Постанова
від 24.06.2011 по справі 2а-4265/11/1270
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Категорія №8.1.5

ПОСТАНОВА

Іменем України

24 червня 2011 року Справа № 2а-4265/11/1270

Луганський окружний адміністративний суд у скла ді:

судді Яков лева Д.О.,

при секретарі Житній Ю.С.

в присутності сторін: від позивача - Дерв' янч енко І.С.,

від відповідача - Юдіна О.М.,

розглянувши у відкритому с удовому засіданні адміністр ативну справу за адміністрат ивним позовом Старобільсько ї міжрайонної державної пода ткової інспекції в Луганські й області до Товариства з обм еженою відповідальністю «Сп еціалізована пересувна меха нізована колона № 239» про стяг нення коштів в рахунок погаш ення податкового боргу в роз мірі 1759, 99 грн., -

ВСТАНОВИВ:

24 травня 2011 року до Лугансько го окружного адміністративн ого суду звернулася Старобі льська міжрайонна державна п одаткова інспекція в Лугансь кій області з позовом до Това риства з обмеженою відповіда льністю «Спеціалізована пер есувна механізована колона № 239» про стягнення податкової заборгованості в розмірі 1759, 99 грн. за рахунок майна боржник а.

Позивач з урахуванням нада них уточнень до позовних вим ог, просив стягнути кошти пла тника податків Товариства з обмеженою відповідальністю «Спеціалізована пересувна м еханізована колона № 239» на ко ристь місцевого бюджету Стар обільського району суму пода ткового боргу по земельному податку з юридичних осіб в ро змірі 1759,99 грн. з рахунків у банк ах, обслуговуючих платника н а всю суму податкового боргу .

В обґрунтування позовних в имог позивач зазначив, що ста ном на 19.04.2011 за ТОВ «Спеціалізов ана пересувна механізована к олона № 239» обліковується пода тковий борг, який складає 1759,99 г рн., із них основний борг - 1748,92 грн., нарахований згідно нада ного боржником до податковог о органу податкового розраху нку земельного податку та пе ні - 11,07 грн., нарахованої за не своєчасну сплату платежу. На день звернення до суду борг н е погашений.

З метою погашення боргу поз ивачем вживалися заходи, пер едбачені Законом України «Пр о порядок погашення зобов' я зань платників податків пере д бюджетом та державними ціл ьовими фондами» від 21.12.2000 № 2181-ІІ І, а саме: направлено першу под аткову вимогу від 11.11.2010 № 1/26, яка о тримана уповноваженим предс тавником Юдіною 15.11.2010 р. та н аправлено другу податкову ви могу від 15.12.2010 № 2/27, яка була отрим ана уповноваженим представн иком Юдіною 05.01.11 р. Однак, вж иті заходи не призвели до пог ашення податкового боргу.

На підставі викладеного, по зивач просить суд прийняти р ішення, яким задовольнити по зовні вимоги у повному обсяз і.

Представник позивача в суд овому засіданні уточнені поз овні вимоги підтримав в повн ому обсязі, дав пояснення, ана логічні викладеному в уточне ній позовній заяві.

Представник відповідача в судовому засіданні визнав у точнені позовні вимоги у пов ному обсязі не заперечував п роти їх задоволення.

Вислухавши пояснення пред ставника позивача та предста вника відповідача, дослідивш и матеріали адміністративно ї справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних в имог і наданих сторонами док азів, оцінивши докази відпов ідно до вимог ст.69-72 КАС України , суд вважає, що уточнений позо в підлягає задоволенню з нас тупних підстав.

Судом встановлено, що відпо відач - Товариства з обмеже ною відповідальністю «Спеці алізована пересувна механіз ована колона № 239», зареєстров ано виконавчим комітетом Оле ксандрівської міської ради 2 5.04.1997. Позивач є платником подат ків та перебуває на податков ому обліку в ДПІ в Артемівськ ому районі м. Луганська згідн о з довідкою від 01.06.2001 № 194 (а.с. 9) та як платник окремих податків перебуває на обліку в Староб ільській МДПІ.

Стаття 67 Конституції Україн и передбачає, що кожен зобов' язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, ус тановлених законом.

Пунктами 1, 2, 3 частини 1 статті 9 Закону України від 25 червня 19 91 року № 1251-XII «Про систему опода ткування» (який був чинним на дату виникнення спірних пра вовідносин) передбачені обов ' язки платників податків і зборів (обов' язкових платеж ів), а саме: вести бухгалтерськ ий облік, складати звітність про фінансово-господарську діяльність і забезпечувати ї ї зберігання у терміни, встан овлені законами, подавати до державних податкових органі в та інших державних органів відповідно до законів декла рації, бухгалтерську звітніс ть та інші документи і відомо сті, пов' язані з обчислення м і сплатою податків і зборів (обов' язкових платежів); спл ачувати належні суми податкі в і зборів (обов' язкових пла тежів) у встановлені законам и терміни.

Порядок, строки та умови над ання декларацій та фінансово ї звітності встановлені спец іальним податковим законода вством.

Відносини, що виникають у сф ері справляння податків і зб орів, зокрема, визначення вич ерпного переліку податків та зборів, що справляються в Укр аїні, та порядок їх адміністр ування, платників податків т а зборів, їх права та обов'язки , компетенцію контролюючих о рганів, повноваження і обов'я зки їх посадових осіб під час здійснення податкового конт ролю, а також відповідальніс ть за порушення податкового законодавства регулює Подат ковий кодекс України.

У відповідності із статтею 14 Податкового кодексу Україн и:

- грошове зобов'язання платн ика податків - сума коштів, яку платник податків повинен сп латити до відповідного бюдже ту як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) сан кцію, а також санкції за поруш ення законодавства у сфері з овнішньоекономічної діяльн ості (підпункт 14.1.39 пункту 14.1);

- податкове зобов'язання - су ма коштів, яку платник податк ів, у тому числі податковий аг ент, повинен сплатити до відп овідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядк у та строки, визначені податк овим законодавством (у тому ч ислі сума коштів, визначена п латником податків у податков ому векселі та не сплачена в у становлений законом строк) (п ідпункт 14.1.156 пункту 14.1);

- штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигля ді фіксованої суми та/або від сотків, що справляється з пла тника податків у зв'язку з пор ушенням ним вимог податковог о законодавства та іншого за конодавства, контроль за дот риманням яких покладено на к онтролюючі органи, а також шт рафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.265 пунк ту 14.1);

- пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахованих на су ми грошових зобов'язань, не сп лачених у встановлені законо давством строки (підпункт 14.1.162 пункту 14.1);

- податковий борг - сума грош ового зобов'язання (з урахува нням штрафних санкцій за їх н аявності), самостійно узгодж еного платником податків або узгодженого в порядку оскар ження, але не сплаченого у вст ановлений цим Кодексом строк , а також пеня, нарахована на с уму такого грошового зобов'я зання (підпункту 14.1.175 пункту 14.1).

Згідно із статтею 16 Податко вого кодексу України платник податків зобов'язаний: вести в установленому порядку обл ік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обч ислення і сплати податків та зборів (підпункт 16.1.2 пункту 16.1 с татті 16); подавати до контролю ючих органів у порядку, встан овленому податковим та митни м законодавством, декларації , звітність та інші документи , пов'язані з обчисленням і спл атою податків та зборів (підп ункт 16.1.3 пункту 16.1 статті 16); спла чувати податки та збори в стр оки та у розмірах, встановлен их цим Кодексом та законами з питань митної справи (підпун кт 16.1.4 пункту 16.1 статті 16).

Відповідно до статті 20 Пода ткового кодексу України орга ни державної податкової служ би мають право визначати у ви значених цим Кодексом випадк ах суми податкових та грошов их зобов'язань платників под атків (підпункт 20.1.27 пункту 20.1); за стосовувати до платників под атків фінансові (штрафні) сан кції, стягувати до бюджетів т а державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та /або податкового боргу у випа дках, порядку та розмірі, вста новлених цим Кодексом, стягу вати суми простроченої забор гованості суб'єкта господарю вання перед державою (Автоно мною Республікою Крим чи тер иторіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залучен им державою (Автономною Респ ублікою Крим чи територіальн ою громадою міста) або під дер жавну (місцеву) гарантію, а так ож за кредитом з бюджету в пор ядку, визначеному цим Кодекс ом (підпункт 20.1.28 пункту 20.1); зверт атися до суду щодо стягнення коштів платника податків, як ий має податковий борг, з раху нків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму пода ткового боргу або його части ни (пункт 20.1.18 пункту 20.1).

У відповідності із пунктом 49.18 статті 49 Податкового кодек су України податкові деклара ції, крім випадків, передбаче них цим Кодексом, подаються з а базовий звітний (податкови й) період, що дорівнює:

- календарному місяцю (у том у числі в разі сплати місячни х авансових внесків) - протяго м 20 календарних днів, що наста ють за останнім календарним днем звітного (податкового) м ісяця (підпункт 49.18.1);

- календарному кварталу або календарному півріччю (у том у числі в разі сплати квартал ьних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календар них днів, що настають за остан нім календарним днем звітног о (податкового) кварталу (півр іччя) (підпункт 49.18.2);

- календарному року, крім ви падків, передбачених підпунк тами 49.18.4 та 49.18.5 цього пункту - про тягом 60 календарних днів, що н астають за останнім календар ним днем звітного (податково го) року (підпункт 49.18.3);

- календарному року для плат ників податку на доходи фізи чних осіб - до 1 травня року, що н астає за звітним (підпункт 49.18.4 );

- календарному року для плат ників податку на доходи фізи чних осіб - підприємців - протя гом 40 календарних днів, що нас тають за останнім календарни м днем звітного (податкового ) року (підпункт 49.18.5).

Платник податків відповід но до пункту 57.1 статті 57 Податк ового кодексу України зобов' язаний самостійно сплатити с уму податкового зобов'язання , зазначену у поданій ним пода тковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настают ь за останнім днем відповідн ого граничного строку, перед баченого цим Кодексом для по дання податкової декларації , крім випадків, встановлених цим Кодексом.

До набрання чинності Подат ковим кодексом України спеці альним законом з питань опод аткування, який установлював порядок погашення зобов' яз ань юридичних або фізичних о сіб перед бюджетами та держа вними цільовими фондами з по датків і зборів (обов' язков их платежів), включаючи збір н а обов' язкове державне пенс ійне страхування та внески н а загальнообов' язкове держ авне соціальне страхування, нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосо вуються до платників податкі в контролюючими органами, у т ому числі за порушення у сфер і зовнішньоекономічної діял ьності, та визначав процедур у оскарження дій органів стя гнення був Закон України від 21 грудня 2000 року № 2181-III «Про поряд ок погашення зобов' язань пл атників податків перед бюдже тами та державними цільовими фондами».

Відповідно до пункту 5.1 стат ті 5 Закону України від 21 грудн я 2000 року № 2181-III «Про порядок пога шення зобов' язань платникі в податків перед бюджетами т а державними цільовими фонда ми» податкове зобов' язання , самостійно визначене платн иком податків у податковій д екларації, вважається узгодж еним з дня подання такої пода ткової декларації.

Згідно із підпунктом 5.3.1 пунк ту 5.3 статті 5 Закону України ві д 21 грудня 2000 року № 2181-III «Пр о порядок погашення зобов' я зань платників податків пере д бюджетами та державними ці льовими фондами» платник под атків зобов' язаний самості йно сплатити суму податковог о зобов' язання, зазначену у поданій ним податковій декл арації, протягом десяти кале ндарних днів, наступних за ос таннім днем відповідного гра ничного строку, передбаченог о підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статт і 4 цього Закону для подання по даткової декларації.

Згідно із підпунктом 5.4.1 пунк ту 5.4 статті 5 Закону України ві д 21 грудня 2000 року № 2181-III «Пр о порядок погашення зобов' я зань платників податків пере д бюджетами та державними ці льовими фондами» узгоджена с ума податкового зобов' язан ня, не сплачена платником под атків у строки, визначені ціє ю статтею, визнається сумою п одаткового боргу платника по датків.

Податкове зобов' язання п о земельному податку, а також по орендній платі за землі де ржаної та комунальної власно сті, визначене у податковій д екларації на поточний рік, ві дповідно до статті 17 Закону Ук раїни від 03 липня 1992 року № 2535-ХІІ «Про плату за землю» сплачує ться рівними частками власни ками та землекористувачами з емельних ділянок за місцезна ходженням земельної ділянки за базовий податковий (звітн ий) період, який дорівнює кале ндарному місяцю, щомісячно п ротягом 30 календарних днів, на ступних за останнім календар ним днем звітного (податково го) місяця. Податкове зобов' язання по земельному податку , а також по орендній платі за землі держаної та комунально ї власності, визначене у нові й звітній податковій деклара ції, у тому числі і за нововідв едені земельні ділянки, спла чується власниками та землек ористувачами земельних діля нок за місцезнаходженням зем ельної ділянки за базовий по датковий (звітний) період, яки й дорівнює календарному міся цю, щомісячно протягом 30 кален дарних днів, наступних за ост аннім календарним днем звітн ого (податкового) місяця.

В порушення зазначених нор м Закону України від 03 липня 1992 року № 2535-ХІІ «Про плату за зем лю» відповідач узгоджену сум у податкового зобов' язання по земельному податку з юрид ичних осіб за січень-грудень 2010 року та січень 2011 року повніс тю не сплатив, у зв' язку з чим за ним утворився податковий борг, несплачений залишок як ого складає 1748,92 грн. (а.с.12).

Відповідно до підпункту 16.1.1 пункту 16.1 статті 16 Закону Украї ни від 21 грудня 2000 року № 2181-III «Про порядок погашення зобов' яз ань платників податків перед бюджетами та державними ціл ьовими фондами» після закінч ення встановлених строків по гашення узгодженого податко вого зобов' язання на суму п одаткового боргу нараховуєт ься пеня.

Нарахування пені згідно із підпунктом 16.1.2 пункту 16.1 статті 16 Закону України від 21 грудня 2 000 року № 2181-III «Про порядок погаш ення зобов' язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондам и» розпочинається:

- при самостійному нарахува нні суми податкового зобов'я зання платником податків - ві д першого робочого дня, насту пного за останнім днем грани чного строку сплати податков ого зобов'язання, визначеног о цим Законом;

- при нарахуванні суми подат кового зобов'язання контролю ючими органами - від першого р обочого дня, наступного за ос таннім днем граничного строк у сплати податкового зобов'я зання, визначеного у податко вому повідомленні згідно з н ормами цього Закону.

Пеня відповідно до підпунк ту 16.4.1 пункту 16.4 статті 16 Закону У країни від 21 грудня 2000 року № 2181-II I «Про порядок погашення зобо в' язань платників податків перед бюджетами та державни ми цільовими фондами» нарахо вується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафн их санкцій за їх наявності) із розрахунку 120 відсотків річни х облікової ставки Національ ного банку України, діючої на день виникнення такого пода ткового боргу або на день йог о (його частини) погашення, зал ежно від того, яка з величин та ких ставок є більшою, за кожни й календарний день простроче ння у його сплаті.

Згідно із пунктом 3.7 розділу 3 Інструкції про порядок нара хування та погашення пені за платежами, що контролюються органами державної податков ої служби, затвердженої нака зом Державної податкової адм іністрації України від 11 черв ня 2003 року № 290 та зареєстровано ї в Міністерстві юстиції Укр аїни 27 червня 2003 року за № 522/7843 (яка була чинною на момент виникн ення спірних правовідносин), якщо платник податків не спл ачує пеню разом зі сплатою по даткового боргу (його частин и) або не визначає її окремо у платіжному документі (чи виз начає з порушенням зазначено ї пропорції), то податковий ор ган у день надходження від ор гану державного казначейств а інформації про зарахування коштів до бюджету, яка надаєт ься відповідно до вимог Поря дку взаємодії між органами Д ержавного казначейства Укра їни та державної податкової служби України в процесі вик онання державного та місцеви х бюджетів за доходами, затве рдженого наказом Державного казначейства України та Дер жавної податкової адміністр ації України від 25 квітня 2002 ро ку № 74/194 та зареєстрованого в М іністерстві юстиції України 20 травня 2002 року за № 436/6724, самості йно здійснює розподіл такої сплаченої суми на суму, що спр ямовується на погашення тако го податкового боргу (його ча стини), та суму, що спрямовуєть ся на погашення пені, нарахов аної на суму такого погашено го податкового боргу (його ча стини).

Відповідно до пункту 3.8 розд ілу 3 вищезазначеної Інструк ції про порядок нарахування та погашення пені за платежа ми, що контролюються органам и державної податкової служб и, у випадку, зазначеному у пун кті 3.7 цієї Інструкції, сума, що спрямовується на погашення наявної у платника податків пені, розподіляється структу рним підрозділом адміністру вання облікових показників т а звітності податкового орга ну в автоматичному режимі за допомогою алгоритму, що визн ачає питому вагу такої пені у загальній сумі податкового боргу.

Як вбачається з облікової к артки відповідача, за несвоє часне погашення податкових з обов'язань з податку на прибу ток підприємства у відповідн ості до вимог підпункту 16.1.1 пун кту 16.1 статті 16 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-III «Про по рядок погашення зобов' язан ь платників податків перед б юджетами та державними цільо вими фондами» відповідачу на рахована пеня, несплачений з алишок якої на дату судового розгляду та вирішення адмін істративної справи складає 11,07 грн. (а.с. 12).

Пунктом 95.1 статті 95 Податков ого кодексу України регламен товано, що орган державної по даткової служби здійснює за платника податків і на корис ть держави заходи щодо погаш ення податкового боргу таког о платника податків шляхом с тягнення коштів, які перебув ають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом про дажу майна такого платника п одатків, яке перебуває у пода тковій заставі.

Підпунктами 87.1 та 87.2 статті 87 П одаткового кодексу України в изначено, що джерелами самос тійної сплати грошових зобов 'язань або погашення податко вого боргу платника податків є будь-які власні кошти, у том у числі ті, що отримані від про дажу товарів (робіт, послуг), м айна, випуску цінних паперів , зокрема корпоративних прав , отримані як позика (кредит), т а з інших джерел, з урахування м особливостей, визначених ц ією статтею, а також суми надм іру сплачених платежів до ві дповідних бюджетів. Джерелам и погашення податкового борг у платника податків є будь-як е майно такого платника пода тків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а та кож іншими законодавчими акт ами.

Стягнення коштів з рахункі в платника податків у банках , обслуговуючих такого платн ика податків, провадиться не раніше ніж через 60 календарни х днів з дня надіслання таком у платнику податкової вимоги та здійснюється за рішенням суду, яке направляється до ви конання органам державної по даткової служби, у розмірі су ми податкового боргу або йог о частини (підпункти 95.2 та 95.3 ста тті 95 Податкового кодексу Укр аїни).

Відповідно до статті 6 Закон у України від 21 грудня 2000 року № 2181-III «Про порядок погашення зо бов' язань платників податк ів перед бюджетами та держав ними цільовими фондами» у ра зі коли платник податків не с плачує узгоджену суму податк ового зобов' язання в устано влені строки, податковий орг ан надсилає такому платнику податків податкові вимоги.

На виконання вищезазначен их положень Закону України в ід 21 грудня 2000 року № 2181-III « Про порядок погашення зобов' язань платників податків пер ед бюджетами та державними ц ільовими фондами» Старобіль ською міжрайонною державною податковою інспекцією Луган ської області ТОВ «Спеціаліз ована пересувна механізован а колона № 239» було надіслано п ершу податкову вимогу від 11.11.20 10 № 1/26 та другу податкову вимог у від 15.12.2010 № 2/27, які були отримані уповноваженим представнико м Юдіною 15.11.2010 та 05.01.2011 відпові дно (а.с. 15, 16).

Оскільки перша податкова в имога від 11 листопада 2010 року № 1/26 та друга податкова вимога в ід 05 січня 2011 року № 2/27 є чинними ( доказів про відкликання пода ткових вимог суду не надано), с уд прийшов до висновку, що орг аном державної податкової сл ужби при зверненні до адміні стративного суду з позовом п ро стягнення коштів за подат ковим боргом дотримані вимог и пункту 95.2 статті 95 Податковог о кодексу України.

Ч.1, 2 ст. 136 КАС України визначе но, що позивач може відмовити ся від адміністративного поз ову, а відповідач - визнати а дміністративний позов протя гом всього часу судового роз гляду, зробивши усну заяву. Як що відмову від адміністратив ного позову чи визнання адмі ністративного позову виклад ено в адресованій суду письм овій заяві, ця заява приєднує ться до справи. Судове рішенн я у зв' язку з відмовою від ад міністративного позову, визн анням адміністративного поз ову чи примиренням сторін ух валюється за правилами, вста новленими статтями 112, 113 цього Кодексу.

Відповідно до ч.ч. 1, 3 ст. 112 КАС У країни, позивач може відмови тися від адміністративного п озову повністю або частково, а відповідач - визнати адмі ністративний позов повністю або частково. Відмова від адм іністративного позову чи виз нання адміністративного поз ову під час підготовчого про вадження мають бути викладен і в адресованій суду письмов ій заяві, яка приєднується до справи. У разі повного визнан ня відповідачем адміністрат ивного позову і прийняття йо го судом приймається постано ва суду про задоволення адмі ністративного позову.

Відповідач визнав позовну заяву у повному обсязі, про що зазначив у письмовому зверн енні до суду (а.с. 35).

Підстав для неприйняття ви знання адміністративного по зову судом не встановлено.

Внаслідок того, що ТОВ «Спец іалізована пересувна механі зована колона № 239» станом на д ату розгляду справи податков ий борг по земельному податк у з юридичних осіб у загально му розмірі 1759,99 грн. не сплатило , вимоги податкового органу п ро стягнення коштів в сумі 1759,99 грн. з рахунків платника пода тків у банках, обслуговуючих такого платника податків, ви знаються судом обґрунтовани ми, доведеними і такими, що під лягають задоволенню.

Враховуючи вимоги частини 4 статті 94 КАС України, а також те, що прокурор та позивач від повідно до пунктів 15 та 30 части ни 1 статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року № 7-93 «Про державне мито» від сплати державного мита (с удового збору) звільнені, суд ові витрати у цій справі не пі длягають стягненню з відпові дача, оскільки у справах, в яки х позивачем є суб' єкт владн их повноважень, а відповідач ем - фізична чи юридична особа , судові витрати, здійснені по зивачем, з відповідача не стя гуються.

На підставі частини 3 статті 160 КАС України у судовому засі данні 24 червня 2011 року проголош ено вступну та резолютивну ч астини постанови. Складення постанови у повному обсязі в ідкладено до 29 червня 2011 року, п ро що згідно вимог частини 2 ст атті 167 КАС України повідомлен о після проголошення вступно ї та резолютивної частин пос танови у судовому засіданні.

Керуючись статтями 16, 20, 57, 87, 95, 102 Податкового кодексу України , статтями 2, 9, 10, 11, 17, 18, 71, 87, 94, 158-163, 167 Кодек су адміністративного судочи нства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Уточнені позовні вимоги Ст аробільської міжрайонної де ржавної податкової інспекці ї в Луганській області до Тов ариства з обмеженою відповід альністю «Спеціалізована пе ресувна механізована колона № 239» про стягнення коштів в р ахунок погашення податковог о боргу в розмірі 1759, 99 грн. задов ольнити в повному обсязі.

Стягнути кошти платн ика податків Товариства з об меженою відповідальністю «С пеціалізована пересувна мех анізована колона № 239» (код ЄДР ПОУ 01351747, адреса: 91484, вул. Нова, 56, м. О лександрівськ - 1, Луганська об л.), на користь місцевого бюдже ту Старобільського району на рахунок № 33213811700332 код платежу 13050101 , код одержувача 24048483, банк отрим увач ГУДКУ в Луганській обла сті, МФО 804013 суму податкового б оргу по земельному податку з юридичних осіб в розмірі 1759,99 г рн. (одна тисяча сімсот п' ятд есят дев' ять гривень дев' я носто дев' ять копійок)з рах унків у банках, обслуговуючи х такого платника № 260083472 в ЛОДАТ «Райффайзен банк Аваль» у м. Л уганськ, МФО 304007; № 26005300286 в АТ «Райф файзен банк Аваль» у м. Києві, МФО 380805; № 2600237911501 в ПАТ «Енергобанк » МФО 300272.

Постанова може бути о скаржена в апеляційному поря дку до Донецького апеляційно го адміністративного суду.

Апеляційна скарга подаєть ся до Донецького апеляційног о адміністративного суду чер ез Луганський окружний адмін істративний суд. Копія апеля ційної скарги одночасно надс илається особою, яка її подає , до суду апеляційної інстанц ії.

Апеляційна скарга на поста нову суду першої інстанції п одається протягом десяти дні в з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні ап еляційна скарга подається пр отягом десяти днів з дня отри мання копії постанови.

Постанова набирає законно ї сили після закінчення стро ку подання апеляційної скарг и, встановленого статтею 186 КА С України, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не с касовано, набирає законної с или після повернення апеляці йної скарги, відмови у відкри тті апеляційного провадженн я або набрання законної сили рішенням за наслідками апел яційного провадження.

Якщо строк апеляційного ос карження буде поновлено, то в важається, що постанова суду не набрала законної сили.

Постанова складена та підп исана у повному обсязі 29 червн я 2011 року.

Суддя Д.О. Яковлев

СудЛуганський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення24.06.2011
Оприлюднено18.07.2011
Номер документу16943479
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-4265/11/1270

Постанова від 24.06.2011

Адміністративне

Луганський окружний адміністративний суд

Д.О. Яковлев

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні