ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
17.05.11р. Справа № 5005/3649/2011
За позовом Товариства з обмеженою відповідальніст ю "Еліт-Бізнес", м. Кривий Ріг Дн іпропетровської області
до Фізичної особи - пі дприємця ОСОБА_1, м. Кривий Ріг Дніпропетровської обла сті
Третя особа - 1 Криворізька м іська рада Дніпропетровськ ої області, м. Кривий Ріг Дніпр опетровської області
Третя особа - 2 Комунальне пі дприємство "Криворізьке бюро технічної інвентаризації" Д ніпропетровської обласної р ади, м. Кривий Ріг Дніпропетро вської області
про розірвання поперед нього договору;
визнання права власнос ті
Суддя Подобєд І.М.
При секретарі судового зас ідання - Синяговська Є.С.
Представники:
Від позивача - ОСОБА_2, п редставник, довіреність № б/н від 05.04.11р.
Від відповідача - представн ик не з'явився
Від третьої особи -1 - ОСОБА _3, спеціаліст, довіреність № 7/26-632 від 11.11.10 р.
Від третьої особи -2 - предста вник не з'явився
СУТЬ СПОРУ:
ТОВ "Еліт-Бізнес" звернуло ся у березні 2011 року із позовом до Фізичної особи - підприє мця ОСОБА_1, в якому просит ь господарський суд: 1) Розірв ати попередній договір оре нди від 01.10.2010р., укладений мі ж Товариством з обмеженою ві дповідальністю «Еліт-бізнес »та фізичною особою-підприєм цем ОСОБА_1; 2) Визнати за То вариством з обмеженою відпов ідальністю «Еліт-бізнес»(ко д 31550637, що знаходиться за адресо ю: 50051, АДРЕСА_2) право власно сті на будівлю комплексу про довольчих магазинів, яка роз ташована за адресою: АДРЕСА _1 літ. «Н-1»та складається з:
1.1. приміщення № 35-1, площе ю 83,0 кв. м.;
1.2. приміщення № 36-1, площе ю 74,0 кв. м.;
1.3. приміщення № 37-1, площе ю 90,0 кв. м.;
1.4. приміщення № 38-1, площе ю 167,1 кв. м.;
1.5. приміщення № 38-2, площе ю 8,6 кв. м.;
Того по прим. 38: 175,7 кв. м.
Всього по будівлі літ. «Н-1»- 4 32,7 кв. м., без додаткових актів в ведення в експлуатацію.
Позивач вважає себе єдиним власником даного об' єкту н ерухомого майна і вказує, що з емельна ділянка, на якій розм іщена будівля комплексу прод овольчих магазинів, протягом її будівництва та на даний мо мент знаходиться у користува нні Позивача. Вказує, що на під ставі рішення Криворізької м іської ради від 25.11.2009р. № 3614 «Про з атвердження проекту землеус трою щодо відведення земельн ої ділянки на АДРЕСА_2 та н адання її в оренду для розташ ування оптового ринкового ко мплексу (III черга)»укладено до говір оренди земельної ділян ки від 09.02.2010р., відповідно до яко го Позивач прийняв у строков е платне користування (строк ом на 5 років) земельну ділянку житлової та громадської заб удови площею 1,1360 га (кадастров ий номер 1211000000:02:069:0057) для розташува ння оптового ринкового компл ексу (III черга), знаходиться на АДРЕСА_2. Договір оренди зе мельної ділянки від 09.02.2010р. заре єстрований у Криворізькому в ідділі Дніпропетровської ре гіональної філії підприємст ва «Центр державного земельн ого кадастру», про що у Держав ному реєстрі земель вчинено запис від 11.03.2010р. за № 041010800199. Позива ч вказує, що будівництво буді влі комплексу продовольчих м агазинів завершене у вересні 2010 року; балансова вартість ко мплексу продовольчих магази нів по АДРЕСА_1 складає су му 219 656,00 грн., і що будівля компле ксу продовольчих магазинів, яка розташована поАДРЕСА_1 є об'єктом самочинного буді вництва, оскільки була збудо вана без належного дозволу н а виконання будівельних та н алежно затвердженого проект у. В той же час 30.09.2010р. Позивач отр имав в КП ДОР «Криворізьке БТ І»технічний паспорт на компл екс продовольчих магазинів, який розташований за адресою :АДРЕСА_1.
Відповідач подав до суду за яву про визнання позову в пор ядку ст. 78 ГПК України та визна в факт отримання від Позивач а листів від 08.11.2010р. № 120, від 23.11.2010р. № 143 та № 157 від 10.12.2010р. з проханням з ' явитися для укладення дого вору оренди, відповідно до п. 1 попереднього договору. Відп овідач вказує, що свого обов' язку щодо укладення договору оренди не виконав, у зв' язку із тим, що Позивач не є власни ком зазначеного об' єкту нер ухомого майна.
Враховуючи, що для всебічно го та обґрунтованого розгляд у справи необхідна присутніс ть судового будівельно-техні чного експерта ОСОБА_4 та документи, що підтверджують його кваліфікацію, розгляд с прави підлягає відкладенню д ля вчинення відповідних проц есуальних дій та надання дод аткових документів.
Керуючись ст. ст. 27, 77, 86 Господа рського процесуального коде ксу України, суд
УХВАЛИВ:
Відкласти розгляд справ и на 23.05.11р. о 12 год. 30 хв.
Судове засідання відбудет ься в приміщенні господарськ ого суду Дніпропетровської о бласті в каб. № 46 за адресою: 49600, м . Дніпропетровськ, вул. Куйбиш ева, 1-а.
Зобов' язати до судового з асідання:
ПОЗИВАЧА - повідомити судов ого експерта ОСОБА_4 про м ісце та час розгляду цієї спр ави.
Судовому експерту ОСОБА _4 - надати оригінали докумен тів, які підтверджують квалі фікацію, з'явитись в судове за сідання для надання пояснень щодо порядку проведеного ек спертного дослідження та над аного висновку№ 87 від 20.03.09 р.
Сторонам забезпечити я вку уповноважених представн иків у судове засідання.
Суддя І.М. Подобєд
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 17.05.2011 |
Оприлюднено | 16.06.2011 |
Номер документу | 16103367 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Подобєд Ігор Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Подобєд Ігор Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Подобєд Ігор Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Подобєд Ігор Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Подобєд Ігор Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Подобєд Ігор Миколайович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні