Ухвала
від 31.05.2011 по справі б3/294-08
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Б3/294-08

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 01032, м. Київ, вул. Комінтерну, 16                                                   тел. 235-24-26

УХВАЛА

"31" травня 2011 р.                                                                  Справа № Б3/294-08

за заявою           Тетіївської міжрайонної державної податкової інспекції, м. Тетіїв

до            Малого торгово-виробничого підприємства "Факт", м. Тетіїв

про           банкрутство

суддя Лопатін А.В.

за участю представників сторін: згідно протоколу судового засідання

Обставини справи:

В провадженні господарського суду Київської області перебуває справа за заявою Тетіївської міжрайонної державної податкової інспекції до Малого торгово-виробничого підприємства "Факт" про банкрутство.

Постановою господарського суду Київської області від 20.10.09р.                 Мале торгово-виробниче підприємство "Факт" було визнано банкрутом і відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором було призначено ініціюючого кредитора –Тетіївську МДПІ, зобов'язано ліквідатора подати до офіційного друкованого органу оголошення про визнання банкрутом Малого торгово-виробничого підприємства "Факт" та відкриття ліквідаційної процедури.

Ухвалою господарського суду Київської області від 25.01.11р. припинено повноваження Тетіївської міжрайонної державної податкової інспекції як ліквідатора, призначено нового ліквідатора Малого торгово-виробничого підприємства "Факт" –арбітражного керуючого Давидюка Терентія Петровича.

06.05.11р. через загальний відділ господарського суду Київської області ліквідатором було подано на затвердження звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс МТВП "Факт".

Ухвалою господарського суду Київської області від 16.05.11р. розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу було призначено на 31.05.11р.

Розглянувши в судовому засіданні звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, суд встановив, що звіт ліквідатора потребує доопрацювання, оскільки ліквідатором не подано офіційного друкованого органу оголошення про визнання банкрутом Малого торгово-виробничого підприємства "Факт" та відкриття ліквідаційної процедури на виконання вимог постанови господарського суду Київської області від 20.10.09р. у даній справі.

Згідно ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин  спір не може бути вирішено в даному засіданні.

Зважаючи на вищевикладене, керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд

ухвалив:

1.          Розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу Малого торгово-виробничого підприємства "Факт" відкласти до подання ліквідатором оголошення про визнання банкрутом Малого торгово-виробничого підприємства "Факт" та відкриття ліквідаційної процедури.

2.          Зобов'язати ліквідатора подати до офіційного друкованого органу оголошення про визнання банкрутом Малого торгово-виробничого підприємства "Факт" (09800, Київська обл., м. Тетіїв, вул. Шкільна, 71, код ЄДРПОУ –30368131) та відкриття ліквідаційної процедури, примірник газети надати суду.

                    Копію ухвали направити учасникам провадження.

  Суддя                                                                                Лопатін А.В.

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення31.05.2011
Оприлюднено20.07.2011
Номер документу17067416
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —б3/294-08

Ухвала від 09.11.2011

Господарське

Господарський суд Київської області

Лопатін А.В.

Ухвала від 20.09.2011

Господарське

Господарський суд Київської області

Лопатін А.В.

Ухвала від 06.09.2011

Господарське

Господарський суд Київської області

Лопатін А.В.

Ухвала від 31.05.2011

Господарське

Господарський суд Київської області

Лопатін А.В.

Ухвала від 16.05.2011

Господарське

Господарський суд Київської області

Лопатін А.В.

Ухвала від 25.01.2011

Господарське

Господарський суд Київської області

Лопатін А.В.

Ухвала від 10.12.2010

Господарське

Господарський суд Київської області

Лопатін А.В.

Ухвала від 15.07.2009

Господарське

Господарський суд Київської області

Лопатін А.Л.

Ухвала від 18.06.2009

Господарське

Господарський суд Київської області

Лопатін А.Л.

Ухвала від 12.05.2009

Господарське

Господарський суд Київської області

Лопатін А.Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні