У Х В А Л А
про виправлення описки
"28" квітня 2011 р. Справа № 2а-1496/10/0670
Категорія 8.3.2
Житомирський окружний адміністративний суд у складі:
головуючої - судді Капинос О.В.
при секретарі Господарчук І.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Чуднівської міжрайонної державної податкової інспекції про виправлення описки по справі за позовом Державної податкової інспекції у Любарському районі Житомирської області до Відкритого акціонерного товариства Любарський "Райагрохім" про припинення юридичної особи.
в с т а н о в и в:
Чуднівська міжрайонна державна податкова інспекція звернулася до суду з заявою про виправлення допущеної описки у резолютивній частині постанови від 25.05.2010 року за позовом Державної податкової інспекції у Любарському районі Житомирської області до Відкритого акціонерного товариства Любарський "Райагрохім" про припинення юридичної особи.
Представник заявника в судовому засіданні клопотання про виправлення допущеної описки у резолютивній частині постанови від 25.05.2010 року підтримав в повному обсязі.
Представник відповідача в судове засідання не з"явився. Про день, місце, час розгляду питання про виправлення описки повідомлений вчасно та належним чином.
Заслухавши пояснення представника заявника, розглянувши заяву, суд приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.
Постановою Житомирського окружного адміністративного суду від 25.05.2010 року задоволений позов Державної податкової інспекції у Любарському районі Житомирської області. Зазначеним судовим рішенням постановлено припинити підприємницьку діяльність юридичної особи –Відкрите акціонерне товариство Любарський "Райагрохім" (код 05488472, вул. Кантимирівська, 2, с. Ст.Любар, Любарський район).
Під час ухвалення цієї постанови суду було допущено описку, зокрема, помилково зазначено у резолютивній частині постанови зазначивши припинити підприємницьку діяльність юридичної особи - Любарський "Райагрохім" замість припинити юридичну особу ВАТ Любарський "Райагрохім".
У відповідності із ст.169 Кодекс адміністративного судочинства, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки, незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
У зв"язку з цим можливо виправити допущенну в судовому рішенні описку.
Керуючись ст. 169 КАС України, суд,-
у х в а л и в:
Виправити допущену описку в постанові Житомирського окружного адміністративного суду від 25.05.2010 року, а саме:
припинити підприємницьку діяльність юридичної особи - Любарський "Райагрохім" на припинити юридичну особу ВАТ Любарський "Райагрохім".
Ухвала набирає законної сили після закінчення строків подання апеляційної скарги.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Житомирський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя О.В. Капинос
Суд | Житомирський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 28.04.2011 |
Оприлюднено | 07.06.2011 |
Номер документу | 15934830 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Капинос Оксана Валентинівна
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Капинос Оксана Валентинівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні