ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

Б-24/75-07

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,  

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу

"14" травня 2008 р.                                                             Справа № Б-24/75-07

вх. № 4599/2-24

Суддя господарського суду Плахов О.В.

при секретарі судового засідання Колесан Д.О.

Представник ліквідатора - кредитора - Піскун Наталія Володимирівна, дов. № 79/10/10-017 від 09.01.08 р., ДПІ у Дзержинському районі м.Харкова.

По справі  за заявою Прокурор Дзержинського району м. Харкова в інтересах держави в особі ДПІ Дзержинського району м.Харкова

до Товариство з обмеженою відповідальністю „ІМС, код 31797595, м.Харків

про визнання банкрутом  

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Харківської області від 19 квітня 2007року боржника – ТОВ „ІМС” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено кредитора – ДПІ у Дзержинському районі м. Харкова, зобов'язавши його в строк до 19 квітня 2008 року виконати ліквідаційну процедуру.

До господарського суду Харківської області надійшов звіт, в якому ліквідатор посилається на завершення ліквідаційної процедури.

В судовому засіданні ліквідатор звітував про проведену роботу, повідомив, що ним здійснені всі необхідні заходи по ліквідації банкрута та звернувся до суду з клопотанням про затвердження ліквідаційного звіту та ліквідаційного балансу. Окрім того, ліквідатор надав доповнення до звту, в якому повідомив, що заяв до ліквідатора з кредиторськими вимогами не надходило, при проведенні ліквідаційної процедури документів, що підлягають довгостроковому зберіганню не виявлено.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши звіт ліквідатора, судом встановлено наступне: під час здійснення ліквідаційної процедури виконано наступні заходи: подано до друкованого органу оголошення про визнання боржника банкрутом та недійсність печатки, штампу, установчих та інших документів банкрута; надіслані повідомлення згідно п. 5 ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом”. До ліквідатора заяв з грошовими вимогами від кредиторів не надходило.

Для виявлення майнових активів підприємства-банкрута ліквідатором були зроблені запити до КП „Харківське міське бюро технічної інвентаризації”, Управління ДАІ, Харківського міського управління земельних ресурсів та Інспекції держтехнагляду. Згідно отриманих відповідей, об'єктів права власності за боржником не зареєстровано.

Згідно листа ДВС у Дзержинському районі м. Харкова від 10.08.2007 р. знаходились виконавчи документи, відповідно до яких було винесено постанови про закінчення виконавчого провадження у зв*язку з визнанням боржника банкрутом.

Ліквідатором закрито розрахунковий рахунок банкрута, про що свідчить відповідна довідка  АКБ СР „Укрсоцбанк”.

Печатки, штампи, установчі документи банкрута визнані недійсними, про що надані відповідні докази.

Ліквідатором складено ліквідаційний баланс з даними, що свідчать про відсутність майна та з даними непогашеної кредиторської заборгованості в сумі 271,7 тис. грн., зважаючи на ці обставини та керуючись п. 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”  вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс і враховуючи, що ліквідатором виконані всі необхідні роботи по ліквідації підприємства-банкрута, а майна у банкрута не виявлено, суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, провадження по справі припинити.

Керуючись ст.ст. 32, 40, 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ч. 6 ст. 39 Закону України „Про державну реєстрацію”, суд –

УХВАЛИВ:

1. Затвердити наданий суду ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати юридичну особу – Товариство з обмеженою відповідальністю „ІМС, код 31797595, зареєстровану виконавчим комітетом Харківської міської ради, реєстраційна справа № 04059243Ю0025402 від 22.01.2002р., місцезнаходження: м.Харків, пр. пр. Перемоги, 68-б, кв.277.

3. Провадження у справі припинити.

4. Зобов'язати Головне управління статистики по Харківській області виключити з Єдиного Державного реєстру підприємства та організацій України Товариство з обмеженою відповідальністю „ІМС, м.Харків, код 31797595.

5. Зобов'язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Товариство з обмеженою відповідальністю „ІМС, м.Харків, код 31797595 та передати органам, які здійснювали облік, повідомлення для зняття юридичної особи – Товариства з обмеженою відповідальністю „ІМС, м.Харків, код 31797595 з обліку.  

6. Ухвалу направити прокурору, ліквідатору, Головному управлінню статистики по Харківській області, ДВС Харківської області, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору.

Суддя                                                                                            Плахов О.В. 

Дата ухвалення рішення13.05.2008
Оприлюднено03.06.2008

Судовий реєстр по справі —б-24/75-07

Постанова від 03.06.2008

Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Плахов О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні