Ухвала
від 05.05.2011 по справі б18/011-11
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 01032, м. Київ, вул. Комінтерну, 16                                                   тел. 235-24-26

УХВАЛА

підготовчого засідання

"05" травня 2011 р.                                                                  Справа № Б18/011-11

За заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Снєжка –України», Яворів

до Товариства з обмеженою відповідальністю «СТВ Буд –Сервіс», м. Вишгород   

про банкрутство

  Суддя А.Ю.Кошик

За участю представників:

від кредитора –Чорненький В.І.

від боржника –не з‘явився

Обставини справи:

До господарського суду Київської області надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Снєжка – України»(далі –заявник) про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «СТВ Буд –Сервіс»(далі –боржник) у зв‘язку з неспроможністю останнього сплатити кредитору 1326372,00 грн. основного боргу.

Ухвалою господарського суду Київської області від 21.02.2011 року порушено провадження у справі №Б18/011-11 та призначено її до розгляду в підготовчому засіданні суду на 01.03.2011 року.  

У судове засідання 01.03.2011 року боржник, належним чином повідомлений про час і місце розгляду спору, не з‘явився, про причини неявки суд не повідомив, вимоги ухвали суду не виконав.  Розгляд справи відкладався на 17.03.2011 року.

Оскільки заявником не надано кандидатури для призначення розпорядника майна боржника, суд дійшов висновку про необхідність звернення до Державного департаменту з питань банкрутства для надання суду пропозиції щодо кандидатури арбітражного керуючого для призначення його розпорядником майна ТОВ «СТВ Буд –Сервіс»у справі №Б18/011-11.

У судових засіданнях 17.03.2011 року та 19.04.2011 року розгляд справи відкладався до отримання від Державного департаменту з питань банкрутства відповіді на запити господарського суду щодо кандидатури арбітражного керуючого для призначення його розпорядником майна ТОВ «СТВ Буд –Сервіс».

          29.04.2011 року Управління з питань банкрутства у м.Києві та Київській області Державного департаменту з питань банкрутства запропонувало внести на розгляд суду кандидатуру арбітражного керуючого Лелюх Людмили Петрівни (ліцензія АВ №547792 від 05.10.2010 року).   

Арбітражним керуючим  Лелюх Л.П. подано заяву про відсутність особистої зацікавленості у справі та згоду на призначення арбітражним керуючим у справі №Б18/011-11.

Боржник, належним чином повідомлений про час і місце розгляду спору, у судове засідання 05.05.2011 року не з‘явився, про причини неявки суд не повідомив, відзив на заяву не подав.      

Згідно статті 75 Господарського процесуального кодексу України справа розглядається за наявними  в ній матеріалами.

Розглянувши матеріали справи та заслухавши пояснення представника заявника, суд встановив:

15.01.2010 року між Товариством з обмеженою відповідальністю «Снєжка –Україна»(кредитор) та Товариством з обмеженою відповідальністю «СТВ Буд –Сервіс»(боржник) укладено Договір №7/Д (далі –Договір) дистрибуції відповідно до умов якого продавець (заявник) передає дистриб‘ютору (боржник) у власність товар, окремими партіями за урнами, в асортименті (за номенклатурою) та кількості, що погоджується сторонами в накладних, які є невід‘ємною частиною цього Договору, а дистриб‘ютор зобов‘язується прийняти у власність та оплатити товар в порядку та на умовах, встановлених Договором.     

Рішенням господарського суду Миколаївської області від 13.07.2010 року у справі               №12/95/10 стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю «СТВ Буд –Сервіс»на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Сеєжка –Україна»1312455,54 грн. основного боргу, 12314,36 грн. пені, 1802,10 грн. 3% річних, а також судові витрати: державне мито у сумі 13263,73 грн. та 236,00 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

На виконання зазначеного рішення господарським судом  Миколаївської області 26.07.2010 року року видано відповідний  наказ.

Згідно постанови відділу державної виконавчої служби Вишгородського районного управління юстиції від 11.11.2010 року наказ суду № 12/95/10 від 13.07.2010 року повернуто заявникові без виконання у зв‘язку із тим, що у боржника відсутні грошові кошти та майно, на яке може бути звернути стягнення, а сам боржник відсутній за місцезнаходженням.  

Відповідно до частини 3 статті 6 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо  безспірні  вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно складають не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені  боржником  протягом  трьох  місяців  після встановленого  для  їх погашення строку,  якщо інше не передбачено цим Законом.

За приписами абзацу 8 статті 1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»безспірні вимоги кредиторів - вимоги кредиторів, визнані боржником, інші вимоги кредиторів, підтверджені виконавчими документами чи розрахунковими документами, за якими відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника.

За таких обставин суд вважає, що Товариство з обмеженою відповідальністю «СТВ Буд –Сервіс»неспроможне виконати свої грошові зобов’язання перед заявником протягом  трьох  місяців  після настання встановленого строку їх сплати, кредиторські вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «Снєжка –Україна»у заявленій сумі 1326372,00 грн. до боржника є безспірними та складають не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, тому доводи заявника про ініціювання провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «СТВ Буд –Сервіс»є обґрунтованими і такими, що узгоджуються з нормами  Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Згідно вимог частини 11 статті 11 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»за результатами розгляду заяви кредитора та відзиву боржника у підготовчому засіданні виноситься ухвала, в якій

визначаються:

- розмір вимог кредиторів, які подали заяву про порушення справи про банкрутство;

- дата складення розпорядником майна реєстру вимог кредиторів, який має бути складений та поданий до господарського суду на затвердження не пізніше двох місяців та десяти днів після дати проведення підготовчого засідання суду;

- дата попереднього засідання суду, яке має відбутися не пізніше трьох місяців після дати проведення підготовчого засідання суду;

- дата скликання перших загальних зборів кредиторів, які мають відбутися не пізніше трьох місяців і десяти днів після дати проведення підготовчого засідання суду;

- дата засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника, чи про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи припинення провадження у справі про банкрутство, яке має відбутися не пізніше шести місяців після   дати проведення підготовчого засідання суду.

З метою виявлення всіх кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника суддя у підготовчому засіданні виносить ухвалу, якою зобов'язує заявника подати до офіційних друкованих органів у десятиденний строк за його рахунок оголошення про порушення справи про банкрутство, як це передбачено частиною 5 статті 11 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Відповідно до частини 1 статті 13 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»з метою забезпечення майнових інтересів кредиторів в ухвалі господарського суду про порушення провадження у справі про банкрутство або в ухвалі, прийнятій на підготовчому засіданні, вказується про введення процедури розпорядження майном боржника і призначається розпорядник майна у порядку, встановленому цим Законом.

Розпорядник майна призначається господарським судом із числа осіб, зареєстрованих державним органом з питань банкрутства як арбітражні керуючі, відомості про яких надаються в установленому порядку Вищому господарському суду України; кредитори мають право запропонувати кандидатуру розпорядника майна, яка відповідає вимогам, передбаченим Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»; якщо інше не передбачено цим Законом, розпорядником майна може бути призначено фізичну особу - суб'єкта підприємницької діяльності, яка має вищу юридичну чи економічну освіту або володіє спеціальними знаннями, не є заінтересованою особою стосовно боржника та кредиторів відповідно до статті 1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»і яка має ліцензію арбітражного керуючого, що видається в установленому законодавством порядку, як це передбачено частинами 2, 3 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Запропонована Управлінням з питань банкрутства у м.Києві та Київській області Державного департаменту з питань банкрутства  особа –арбітражний керуючий Лелюх Людмила Петрівна (ліцензія НОМЕР_1 від 05.10.2010 р.) повністю відповідає вимогам статті 3-1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

За таких обставин, суд дійшов висновку про доцільність призначення у справі розпорядником майна боржника –арбітражного керуючого Лелюх Людмили Василівни.  

Беручи до уваги вищезазначене та керуючись ст.ст. 3-1, 6, 11, 13 Закону України  «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, -

УХВАЛИВ:

1.          Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю «Снєжка –Україна»(81000, Львівська область, Яворівський район, м. Яворів, вул. Привокзальна, 1а, код ЄДРПОУ 30648854) конкурсним кредитором з вимогами до Товариства з обмеженою відповідальністю «СТВ Буд –Сервіс»у сумі 1326372,00 грн.

2.          Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «Снєжка –Україна»(81000, Львівська область, Яворівський район, м. Яворів, вул. Привокзальна, 1а, код ЄДРПОУ 30648854) подати до офіційних друкованих органів у десятиденний строк за свій рахунок оголошення про порушення справи про банкрутство Товариства  з обмеженою відповідальністю «СТВ Буд –Сервіс» (07300, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород, вул. Промислова, 4, код ЄДРПОУ 34851513).

Газетне оголошення має містити повне найменування боржника, його поштову  адресу, банківські реквізити, найменування та адресу суду, номер справи, відомості про розпорядника майна.

Примірник газети з оголошенням подати господарському суду Київської області.

3.          Ввести процедуру розпорядження майном боржника та призначити розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Лелюх Людмилу Петрівну ліцензія НОМЕР_1 від 05.10.2010 р., ідн. НОМЕР_2; адреса АДРЕСА_1)

4.          Розпоряднику майна боржника в строк до 05.07.2011 року подати суду  складений реєстр вимог кредиторів відповідно до норм статтей 13, 14, 15 Закону України  «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», а також, при наявності, письмові заперечення боржника щодо вимог кредиторів.

5.          Попереднє засідання господарського суду призначити 12.07.2011 року на року о 10:00.

6.          Попередньо визначити дату скликання перших загальних зборів кредиторів –15.07.2011 року.

7.          Попередньо визначити дату засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника, чи про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи припинення провадження у справі про банкрутство –11.08.2011 року.

8.    Ухвалу надіслати ініціюючому кредитору, божнику, розпоряднику майна боржника.

                           Суддя                                                              А.Ю.Кошик

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення05.05.2011
Оприлюднено20.07.2011
Номер документу17067308
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —б18/011-11

Ухвала від 12.11.2013

Господарське

Господарський суд Київської області

Кошик А.Ю.

Ухвала від 06.08.2013

Господарське

Господарський суд Київської області

Кошик А.Ю.

Ухвала від 23.07.2013

Господарське

Господарський суд Київської області

Кошик А.Ю.

Ухвала від 25.06.2013

Господарське

Господарський суд Київської області

Кошик А.Ю.

Ухвала від 24.05.2013

Господарське

Господарський суд Київської області

Кошик А.Ю.

Ухвала від 19.03.2013

Господарське

Господарський суд Київської області

Кошик А.Ю.

Ухвала від 05.02.2013

Господарське

Господарський суд Київської області

Кошик А.Ю.

Постанова від 06.03.2012

Господарське

Господарський суд Київської області

Кошик А.Ю.

Ухвала від 23.02.2012

Господарське

Господарський суд Київської області

Кошик А.Ю.

Ухвала від 12.01.2012

Господарське

Господарський суд Київської області

Кошик А. Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні