27/17-1370-2011
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"06" червня 2011 р.Справа № 27/17-1370-2011
Господарський суд Одеської області у складі судді Невінгловської Ю.М.
при секретарі судового засідання: Ярешко О.М.
за участю представників сторін:
від позивача: не з'явились;
від відповідача: не з'явились;
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за позовом: Приватного акціонерного товариства "МТС Україна" в особі Одеської філії Приватного акціонерного товариства "МТС Україна";
до відповідача: Приватного підприємства "Агентсько посередницькі послуги "Аурумедія"
про стягнення 1809,46 грн.
ВСТАНОВИВ:
СУТЬ СПОРУ: Позивач –Приватне акціонерне товариство "МТС Україна" в особі Одеської філії Приватного акціонерного товариства "МТС Україна" звернувся до господарського суду Одеської області із позовною заявою до відповідача - Приватного підприємства "Агентсько посередницькі послуги "Аурумедія", згідно якої просить суд стягнути з відповідача грошові кошти у розмірі 1809,46 грн., з яких 557,86 грн. –заборгованість за надані послуги, 1 251,60 грн. –договірні санкції та покласти на відповідача судові витрати.
В обґрунтування заявлених вимог позивач посилається на те, що на підставі укладених між ЗАТ „Український мобільний зв'язок” та ПП "Агентсько посередницькі послуги "Аурумедія" договору про надання послуг мобільного зв'язку №4919436 від 21.12.2009 року та договору про надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з використанням цифрового стільникового радіозв'язку стандарту CDMA-450 № 4921207 від 22.12.2009 року, позивачем було виконано вчасно та в повному обсязі свої зобов'язання, між тим відповідач за послуги надані у період з 01.10.2010р. по 01.01.2011р. розрахувався не в повному обсязі, в зв'язку з чим у нього утворилась визначена у позовних вимогах заборгованість.
20.04.2011 року представник позивача надав до суду заяву про уточнення позовних вимог (вх. ГСОО №12593/2011 від 20.04.2011р.), згідно якої просив суд стягнути з відповідача грошові кошти у розмірі 1809,46 грн., з яких 557,86 грн. – заборгованість за надані послуги, 1 251,60 грн. –договірні санкції, та покласти на відповідача судові витрати, серед яких 62,40 грн. –витрати понесені позивачем при отриманні витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців України щодо відповідача.
Представник позивача у судовому засіданні 18.05.2011 року уточненні позовні вимоги підтримав у повному обсязі.
Відповідач у судове засідання 18.05.2011 року з'явився, між тим, письмового відзиву на позовну заяву та будь-яких документів, що підтверджують заперечення проти позову до суду не надав. При цьому, в даному судовому засіданні висловив намір щодо врегулювання спору мирним шляхом, в зв'язку з чим просив суд відкласти розгляд справи.
Представник позивача проти врегулювання спору мирним шляхом не заперечував, в зв'язку з чим заявлене відповідачем клопотання про відкладення розгляду справи підтримав.
Враховуючи клопотання представника відповідача, у судовому засіданні 18.05.2011р. була оголошена перерва у розгляді справи до 06.06.2011р., відповідно до ч.3 ст.77 Господарського процесуального кодексу України, про що сторони повідомлені під розпис.
Між тим, у судове засідання 06.06.2011р. представники сторін не з'явились, про поважність причин відсутності не повідомили.
Приймаючи до уваги вищевикладене, суд вважає за можливе, розглянути справу за наявними в ній документами, відповідно до ст. 75 Господарського процесуального кодексу України.
Згідно до статуту, затвердженого протоколом загальних зборів № 17 від 09.04.2010р. зареєстрованого 26.04.2010р., Приватне акціонерне товариство "МТС Україна" є господарським товариством, яке створено шляхом перетворення ЗАТ "Український мобільний зв'язок" ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 14333937 та є його правонаступником, що підтверджує належні повноваження для звернення з даним позовом.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, суд встановив:
21.12.2009 року між ЗАТ "Український мобільний зв'язок" (надалі - оператор) та ПП "Агентсько посередницькі послуги "Аурумедія" (надалі –абонент) укладено договір про надання послуг мобільного зв'язку № 4919436, згідно якого оператор надає абоненту послуги мобільного зв'язку в межах України, згідно з ліцензією серії АА№720189 від 29.12.2004 р. Міжнародний телефонний зв'язок здійснюється з країнами, що визначаються за вибором оператора.
При цьому, у розділі договору „Відомості про абонента” зазначено: обраний абонентом пакет “Супер МТС Олімпійський”, № особового рахунку –1.12150893, номер телефону –503922359 та обрані абонентом послуги –„SMS”, „Переадресування дзвінка”, „Вам дзвонили”, „Є зв'язок”, „Переадресація встановлена оператором”, „Інформація про рахунок на IVR”
Відповідно до п. 1.3 договору, надання послуг за цим договором починається після внесення абонентом на підставі відповідного рахунку оператора повної суми первинного авансу та його зарахування на особовий рахунок абонента.
Положеннями п.п. 2.2.1 договору передбачено обов'язок оператора надавати абоненту послуги відповідно до цього договору, умов користування та тарифів оператора.
Згідно з п.п. 2.4.2 договору абонент зобов'язаний своєчасно сплачувати рахунки за надані послуги та плату за збереження номеру при тимчасовому відключенні в мережі мобільного зв'язку оператора по всіх телефонах, зареєстрованих на його особистому рахунку (збереження номеру при тимчасовому відключенні в мережі сплачується і в тому випадку, коли надання послуг призупинено за несплату попередніх рахунків або за заявою абонента). Фактичне використання абонентом тієї чи іншої послуги означає, що така послуга була замовлена абонентом.
Умовами п. 3.1 договору встановлено, що нарахування за надані послуги здійснюється згідно з тарифами оператора, які є невід'ємною частиною цього договору. Розрахунковий період становить один календарний місяць. Кожному абоненту надається один особовий рахунок, на підставі чого здійснюються розрахунки за надані послуги за всіма наявними у абонента номерами телефонів.
У відповідності до п. 3.3 договору, розрахунки за надані послуги та авансові внески абонент сплачує готівкою, перерахуванням на поточний рахунок оператора або кредитні картки в національній валюті України, або поповнює рахунок свого мобільного номеру за допомогою карток оплати. За наявності авансу рахунки повинні бути сплаченими в строк до 15 числа місяця, наступного за розрахунковим, але в будь-якому разі до повного використання авансу.
Пунктом 3.5 договору передбачено, що кількість та вартість послуг, наданих абоненту за розрахунковий період, визначається відповідно до показників, належних операторові технічних засобів виміру тривалості, кількості та вартості наданих послуг.
Відповідно до п. 5.1 договору, даний договір набуває чинності з моменту його підписання обома сторонами.
У п. 5.2 договору визначено, що строк даного договору складає один рік з моменту набуття ним чинності, якщо інше не передбачене пов'язаними з цим договором угодами або документами.
22.12.2009 року між ЗАТ "Український мобільний зв'язок" (надалі - оператор) та ПП "Агентсько посередницькі послуги "Аурумедія" (надалі –абонент) укладено договір про надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з використанням цифрового стільникового радіозв'язку стандарту CDMA–450 (надалі - послуга безпроводового доступу до мережі Інтернет) №4921207, згідно якого абонент замовляє та оплачує, а оператор надає на платній основі послугу безпроводового доступу до мережі Інтернет (надалі –послуга) згідно з ліцензією (серія АВ №120375 від 28.09.2006.).
Відповідно до п. 1.2 договору, оператор забезпечує підключення абонента до телекомунікаційної мережі, технічне обслуговування та надає послугу.
Положеннями п. 2.1 договору передбачено, що оператор зобов'язаний протягом 3 календарних днів з моменту фактичного зарахування на особовий рахунок абонента повної суми первинного авансу, визначеного у відповідному рахунку, підключити абонента до телекомунікаційної мережі.
У розділі 3 договору визначено, що оператор має право тимчасово обмежувати надання послуги, зокрема, у разі несплати рахунків, наданих оператором, за будь-яких причин, в тому числі з причини неотримання рахунків у зв'язку зі зміною абонентом адреси та неповідомленням про таку зміну оператора.
Відповідно до умов п. 4.8 договору, абонент зобов'язаний своєчасно сплачувати рахунки за надані послуги та плату за збереження номеру/ мереженого ID, зареєстрованих на його особовому рахунку.
Положеннями п. 6.1 договору встановлено, що кожному абоненту надається один особовий рахунок, на підставі чого здійснюються розрахунки за всіма наявними в абонента договорами.
Згідно з умовами п. 6.2 договору нарахування за надані послуги здійснюється згідно з тарифами оператора, які є невід'ємною частиною цього договору. Розрахунковий період становить один календарний місяць.
Пунктом 6.3 договору встановлено, що вартість послуги, наданої абоненту за розрахунковий період, визначається відповідно до показників технічних засобів виміру тривалості, та обсягу наданої послуги, що належать оператору.
Умовами п. 6.4 договору визначено, що вартість послуги сплачується абонентом на наступний розрахунковий період авансом.
Згідно з умовами п. 7.4 договору, оператор залишає за собою право повністю припинити надання послуги абоненту у випадку, якщо у абонента є заборгованість за цим або іншими договорами з оператором.
За умовами п. 8.1 договору, даний договір набуває чинності з моменту його підписання обома сторонами.
Відповідно до п. 8.2 договору, строк даного договору складає один рік з моменту набуття ним чинності, якщо інше не передбачене пов'язаними з цим договором угодами або документами.
22.12.2009 року між сторонами укладена додаткова угода №4584000 до договору про надання безпроводового доступу до мережі Інтернет №4921207 від 22.12.2009р. відповідно до умов якої сторони дійшли згоди про наступне:
Згідно з п. 1.1 додаткової угоди, починаючи з дати підписання цієї додаткової угоди сторонами та протягом 730 календарних днів з моменту її підписання абонент не має права відмовитись від договору та/або від цієї додаткової угоди, зокрема - від послуг високошвидкісного безпроводового доступу до мережі Інтернет за договором, та надання послуг, передбачених договором, відбувається з урахуванням умов, встановлених цією додатковою угодою. У випадку тимчасового обмеження (призупинення) надання послуг за договором, включаючи обмеження послуг високошвидкісного безпроводового Інтернету, за ініціативою оператора з підстав, обумовлених договором, або за заявою абонента в період строку, встановленого цим пунктом, вказаний строк продовжується на весь період, протягом якого надання послуг було призупинено.
Пунктом 1.2 додаткової угоди встановлено, що за цією додатковою угодою абонент отримує спеціальні умови підключення USB–модем Axesstel MV110R серійний номер: 09505957675 та підключення в тарифний пакет "Торнадо".
Положеннями п. 1.9 додаткової угоди серед іншого передбачено, що ця додаткова угода набуває чинності з дати її підписання сторонами та скасовує дію тих положень договору, які суперечать цій додатковій угоді.
На виконання умов вищезазначених договорів, позивачем - ПрАТ „МТС Україна” за послуги надані за період з 01.10.2010р. по 31.12.2010р. (з урахуванням заборгованості станом на 01.10.2010р. за попередній період надання послуг, у розмірі 38,44 грн. та кожний наступний місяць у разі надання послуг) за всіма договорами зареєстрованими на особовому рахунку відповідача (1.12150893), тобто за договором № 4919436 від 21.12.2009 та №4921207 від 22.12.2009р. (та відповідної додаткової угоди до нього) було виставлено рахунки до сплати відповідачу на загальну суму 1809,46 грн., з яких 557,86 грн. –вартість наданих послуг станом на 31.12.2010р. та 1251,60 грн. –договірна санкція за несплату абонентом наданих йому послуг.
При цьому, позивач зазначає, що відповідно до умов договору №4921207 від 22.12.2009р., в зв'язку з несплатою відповідачем вартості послуг, надання послуги безпроводового доступу до мережі Інтернет періодично було обмежено та 29.01.2011р. дію даного договору було припинено, а саме:
-22.21.2009р. –активований;
-10.02.2010р. –тимчасово обмежений;
-10.02.2010р. –активований;
-18.03.2010р. –тимчасово обмежений;
-19.03.2010р. –активований;
-08.04.2010р. –тимчасово обмежений;
-12.05.2010р. –активований;
-08.06.2010р. –тимчасово обмежений;
-11.06.2010р. –активований;
-11.06.2010р. –тимчасово обмежений;
-29.01.201р. –припинений.
В порядку досудового врегулювання спору, позивачем було направлено на адресу ПП "Агентсько посередницькі послуги "Аурумедія" претензію вих. №01-15/1.12150893 від 28.03.2011р. з вимогою сплатити заборгованість за договорами №4919436 від 21.12.2009р. та №4921207 від 22.12.2009р. або відновити стосунки із списанням суми договірних санкцій. Також, даною претензією відповідача попереджено, що в разі не виконання останнім вказаних вимог ПрАТ „МТС Україна” буде змушено звернутись до суду про примусове стягнення грошових коштів. Зазначена претензія була залишена відповідачем без відповіді та задоволення, як стверджує позивач, між тим, доказів отримання відповідачем вказаної претензії позивачем до суду не надано.
Позовні вимоги обґрунтовано неналежним виконанням договірних зобов'язань відповідачем та направлено на стягнення з відповідача наявної заборгованості за договорам про послуг мобільного зв'язку №4919436 від 21.12.2009р. та договором про надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з використанням цифрового стільникового радіозв'язку стандарту CDMA–450 №4921207 від 22.12.2009р. та відповідної договірної санкції, якою забезпечується виконання зобов'язань за договором №4921207 від 22.12.2009р.
Суд, розглянувши матеріали справи, проаналізувавши норми чинного законодавства, дійшов наступних висновків:
Відповідно до ст. 175 Господарського кодексу України, майново-господарськими визнаються цивільно-правові зобов'язання, що виникають між учасниками господарських відносин при здійсненні господарської діяльності, в силу яких зобов'язана сторона повинна вчинити певну господарську дію на користь другої сторони або утриматися від певної дії, а управнена сторона має право вимагати від зобов'язаної сторони виконання її обов'язку.
Положеннями п.1 ч.2 ст.11 Цивільного кодексу України передбачено, що однією із підстав виникнення цивільних прав та обов'язків є договір, а в силу вимог ч.1 ст.629 Цивільного кодексу України, договір є обов'язковим для виконання сторонами.
У відповідності до ст. 626 Цивільного кодексу України, договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.
Відповідно до ст. 901 Цивільного кодексу України, за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов'язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором.
Відповідно до вимог ч.1 ст.526 Цивільного кодексу України, зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства. В силу вимог ч.1 ст.525 Цивільного кодексу України, одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Аналогічні вимоги щодо виконання зобов'язань містяться і у ч.ч.1, 7 ст.193 Господарського кодексу України.
У відповідності до ст. 610 Цивільного кодексу України, порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання (неналежне виконання).
Згідно ч.1 ст.530 Цивільного кодексу України, якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).
У відповідності до ч. 1, ч. 4 ст. 631 Цивільного кодексу України, строком дії договору є час, протягом якого сторони можуть здійснити свої права і виконати свої обов'язки відповідно до договору. Закінчення строку договору не звільняє сторони від відповідальності за його порушення, яке мало місце під час дії договору.
Відповідності до ч. 1 ст. 903 Цивільного кодексу України, якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов'язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.
Крім того, згідно ч. 1 ст. 33 Закону України „Про телекомунікації” №1280-IV від 18.11.2003р., споживачі телекомунікаційних послуг зобов'язані дотримуватися Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, що затверджує Кабінет Міністрів України та зокрема, виконувати умови договору про надання телекомунікаційних послуг у разі його укладення, у тому числі своєчасно оплачувати отримані ними телекомунікаційні послуги (п.5 ч.1 ст. 33 даного закону).
Як встановлено матеріалами справи, згідно звіту з особового рахунку відповідача №1.12150893, в якому відображено рух грошових коштів за договорами зареєстрованими на підприємстві-позивача, з урахуванням надходжень грошових коштів від ПП "Агентсько посередницькі послуги "Аурумедія" та вартості послуг наданих за відповідний період, за відповідачем, станом на 01.01.2011р., рахується заборгованість перед ПрАТ „МТС Україна” за послуги зв'язку та розміру внеску до Пенсійного фонду України у розмірі 557,86 грн.
Приймаючи до уваги те, що позовні вимоги ПрАТ „МТС Україна” в частині стягнення суми заборгованості у розмірі 557,86 грн. підтверджуються наявними в матеріалах справи документами, суд вважає їх обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.
Частиною 1 ст. 216 Господарського кодексу України передбачено, що учасники господарських відносин несуть господарсько-правову відповідальність за правопорушення у сфері господарювання шляхом застосування до правопорушників господарських санкцій на підставах і в порядку, передбачених цим Кодексом, іншими законами та договором.
При цьому ч. 2 ст. 217 Господарського кодексу України встановлено, що у сфері господарювання застосовуються такі види господарських санкцій: відшкодування збитків; штрафні санкції; оперативно-господарські санкції.
Згідно з ч. 4 ст. 231 Господарського кодексу України, у разі якщо розмір штрафних санкцій законом не визначено, санкції застосовуються в розмірі, передбаченому договором. При цьому розмір санкцій може бути встановлено договором у відсотковому відношенні до суми невиконаної частини зобов'язання або у певній, визначеній грошовій сумі, або у відсотковому відношенні до суми зобов'язання незалежно від ступеня його виконання, або у кратному розмірі до вартості товарів (робіт, послуг).
Відповідно до вимог ст. 199 Господарського кодексу України, виконання господарських зобов'язань забезпечується заходами захисту прав та відповідальності учасників господарських відносин, передбаченими цим Кодексом та іншими законами. За погодженням сторін можуть застосовуватися передбачені законом або такі, що йому не суперечать, види забезпечення виконання зобов'язань, які звичайно застосовуються у господарському (діловому) обігу. До відносин щодо забезпечення виконання зобов'язань учасників господарських відносин застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України.
Відповідно до ст. 546 Цивільного кодексу України, виконання зобов'язання може забезпечуватися неустойкою, порукою, гарантією, заставою, притриманням, завдатком. Водночас положеннями ч. 2 ст. 546 цього кодексу встановлено, що договором або законом можуть бути встановлені інші види забезпечення виконання зобов'язання.
Статтею 547 Цивільного кодексу України передбачено, що правочин щодо забезпечення виконання зобов'язання вчиняється у письмовій формі.
Умовами п. 1.5 додаткової угоди №4584000 від 22.12.2009р. до договору про надання безпроводового доступу до мережі Інтернет №4921207 від 22.12.2009р. передбачено, що забезпеченням виконання зобов'язання абонента перед оператором не відмовлятись від договору та/або від цієї додаткової угоди, зокрема –від послуг високошвидкісного безпроводового Інтернету за договором, є договірна санкція, встановлена на підставі ст. 546 Цивільного кодексу України. В разі, якщо абонент відмовляється від договору та/або від цієї додаткової угоди, зокрема –від послуг високошвидкісного безпроводового Інтернету, до закінчення строку, встановленого п.1.1 цієї додаткової угоди (за винятком, коли причиною відмови є невиконання оператором своїх зобов'язань згідно за договором), або коли дія договору достроково припиняється на підставі п.8.3 договору з несплатою абонентом наданих йому послуг, абонент несе відповідальність у вигляді сплати на користь оператора договірної санкції в розмірі 2,10 грн. за кожен день, що залишився до закінчення строку, встановленого п.1.1 цієї додаткової угоди, починаючи з дня відмови або припинення дії. На підставі ст. 259 Цивільного кодексу України строк позовної давності до вимоги про стягнення договірної санкції встановлюється у три роки. Початок перебігу позовної давності визначається згідно з цивільним законодавством України.
Суд перевіривши розрахунок позивача щодо стягнення з відповідача договірної санкції у розмірі 1251,60 грн. вважає його вірним.
Приймаючи до уваги вищевикладене, а також враховуючи, що право учасників господарських відносин встановлювати інші ніж передбачено Цивільним кодексом України види забезпечення виконання зобов'язань визначено ч. 2 ст. 546 цього кодексу, що узгоджується із свободою договору встановленою ст. 627 Цивільного кодексу України, суд доходить висновку, що позовні вимоги ПрАТ „МТС Україна” в частині стягнення з відповідача договірної санкції у розмірі 1251,60 грн. підлягають задоволенню у повному обсязі.
Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку щодо наявності підстав для задоволення позовних вимог ПрАТ „МТС Україна” та стягнення з відповідача заборгованості у розмірі 557,86 грн. та договірної санкції у розмірі 1251,60 грн.
Враховуючи, що спір між сторонами виник внаслідок неправомірних дій відповідача, витрати по сплаті державного мита у сумі 102 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в сумі 236 грн., відповідно до ст.ст. 44, 49 Господарського процесуального кодексу України покладаються на відповідача.
Щодо покладення на відповідача інших додаткових витрат, пов'язаних із розглядом справи суд зазначає наступне:
Статтею 44 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що судові витрати складаються з державного мита, сум, що підлягають сплаті за проведення судової експертизи, призначеної господарським судом, витрат, пов'язаних з оглядом та дослідженням речових доказів у місці їх знаходження, оплати послуг перекладача, адвоката, витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу та інших витрат, пов'язаних з розглядом справи.
Відповідно до п. 1 роз'яснення Вищого арбітражного суду України від 04.03.98 р. N 02-5/78 "Про деякі питання практики застосування розділу VI Господарського процесуального кодексу України", згідно до розділу VI ГПК України, судовими витратами є пов'язані з розглядом справи в господарському суді витрати, які складаються з державного мита, сум, що підлягають сплаті за проведення експертизи (аудиту), призначеної господарським судом, витрат, пов'язаних з оглядом та дослідженням речових доказів у місці їх знаходження, сплати послуг перекладача, адвоката, витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу та інших витрат, пов'язаних з розглядом справи. При цьому, до інших витрат у розумінні статті 44 Господарського процесуального кодексу України відносяться, зокрема, суми, які підлягають сплаті особам, викликаним до господарського суду для дачі пояснень з питань, що виникають під час розгляду справи (стаття 30 ГПК).
Враховуючи викладене, оскільки позивач просить суд покласти на відповідача інші витрати у розмірі 62,40 грн., які були понесені позивачем в зв'язку з витребуванням судом додаткових документів та які не віднесено до складу судових витрат, суд доходить висновку про відсутність підстав для покладення на відповідача заявлених до стягнення інших витрат, пов'язаних із розглядом справи, у розмірі 62,40 грн.
Керуючись ст.ст. 44, 49, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, суд–
ВИРІШИВ:
1.Позов задовольнити.
2.Стягнути з Приватного підприємства "Агентсько посередницькі послуги "Аурумедія" (67500, Одеська обл., Комінтернівський район, смт Комінтернівське, вул. Миру, 21, код ЄДРПОУ 35067540, р/р 2600178191 в РайффайзенБанк "Аваль", МФО 380805) на користь Приватного акціонерного товариства "МТС Україна", в особі Одеської філії Приватного акціонерного товариства " МТС Україна" (01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15; Одеська філія: 65014, м.Одеса, вул.Базарна,3а, код 14333937, р/р 26008526 в ПАТ "Райффайзен Банк Аваль", МФО 380805) 557/п'ятсот п'ятдесят сім/ 86 коп. заборгованості, 1251/одна тисяча двісті п'ятдесят одна/грн. 60 коп. договірної санкції, 102/сто дві/грн. державного мита та 236/двісті тридцять шість/грн. витрат на ІТЗ судового процесу.
Рішення суду може бути оскаржено протягом 10-денного строку з моменту складання повного тексту.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення 10-денного строку з дня його підписання, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи Одеським апеляційним господарським судом.
Суддя Невінгловська Ю.М.
Повний текст рішення складено 14.06.2011р.
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 06.06.2011 |
Оприлюднено | 22.06.2011 |
Номер документу | 16284873 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Невінгловська Ю.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні