2011 року подав письмові п ояснення, зареєстровані канц елярією суду за вх. № 11246/11, причи н неявки суду не повідомив, хо ча 11.05.2011 року був належно повідо млений про час та місце розгл яду справи, що підтверджуєть ся повідомленням про врученн я поштового відправлення № 8108 5 0000835 5, долученим до матеріалів справи.

Керуючись ст. 22, 29, 38, 69, 77, 86 ГПК Укр аїни, господарський суд, -

У ХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласт и на 30.05.11 р. о 16:30 год.

2. Зобов' язати:

Позивача: надати:

- надати докази (ОРИГІН АЛИ), якими позивач підтвердж ує позовні вимоги для огляду у судовому засіданні;

- надати оригінал про токолу від 10.08.2010 року № 6 для огля ду у судовому засіданні (нале жним чином завірену копію - до матеріалів справи);

- вжити з відповідаче м заходів до врегулювання сп ору у добровільному порядку;

- надати суду всі доказ и в обґрунтування правової п озиції по суті спору;

- письмово повідомити суду про відсутність чи наяв ність обставин, передбачених п.2 ч.1 ст.62 ГПК України.

Участь повноважного пред ставника та подання доказів - обов' язкове.

Відповідача:

- надати Витяг від Дер жавного реєстратора;

- надати суду докази д ержавної реєстрації відпові дача: свідоцтво про державну реєстрацію, довідку про пере бування відповідача у Єдином у державному реєстрі юридичн их осіб та фізичних осіб - пі дприємців;

- надати інші документ и, які можуть бути доказами у д аній справі;

- вжити з позивачем за ходів до врегулювання спору у добровільному порядку;

- письмово повідомити суду про відсутність чи наяв ність обставин, передбачених п.2 ч.1 ст.62 ГПК України.

Участь повноважного предс тавника та подання доказів - обов' язкове.

Третю особу:

- подати інші докумен ти, які можуть бути доказами у справі відповідно до ст. 4-3, 33, 34 Г ПК України;

- письмово повідомити суду про відсутність чи наяв ність обставин, передбачених п.2 ч.1 ст.62 ГПК України.

Участь повноважного предс тавника та подання доказів - обов' язкове.

3. ПОПЕРЕДИТИ Сторони що не виконання вимог ухвали суду не буде підставою для відкла дення розгляду справи, а до ви нної сторони будуть застосов ані заходи передбачені п. 5 ста тті 83 ГПК України.

Суддя

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення19.05.2011
Оприлюднено31.05.2011
Номер документу15558715
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5015/2382/11

Рішення від 24.06.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Козак І.Б.

Рішення від 30.05.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Козак І.Б.

Ухвала від 19.05.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Козак І.Б.

Ухвала від 04.05.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Козак І.Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні