Ухвала
від 25.05.2011 по справі 2/0108/1794/11
КЕРЧЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Керченський міський суд А втономної Республіки Крим

справа 2/0108/1794/11

№ рядка з віту 26

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

25.05.2011 р.

Суддя Керченського місько го суду Автономної Республік и Крим Цветков О.Я., розглянув ши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Риболовецьк ого колгоспу "1 Травня" про розірвання договору процент ної позики, стягнення грошов ої суми за договором позики ,

ВСТАНО ВИВ:

23 травня 2011 року пози вач ОСОБА_1 звернув ся до Керченського міського суду АР Крим з позовною заяво ю до відповідача Риболове цького колгоспу "1 Травня" про розірвання договору проц ентної позики, стягнення гро шової суми за договором пози ки .

Позивач звернувся до суду з зазначеною позовною з аявою в порядку цивільного с удочинства згідно передбаче них у статті 15 ЦПК України пра вил цивільної юрисдикції.

Позовна заява по форм і і змісту відповідає вимога м ст.119 ЦПК України.

До позовної заяви дод ані документи що підтверджую ть сплату судового збору та в итрат на інформаційне-технич не забезпечення розгляду спр ави в порядку та розмірах, вст ановлених законодавством Ук раїни (підстави для звільнен ня).

До позовної заяви дод ані її копії та копії всіх док ументів відповідно до кілько сті відповідачів.

Підстави для залишен ня позовної заяви без руху, аб о повернення її, відсутні.

Встановлених законом п ерешкод для відкриття провад ження по справі, та для призна чення справи до судового роз гляду не має.

Керуючись ст.ст.122, 127-129 Цивіль ного процесуального кодексу України,

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до Риболовецького кол госпу "1 Травня" про розірванн я договору процентної позики , стягнення грошової суми за д оговором позики.

Призначити справу до судов ого розгляду на 21 червня 2011 ро ку о 10 годин 30 хвилин в залі судового засідання № 2 Керчен ського міського суду за адре сою: м. Керч, вул. Свердлова, 4.

Повідомити сторони, що відповідно до ст.1 ч.1, 3, ст.2 ЦП К України, завданнями цивіль ного судочинства є справедли вий, неупереджений та своєча сний розгляд і вирішення цив ільних справ з метою захисту порушених, невизнаних або ос порюваних прав, свобод чи інт ересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, ін тересів держави.

Цивільне судочинство здійснюється відповідно до Конституції України, Цивільн о-процесуального кодексу Укр аїни та Закону України «Про м іжнародне приватне право».

Провадження в цивіль них справах здійснюється від повідно до законів, чинних на час вчинення окремих процес уальних дій, розгляду і виріш ення справи.

На підставі ч.1 ст.11 ЦПК України суд розглядає цивіль ні справи не інакше як за звер ненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до ц ього Кодексу, в межах заявлен их ними вимог і на підставі до казів сторін та інших осіб, як і беруть участь у справі.

Роз' яснити особам, я кі беруть участь у справі, їх п рава та обов' язки, передбач ені ст.ст.27, 31 ЦПК України: особи , які беруть участь у справі, м ають право знайомитися з мат еріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з докум ентів, долучених до справи, од ержувати копії рішень, ухвал , брати участь у судових засід аннях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказі в, задавати питання іншим осо бам, які беруть участь у справ і, а також свідкам, експертам, спеціалістам, заявляти клопо тання та відводи, давати усні та письмові пояснення судов і, подавати свої доводи, мірку вання щодо питань, які виника ють під час судового розгляд у, і заперечення проти клопот ань, доводів і міркувань інши х осіб, користуватися правов ою допомогою, знайомитися з ж урналом судового засідання, знімати з нього копії та пода вати письмові зауваження з п риводу його неправильності ч и неповноти, прослуховувати запис фіксування судового за сідання технічними засобами , робити з нього копії, подават и письмові зауваження з прив оду його неправильності чи н еповноти, оскаржувати рішенн я і ухвали суду, користуватис я іншими процесуальними прав ами, встановленими законом.

Сторони мають рівні п роцесуальні права і обов' яз ки, крім прав та обов' язків, в изначених у статті 27 ЦПК Украї ни, позивач має право протяго м усього часу розгляду справ и збільшити або зменшити роз мір позовних вимог, відмовит ися від позову, а відповідач м ає право визнати позов повні стю або частково. До початку р озгляду судом справи по суті позивач має право шляхом под ання письмової заяви змінити предмет або підставу позову , а відповідач - пред' явити зустрічний позов. Сторони мо жуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії цивільного процесу.

Роз' яснити відповід ачу, що він має право на підста ві ч.1 ст.123 ЦПК України пред' яв ити зустрічний позов до поча тку розгляду справи по суті.

Згідно з ч.1 ст.128 ЦПК Укр аїни після одержання копій у хвали про відкриття провадже ння у справі і позовної заяви відповідач має право подати суду письмове заперечення п роти позову із зазначенням д оказів, що підтверджують йог о заперечення.

Відповідно до ч.3 ст.36 ЦП К України суд повідомляє тре тю особу про справу, направля є їй копію заяви про залученн я третьої особи і роз' яснює їй право заявити про свою уча сть у справі. Копія заяви надс илається особам, які беруть у часть у справі. Якщо від треть ої особи не надійшло повідом лення про згоду на участь у сп раві, справа розглядається б ез неї.

Особи, які беруть учас ть у справі позовного провад ження, для підтвердження сво їх вимог або заперечень зобо в' язані подати усі наявні у них докази до або під час попе реднього судового засідання , а якщо попереднє судове засі дання у справі не проводитьс я - до початку розгляду спра ви по суті.

У випадках, коли щодо о тримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за ї х клопотанням зобов' язаний витребувати такі докази. Кло потання про витребування док азів має бути подано до або пі д час попереднього судового засідання, а якщо попереднє с удове засідання у справі не п роводиться, - до початку розгл яду справи по суті із долучен ням відомостей про неможливі сть отримання таких доказів особисто стороною або іншою особо, яка бере участь у справ і.

Сторони до або під час попереднього судового засід ання у справі, а якщо попередн є судове засідання у справі н е проводиться, - до початку роз гляду справи по суті, зобов' язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що ст осуються предмету спору, а та кож про всі відомі їм незавер шені судові провадження, що с тосуються предмету спору (ч.3 с т.131 ЦПК України).

Для пропуску в примі щення суду необхідно мати до кумент, що посвідчує особу та цю ухвалу. Представники стор ін повинні мати оригінал дов іреності та засвідчену копію для долучення до матеріалів справи.

У порядку проведення під готовчих дій зобов' язати ст орони надати до початку розг ляду справи по суті:

позивачу - оригінали в сіх доданих до позову докуме нтів для огляду в судовому за сіданні, а також інші свої док ази (за їх наявності), якими по зивач буде доводити власні в имоги.

відповідачу - засвідч ені печаткою юридичної особи та підписом уповноваженої п осадової особи копії статуту , свідоцтва про державну реєс трацію та довідку про включе ння юридичної особи до ЄДРПО У; у випадку не визнання позов у - свої письмові запереченн я, з додаванням доказів, на як і буде посилання в заперечен нях; а також інші свої докази ( за їх наявності), якими відпов ідач буде доводити власні за перечення.

Попередити осіб, які б еруть участь у справі позовн ого провадження, що з метою об ґрунтування своїх вимог або заперечень вони зобов' язан і подати усі наявні у них дока зи тільки до початку розгляд у справи по суті. Докази, подан і з порушенням вказаних вимо г, не приймаються, якщо сторон а не доведе, що докази подано н есвоєчасно з поважних причин . Заява про виклик свідків та к лопотання про витребування д оказів у разі підтвердженої документально неможливості отримання таких доказів осо бисто стороною мають бути по дані до початку розгляду спр ави по суті.

Роз' яснити особам, які беруть участь у справі, що вони мають рівні процесуаль ні права та обов' язки, повин ні добросовісно користувати ся належними їм процесуальни ми права і неухильно виконув ати процесуальні обов' язки .

Сторони можуть досяг нути примирення на будь-якій стадії цивільного процесу.

Копію ухвали про відк риття провадження по справі надіслати до відома позивача .

Копію ухвали про відк риття провадження по справі, копії позовної заяви та дода ні до неї документи направит и для відома відповідача.

Ухвала може бути ос каржена лише щодо мотивів не дотримання правил підсуднос ті в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономно ї Республіки Крим через Керч енський міський суд шляхом п одачі п' ятиденний строк з д ня оголошення його зацікавле ній особі заяви про апеляцій не оскарження і подання післ я цього заяви протягом десят и днів апеляційної скарги.

Ухвалу вказаної част ини набуває законної сили в п орядку ст.223 ЦПК України.

В інший частини ухвал а оскарженню не підлягає.

Суддя Цветков О.Я.

СудКерченський міський суд Автономної Республіки Крим
Дата ухвалення рішення25.05.2011
Оприлюднено30.05.2011
Номер документу15736608
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2/0108/1794/11

Ухвала від 21.06.2011

Цивільне

Керченський міський суд Автономної Республіки Крим

Цветков О. Я.

Ухвала від 01.06.2011

Цивільне

Керченський міський суд Автономної Республіки Крим

Цветков О. Я.

Ухвала від 25.05.2011

Цивільне

Керченський міський суд Автономної Республіки Крим

Цветков О. Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні