Ухвала
від 28.07.2011 по справі 5023/4806/11
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,  

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"28" липня 2011 р.                                                            Справа № 5023/4806/11

вх. № 4806/11

Суддя господарського суду Тихий П.В.

при секретарі судового засідання Михайлюк В.Ю.

за участю представників сторін:

позивача - не з"явився

відповідача - не з"явився

третя особа ТОВ “ОЛВУД”- не з"явився

третя особа державний реєстратор Дергачівської районної державної адміністрації - не з"явився,

розглянувши справу за позовом : гр. ОСОБА_1, м. Харків,

до  гр. ОСОБА_2, м. Балаклія

3-я особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - ТОВ “ОЛВУД”, м. Дергачі,

3-тя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - державний реєстратор Дергачівської районної державної адміністрації, м. Дергачі

про виключення учасника зі складу товариства

ВСТАНОВИВ:

15.06.2011 року позивач звернувся до господарського суду із позовною заявою про виключення зі складу учасників ТОВ “ОЛВУД”учасника ОСОБА_2, який є співзасновником товариства та володіє 50% статутного капіталу товариства. Як вбачається із позовної заяви, відповідач обіймає посаду директора ТОВ “ОЛВУД” відповідно до протоколу №1 зборів учасників ТОВ “ОЛВУД”.

Разом із поданням позовної заяви позивачем було надано заяву про забезпечення позову, у якій він просив заборонити державному реєстратору Дергачівської районної державної адміністрації вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців стосовно ТОВ “ОЛВУД” (код ЄДРПОУ 3520690, місцезнаходження: вул. 23 Серпня, буд. 6, корпус літ. В, м. Дергачі, Дергачівський район, Харківська область, 62300), посилаючись на те, що відповідач ухиляється від участі у позачергових зборах учасників, на телефонні дзвінки не відповідає, жодних пояснень з цього приводу не надає, блокуючи своїми діями діяльність товариства, оскільки без його участі неможливе проведення загальних зборів та прийняття цілого ряду рішень стосовно дільності ТОВ “ОЛВУД”. Печатка товариства та оригінали всіх статутних та бухгалтерських документів знаходяться у відповідача, що створює реальну можливість вчинення ним дій щодо внесення змін до статутних документів товариства без участі іншого учасника товариства ОСОБА_1, що порушить права позивача як учасника ТОВ “ОЛВУД”, що у подальшому утруднить або зробить неможливим виконання рішення господарського суду.

Ухвалою суду від 15 червня 2011 року про порушення провадження у справі № 5023/4806/11 було задоволено заяву про забезпечення позову та заборонено державному реєстратору Дергачівської районної державної адміністрації вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців стосовно ТОВ “ОЛВУД” (код ЄДРПОУ 3520690, місцезнаходження: вул. 23 Серпня, буд. 6, корпус літ. В, м. Дергачі, Дергачівський район, Харківська область, 62300).

Розгляд справи було призначено на 05.07.11р.

Представники відповідача та третіх осіб в судове засідання не з"явились.

Третєю особою - надано до суду документи на виконання вимог ухвали про порушення провадження по справі. Також, державний реєстратор Дергачівської районної державної адміністрації просить суд розглядати справу без участі його представника.

Відповідач відзив на позовну заяву не надав, ухвала суду про порушення провадження по справі повернулася до господарського суду. Таким чином, відповідач не було повідомлено належним чином про день та місце розгляду справи.

05 липня 2011 року представник позивача надав у судове засідання заяву, в якій він просить скасувати заходи забезпечення позову, посилаючись на те, що на  теперішній час необхідність вжиття заходів забезпечення позову відпала, та їх скасування не зможе утруднити чи зробити неможливим виконання рішення господарського суду.

Ухвалою суду від 05.07.11р. було відкладено розгляд справи на 28.07.11 та скасовані заходи забезпечення позову вжиті ухвалою господарського суду Харківської області від 15 червня 2011 року по справі № 5023/4806/11 .

Представники сторін в судове засідання 28.07.11 р. не з"явились, вимоги ухвал суду не виконали.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив наступне.

Під час порушення провадження по справі та в процесі розгляду справи, згідно ст. 65 Господарського процесуального кодексу України, з метою забезпечення правильного і своєчасного вирішення господарського спору суддя вчиняє в необхідних випадках такі дії по підготовці справи до розгляду: зобов'язує сторони, інші підприємства, установи, організації, державні та інші органи, їх посадових осіб виконати певні дії (звірити розрахунки, провести огляд доказів у  місці їх знаходження тощо); витребує від них документи, відомості, висновки, необхідні для вирішення спору, чи знайомиться з такими матеріалами безпосередньо в місці їх знаходження.

Відповідно до вимог ст. 32 Господарського процесуального кодексу України: доказами у справі є будь-які фактичні дані, на підставі яких господарський суд у визначеному законом порядку встановлює наявність чи відсутність обставин, на яких ґрунтуються вимоги і заперечення сторін, а також інші обставини, які мають значення для правильного вирішення господарського спору.

Відповідно до ст. 33 Господарського процесуального кодексу України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог та заперечень.

Згідно ст. 43 Господарського процесуального кодексу України господарський суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом.

В процесі розгляду справи господарський суд зобов"язував позивача надати документи, необхідні для повного та всебічного розгляду даної справи.

Позивач витребувані судом документи не надав.

Відповідно п. 5 ст. 81 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд залишає позов без розгляду, якщо позивач без поважних причин не подав витребувані господарським судом матеріали, необхідні для вирішення спору, або представник  позивача не з'явився на   виклик  у  засідання господарського  суду  і  його  нез'явлення  перешкоджає  вирішенню спору.

За таких обставин, суд, дослідивши матеріали справи, враховуючи те, що спір не може бути розглянутий по суті в зв"язку з тим, що позивачем не було надано суду достатніх доказів по справі, які можуть мати суттєве значення для повного, всебічного та об"єктивного дослідження матеріалів справи та всіх фактичних обставин спору, вважає доцільним  залишити позов без розгляду, відповідно до п. 5 ст. 81 ГПК України.

Керуючись ст. ст. 22, 33, 34, 43, 65, п. 5 ст. 81, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

Позов залишити без розгляду.

Суддя                                                                                           Тихий П.В.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення28.07.2011
Оприлюднено04.08.2011
Номер документу17314013
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5023/4806/11

Ухвала від 05.07.2011

Господарське

Господарський суд Харківської області

Тихий П.В.

Ухвала від 15.06.2011

Господарське

Господарський суд Харківської області

Тихий П.В.

Ухвала від 28.07.2011

Господарське

Господарський суд Харківської області

Тихий П.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні