Ухвала
від 21.06.2011 по справі 16/195б/93б
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

Господарський суд Чернігі вської області



14000 м. Чернігів, проспект Миру 20 Тел. 7-99-18, факс 7-44-62

УХВАЛА

"21" червня 2011 р. Справа № 16/195б/9 3б

КРЕДИТОР: Державна подат кова інспекція у Городнянськ ому районі Чернігівської обл асті, вул. Леніна, 4, м. Городн я,Чернігівська область,15100

БОРЖНИК: Дочірнє підприє мство «Дружба»товариства з о бмеженою відповідальністю « Альфа-С», код 32518023, вул. 1 Травн я, 88 Б, м. Городня,Чернігівська о бласть, 15100

про визнання боржника ба нкрутом

суддя Фесюра М.В .

Представники сторін :

в судовому засіданні пр исутня: Кравчук Н.Є. - арбітра жний керуючий, ліквідатор

В межах справи про банкру тство боржника розглядаєтьс я звіт ліквідатора.

З матеріалів справи встан овлено:

Постановою господ арського суду Чернігівської області від 05.01.2011р. у порядку ст .52 Закону України «Про віднов лення платоспроможності бор жника або визнання його банк рутом»дочірнє підприємство «Дружба» товариства з обмеж еною відповідальністю «Альф а-С»визнано банкрутом, відкр ито ліквідаційну процедуру, обов' язки ліквідатора покл адено на державну податкову інспекцію у Городнянському р айоні Чернігівської області .

Ухвалою суду від 08.02.2011р . ліквідатора замінено на арб ітражного керуючого Кравчук Наталію Євгенівн у (АДРЕСА_1).

Ліквідатором подано звіт про діяльність, в якому зазна чено, що в процесі ліквідпроц едури документації, майна і г рошових коштів у боржника не виявлено, підприємство-банк рут не здійснює господарськ у діяльність.

Для виявлення кредиторсь кої заборгованості у відпові дності до п.5 ст. 52 Закону Україн и „Про відновлення платоспро можності боржника або визнан ня його банкрутом” ліквідато р письмово повідомив про виз нання боржника банкрутом усі х відомих кредиторів але від повідних заяв з грошовими ви могами до банкрута не надход ило.

Розмір вимог ініціюючого к редитора - ДПІ у Городнянськ ому районі, відповідно до зві ту, становить 1541,70 грн.

У зв' язку з відсутністю м айна у банкрута, що підтвердж ується ліквідаційним баланс ом та довідками Чернігівсько го ВРЕР ДАІ № 8/6-1598 від 19.05.2011р., Горо днянського РБТІ № 85 від 22.10.2010р., і нспекції держтехнагляду по Г ороднянському району від 13.09.201 0р. та Городнянський районний відділ Чернігівської регіон альної філії державного підп риємства «Центр державного з емельного кадастру при держа вному комітеті України земел ьних ресурсів» вимоги кредит ора залишилися не задоволени ми і вважаються погашеними.

Розглянувши звіт лі квідатора та ліквідаційний б аланс, господарський суд вва жає, що їх необхідно затверди ти, юридичну особу - банкрут а ліквідувати, а провадження у справі припинити.

Керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 З акону України «Про відновле ння платоспроможності боржн ика або визнання його банкру том», суд -

У Х В А Л И В :

1. Затвердити з віт ліквідатора та ліквідаці йний баланс.

2. Ліквідувати юр идичну особу - дочірнє підпр иємство «Дружба»товариства з обмеженою відповідальніст ю «Альфа-С» (код 32518023, вул. 1 Травня , 88 Б, м. Городня, Чернігівська о бласть, 15100)

3. Вимоги кред иторів вважати такими, що пог ашені.

4. Зобов' язати л іквідатора здійснити необхі дні заходи щодо виключення п ідприємства - банкрута з держ авного реєстру та збереження архівних документів.

5. Провадження у с праві припинити.

6. Копію даної ухв али направити: кредитору, бан круту, ліквідатору, реєструю чому органу (Городнянська ра йдержадміністрація), Головно му управлінню статистики у Ч ернігівській області та сект ору з питань банкрутства Чер нігівської області.

Суддя М.В.Ф есюра

СудГосподарський суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення21.06.2011
Оприлюднено29.06.2011
Номер документу16486322
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —16/195б/93б

Ухвала від 21.06.2011

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 10.06.2011

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 08.02.2011

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні