ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
У Х В А Л А
про повернення апеляційної скарги
"09" червня 2011 р. Справа № 11/144/10 (3655-з)
Одеський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
Головуючого судді: Будішевської Л.О.,
Суддів:Мишкіної М.А., Сидоренка М.В.,
Розглянувши апеляційну скаргу Приватного підприємства „Орион-Нива”
на рішення господарського суду Миколаївської області від 05.04.2011р.
у справі № 11/144/10(3655-з)
за позовом: Публічного акціонерного товариства „Перший Український міжнародний банк”
до 1 відповідача: Приватного підприємства „Укр-Нива”
до 2 відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „Топ Хим”
за участю третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні 1-відповідача: Приватного підприємства „Орион-Нива”
про визнання договору куплі-продажу недійсним.
встановив:
Публічне акціонерне товариство „Перший Український міжнародний банк” звернулось до господарського суду Одеської області з позовною заявою до відповідачів: Приватного підприємства „Укр-Нива” та Товариства з обмеженою відповідальністю „Топ Хим” про визнання недійсними договорів купівлі-продажу.
Ухвалою суду першої інстанції від 16.11.2010 року залучено до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Приватне підприємство „Орион-Нива”.
Рішенням суду першої інстанції від 05.04.2011р. позовну заяву Публічного акціонерного товариства „Перший Український міжнародний банк” задоволено.
01.06.2011 р. Приватним підприємством „Орион-Нива” подана апеляційна скарга на рішення господарського суду Миколаївської області від 05.04.2011 р. без клопотання про відновлення строку на її подання.
За правилами статті 93 ГПК України апеляційна скарга подається на ухвали місцевого господарського суду протягом п'яти днів з дня їх оголошення місцевим господарським судом.
В силу п.4 ч.1 ст.97 ГПК України апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо скаргу подано після закінчення строку, встановленого для її подання, без клопотання про відновлення цього строку.
Звертаючись 01.06.2011р. з апеляційною скаргою, Приватне підприємство „Орион-Нива” пропустило встановлений законом процесуальний строк та не надало клопотання про його відновлення в порядку ст.93 ГПК України з поясненням причин такого пропуску.
З урахуванням викладеного, колегія суддів вважає за необхідне повернути скаржнику апеляційну скаргу та додані до неї документи.
Суд звертає увагу скаржника на те, що після усунення обставин, які стали причиною повернення апеляційної скарги, він не позбавлений права повторного звернення з апеляційною скаргою.
Керуючись ст. 86, п. 4 ч. 1 ст. 97 ГПК України,
апеляційний господарський суд,
ухвалив:
Апеляційну скаргу на 2 арк. (№1998/11 від 06.06.2011р.) та додані до неї документи на 9 арк. повернути Приватному підприємству „Орион-Нива”.
Головуючий суддя Будішевська Л.О.
Суддя Мишкіна М.А.
Суддя Сидоренко М.В.
Суд | Одеський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 09.06.2011 |
Оприлюднено | 29.06.2011 |
Номер документу | 16486568 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Одеський апеляційний господарський суд
Будішевська Л.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні