Ухвала
від 22.06.2011 по справі 8/219пн-к
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ С УД УКРАЇНИ

УХВАЛА

"22" червня 2011 р. Справа № 8/219пн-к

Вищий господарський суд України у складі колегії суд дів:

Дунаєвської Н.Г. - головую чого,

Владимиренко С.В.,

Подоляк О.А.,

розглянувши касаційн у скаргу ОСОБА_1 на постанову Донецького апеля ційного господарського суду від 25 жовтня 2010 року у справі № 8 /219пн-к Господарського суду Лу ганської області за позов ом ОСОБА_1, Луганська об ласть, до 1) Товариства з о бмеженою відповідальністю "Л уганська фірма "Силует", м. Луг анськ; 2) Публічного акці онерного товариства "ОТП Бан к", м. Київ, про визнання н едійсними договорів,

за участю представників сторін:

позивача - ОСОБА_2 (дов . від 06.10.08);

відповідача-1 - не з' явивс я;

відповідача-2 - ОСОБА_3 (д ов. від 01.04.11),

В С Т А Н О В И В:

Ухвалою Вищого господа рського суду України від 27 тра вня 2011 року розгляд касаційно ї скарги ОСОБА_1 призначен о на 15 червня 2011 року о 10 год. 15 хв. у приміщенні суду за адресою : м. Київ, вул. Копиленка, 6, зал № 2 11.

Ухвалою Вищого господарсь кого суду України від 08 червня 2011 року, у зв' язку з відрядже нням судді-доповідача, розгл яд касаційної скарги ОСОБА _1 відкладено на 22 червня 2011 ро ку о 10 год. 40 хв. у приміщенні суд у за адресою: м. Київ, вул. Копил енка, 6, зал № 211.

У зв' язку з надходженням к лопотання представника пози вача про відкладення розгляд у справи та продовження стро ку розгляду справи, а також че рговою відпусткою судді-допо відача, розгляд касаційної с карги належить відкласти.

Виходячи з викладеного, кер уючись статтями 77, 86, 1118 Господа рського процесуального коде ксу України, суд

у х в а л и в:

Продовжити строк розг ляду касаційної скарги ОСО БА_1 на постанову Донец ького апеляційного господар ського суду від 25 жовтня 2010 рок у у справі № 8/219пн-к.

Відкласти розгляд касаці йної скарги ОСОБА_1 на 06 липня 2011 року о 10 год. 20 хв. у п риміщенні суду за адресою: м. К иїв, вул. Копиленка, 6, зал № 211.

З урахуванням порядку доп уску в приміщення Вищого гос подарського суду України пре дставникам сторін рекоменду ється прибувати не пізніше н іж за 20 хвилин до початку судо вого засідання.

Представникам сторін нео бхідно при собі мати оригіна л довіреності та належним чи ном засвідчену копію для дол учення до матеріалів справи.

Повторне нез' явлення упо вноважених представників ст орін в судове засідання каса ційної інстанції не перешкод жає розгляду справи та не тяг не перенесення її розгляду н а інші строки.

Головуючий суддя: Н.Г. Дуна євська

Судді: С.В . Владимиренко

О.А. П одоляк

СудВищий господарський суд України
Дата ухвалення рішення22.06.2011
Оприлюднено29.06.2011
Номер документу16465145
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —8/219пн-к

Постанова від 06.07.2011

Господарське

Вищий господарський суд України

Дунаєвська Н.Г.

Ухвала від 22.06.2011

Господарське

Вищий господарський суд України

Дунаєвська Н.Г.

Ухвала від 08.06.2011

Господарське

Вищий господарський суд України

Дунаєвська Н.Г.

Ухвала від 27.05.2011

Господарське

Вищий господарський суд України

Дунаєвська Н.Г.

Постанова від 21.12.2010

Господарське

Вищий господарський суд України

Дроботова Т.Б.

Ухвала від 29.11.2010

Господарське

Вищий господарський суд України

Дроботова Т.Б.

Постанова від 28.10.2010

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Кулебякін О.С.

Рішення від 16.09.2010

Господарське

Господарський суд Луганської області

Середа А.П.

Ухвала від 06.08.2010

Господарське

Господарський суд Луганської області

Середа А.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні