Постанова
від 29.05.2008 по справі ас13/229-08
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

АС13/229-08

ГОСПОДАРСЬКИЙ   СУД   СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29.05.08           Справа №АС13/229-08.

За позовом           Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  в особі Сумської міжрайонної виконавчої дирекції

До відповідача           приватного підприємства «Олександр»

Про стягнення                 499 грн. 99 коп.

                                                  

                                                                                         Суддя                 ЛИХОВИД Б.І.

За участю представників сторін:

Від позивача:        не з'явився

Від відповідача:    не з'явився

Суть спору: прокурор просить стягнути з відповідача на користь позивача заборгованість на загальну суму 499 грн. 99 коп. коп.

Відповідач відзив на позовну заяву не подав, в судове засідання 29.05.2008 року не зявився, про час та місце слухання справи був повідомлений  належним чином, тому, відповідно до ч. 6 ст.71 КАС України, справа розглядається за наявними в ній матеріалами.

          Розглянувши матеріали справи, дослідивши наявні докази по справі , суд вважає, що вимоги позивача підлягають задоволенню, виходячи з наступного:

          Відповідно до діючого законодавства України відповідач – приватне підприємство «Олександр» знаходиться на обліку в Сумській міжрайонній виконавчій дирекції, як платник внесків на обов'язкове державне соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності.

Відповідно до п. 2  ст. 27 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» від 18.01.2001 року № 2240-ІІІ страхувальник зобов'язаний нараховувати і сплачувати в установлені строки та в повному обсязі страхові внески. Відповідно до п. 1 ст. 23 зазначеного закону страхувальники – роботодавці сплачують до Фонду різницю між нарахованими сумами до бюджету Фонду (суми, одержані страхувальниками в установленому порядку від працівників у вигляді часткової оплати вартості за видані путівки, що придбані за рахунок коштів Фонду; суми не прийнятих до зарахування витрат страхувальника, що були віднесені за рахунок коштів Фонду; суми пені, штрафів та інших фінансових санкцій, застосованих до страхувальника) та витратами, пов'язаними з наданням матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам відповідно до вказаного закону.

Перерахування зазначених сум шляхом безготівкових розрахунків здійснюється страхувальниками – роботодавцями у день, встановлений для одержання в установах банку коштів на оплату праці за відповідний період. Несплачені в цей період кошти вважаються недоїмкою.

Згідно  поданого приватним підприємством «Олександр» звіту за І квартал 20008 року  (в справі), відповідач має заборгованість перед позивачем в розміні 499 грн. 99 коп.

           Відповідач не подав доказів сплати страхових внесків в сумі 499 грн. 99 коп., в зв'язку з чим, вимоги прокурора, щодо стягнення з відповідача на користь позивача 499 грн. 99 коп. заборгованості по сплаті страхових внесків є правомірні, обґрунтовані, та такими, що підлягають задоволенню.

          На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 158-163 Кодексу адміністративного судочинства України,  суд, -

ПОСТАНОВИВ:

1.          Адміністративний позов задовольнити.

2.          Стягнути з приватного підприємства «Олександр» (40009, м. Суми, вул. Білопільський шлях, 11/10, код 31917157) на користь Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  в особі Сумської міжрайонної виконавчої дирекції  (м. Суми, вул. Свердлова, 5, код 24019085) 499 грн. 99 коп. заборгованості по сплаті страхових внесків.

3.  Видати виконавчий лист після набрання постановою законної сили.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду. Заява про апеляційне оскарження подається до суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції протягом десяти днів з дня складення постанови в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо буде подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не буде подана в строк, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання, апеляційної скарги постанова, якщо її не було скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Суддя                                                                                                           Б.І.ЛИХОВИД

Повний текст постанови підписано 02.06.2008 року.

СудГосподарський суд Сумської області
Дата ухвалення рішення29.05.2008
Оприлюднено11.06.2008
Номер документу1701712
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —ас13/229-08

Постанова від 29.05.2008

Господарське

Господарський суд Сумської області

Лиховид Б.І.

Ухвала від 19.05.2008

Господарське

Господарський суд Сумської області

Лиховид Б.І.

Ухвала від 18.04.2008

Господарське

Господарський суд Сумської області

Лиховид Б.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні