Постанова
від 13.04.2011 по справі 3-568-11
УМАНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №3-568-11

П О С Т А Н О В А

І м е н е м У к р а ї н и

13 квітня 2011 року

суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Пархета А.В.,

розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ м.Умані в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працює менеджером-логістом, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2 буд.13а м.Київ за ст.122 ч.4 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В с т а н о в и в :

08 березня 2011 року ОСОБА_1 близько 12.35 годин в м.Києві по вул.Хрещатик на перехресті з пл.Європейській, керуючи автомобілем НОМЕР_1, повертаючи наліво на вул.Грушевського не пропустив автомобіль Деу ,що рухався з іншого напрямку на основний зелений сигнал світлофора, чим змусив водія різко загальмувати щоб уникнути зіткнення, чим створив аварійну обстановку.

В суді ОСОБА_1 вину визнав.

Крім визнання вини, винність ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення в суді підтверджена повністю зібраними на нього матеріалами цієї справи та протоколом про адміністративне правопорушення серії ВС1 №210848 від 08 березня 2011 року, складеного інспектором ДПС 2-го взводу 1-го бватальйону полку ДПС ДАІ м.Києва ОСОБА_2 і в діях ОСОБА_1 вбачається склад правопорушення, передбачений ч.4 ст.122 КУпАП.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, суддя рахує за необхідне обрати ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Керуючись ст.ст.122 ч.4, 283, 284 КУпАП, суддя, -

П о с т а н о в и в :

ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 680 гривень.

Постанова може бути оскаржена учасниками процесу або опротестована прокурором протягом 10 дня з моменту її проголошення.

Суддя Уманського міськрайсуду: Пархета

СудУманський міськрайонний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення13.04.2011
Оприлюднено26.05.2011
Номер документу15610582
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —3-568-11

Постанова від 13.04.2011

Адмінправопорушення

Уманський міськрайонний суд Черкаської області

Пархета А. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні