Постанова
від 29.03.2011 по справі 2а-983/11/1370
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

79018,  м. Львів,  вул. Чоловського, 2

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

30 березня 2011 р.                                                                                    № 2а-983/11/1370  

Львівський окружний  адміністративний суд в складі:

головуючого                   –              судді    Дем’яновського Г.С.,

з участю секретаря судового засідання     Бугари Д.Р.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові адміністративну справу за позовом прокурора Пустомитівського району в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду в Пустомитівському районі Львівської області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Книгодрук» про стягнення заборгованості,

в с т а н о в и в :

Прокурор Пустомитівського району Львівської області в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Пустомитівському районі  Львівської області  звернувся до суду з позовом, в якому просить стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Книгодрук»заборгованість по сплаті внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, яка утворилась за період з 28 вересня 2010 року по 23 грудня 2010 року  і становить 17 549 грн. 90 коп.

Прокурор в судове засідання не з”явився,хоча був попереджений про день розгляду справи.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав з мотивів, викладених у позовній заяві, та просив позов задовольнити.

Відповідач в судове засідання вдруге  не з’явився, про дату, час та місце розгляду повідомлявся належним чином.

Відповідно до ч.4 ст. 128 КАС України справа вирішена за відсутності відповідача та прокурора на підставі наявних у ній доказів.

Суд, заслухавши пояснення представника позивача, з’ясувавши обставини, на які вони посилаються як на підставу своїх вимог, та дослідивши докази, якими вони обґрунтовуються, вважає, що позов підлягає до задоволення, виходячи з наступного.

Відповідач –Товариство з обмеженою відповідальністю «Книгодрук», є платником страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та у відповідності до п. 6 ч. 2 ст. 17 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»зобов’язано нараховувати, обчислювати і сплачувати в установлені строки та в повному обсязі страхові внески.

Згідно до поданих розрахунків суми страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за період з 28 вересня 2010 року по 23 грудня 2010 року недоїмка по сплаті внесків становить 17 549 грн. 90 коп.

  Відповідно до п. 2 ч. 9 ст. 106 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» суми страхових внесків своєчасно не нараховані та/або не сплачені страхувальниками у строки, визначені статтею 20 цього Закону, в тому числі обчислені територіальними органами Пенсійного фонду у випадках, передбачених частиною третьою статті 20 цього Закону, вважаються простроченою заборгованістю із сплати страхових внесків (далі - недоїмка) і стягуються з нарахуванням пені та застосуванням фінансових санкцій.

Матеріалами справи підтверджується наявність боргу ТзОВ «Книгодрук» перед Управлінням Пенсійного фонду України в Пустомитівському районі Львівської області в розмірі 17 549 грн. 90 коп. Доказів погашення відповідачем даної заборгованості судом не здобуто.

Оцінюючи зібрані по справі докази в їх сукупності, суд приходить до висновку про обґрунтованість позовних вимог, а позов таким, що підлягає до задоволення.

Відповідно до ч. 4 ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України судові витрати з відповідача не стягуються.

Керуючись ст.ст.7-14, 69-71, 86, 87, 94, 159, 160-163, 167 Кодексу  адміністративного судочинства України, суд

п о с т а н о в и в :

  Позов задовольнити.

Стягнути Товариства з обмеженою відповідальністю «Книгодрук»(вул.. Січових Стрільців, б. 35, с. Кротошино Пустомитівського району Львівської області, код ЄДРПОУ 25239268)  на користь Управління Пенсійного фонду України в Пустомитівському  районі Львівської області  17 549 (сімнадцять тисяч п’ятсот сорок дев’ять) грн. 90 коп. заборгованості  по сплаті внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Апеляційна скарга подається до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд з одночасним надсиланням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до  суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду подається протягом десяти днів з дня її проголошення.

У разі застосування судом ч.3 ст.160 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Постанова набирає законної сили в строк та в порядку, передбаченому ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України.

          Суддя (підпис)

          З оригіналом згідно

               Суддя                                                                                           Дем’яновський Г.С.

Дата ухвалення рішення29.03.2011
Оприлюднено27.05.2011

Судовий реєстр по справі —2а-983/11/1370

Постанова від 26.05.2011

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Дем'яновський Галій Семенович

Ухвала від 12.02.2011

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Дем'яновський Галій Семенович

Ухвала від 12.02.2011

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Дем'яновський Галій Семенович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні