Миколаївський окружний адміністративний суд
вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54055
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
20.04.2011 р. Справа № 2а-2918/11/1470
Розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом: Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, пр. Леніна, 93, м. Миколаїв, 54017
до Дочірнього підприємства (ДП) Державної акціонерної компанії «Хліб України»«Новополтавський комбікормовий завод», с. Новополтавка, Новобузький район, Миколаївська область
про стягнення страхових внесків.
встановив:
Миколаївським обласним відділенням Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності пред’явлено позов до ДП Державної акціонерної компанії «Хліб України»«Новополтавський комбікормовий завод» про стягнення страхових внесків в сумі 2259 грн. 23 коп.
У судове засідання представники сторін не з’явились, про час та місце розгляду справи повідомлялись, про причини неявки суду не повідомили.
Відповідно до ч. 6 ст. 128 КАС України справа розглядається в порядку письмового провадження.
Дослідивши матеріали справи суд встановив.
Відповідно до ст.2 Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням ” (далі –Закон № 2240) відповідач є страхувальником на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності.
Згідно з п.2 ч.2 ст.27 Закону № 2240 страхувальник (роботодавець) зобов’язаний нараховувати і сплачувати в установлені строки та в повному обсязі страхові внески.
Відповідно до ст.23 Закону № 2240 страхувальники-роботодавці сплачують до Фонду різницю між нарахованими для роботодавців і найманих працівників страховими внесками та витратами, пов'язаними з наданням матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам відповідно до цього Закону. Перерахування зазначених сум шляхом безготівкових розрахунків здійснюється страхувальниками-роботодавцями один раз на місяць –у день, встановлений для одержання в установах банку коштів на оплату праці за відповідний період. Днем сплати страхових внесків вважається день подання до установи банку розрахункових документів на перерахування страхових внесків.
Якщо страхувальники несвоєчасно чи не в повному обсязі сплачують страхові внески, до них застосовуються фінансові санкції, передбачені статтею 30 Закону № 2240.
Станом на 22.03.2011 р. з відповідача не стягнуто прострочену заборгованість по страхових внесках у сумі 2259 грн. 23 коп
Наявність вказаної заборгованості підтверджується звітом Ф4- ФССзТВП за 2010 рік.
До теперішнього часу відповідач у добровільному порядку суму заборгованості до Фонду не перерахував.
Відповідно із вимогами ч. 4 ст. 94 КАС України, судові витрати з відповідача не стягуються.
За таких обставин, позовні вимоги обґрунтовані та підлягають задоволенню повністю.
Керуючись статтями 94, 128, 158, 160-163 КАС України, адміністративний суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Позов задовольнити повністю.
Стягнути з Дочірнього підприємства Державної акціонерної компанії «Хліб України» «Новополтавський комбікормовий завод», (с. Новополтавка, Новобузький район, Миколаївська область, код ЄДРПОУ 31248376) на користь Миколаївського обласного відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (м. Миколаїв пр. Леніна 93, код ЄДРПОУ 20866865 р/р 37170002000355, банк ГУДКУ в Миколаївській області, МФО 826013) заборгованість у сумі 2259 грн. 23 коп. (дві тисячі двісті п’ятдесят дев’ять гривень 23 копійки)
Постанова набирає законної сили після закінчення 10-денного строку з дня проголошення/отримання постанови, якщо протягом цього часу не буде подано апеляційної скарги.
У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили постанови за наслідками апеляційного провадження.
Порядок та строки апеляційного оскарження визначені ст. 186 КАС України.
Апеляційна скарга подається до Одеського апеляційного адміністративного суду через Миколаївський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Одеського апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Апеляційна скарга, подана після закінчення встановлених строків залишається без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку
Головуючий суддя О. Ф. Середа
Суд | Миколаївський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.04.2011 |
Оприлюднено | 16.06.2011 |
Номер документу | 16077566 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Миколаївський окружний адміністративний суд
Середа О. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні