26/5005/7795/2011
УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
02.08.11р.
Справа № 26/5005/7795/2011
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Камша Н.М.
без участі представників сторін:
розглянувши заяву ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровськ
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Берінг Плюс", м. Дніпропетровськ, вул.Мукачівська, б.90,
про визнання грошових вимог
визнав подані матеріали достатніми для прийняття до розгляду
ВСТАНОВИВ:
Справа про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Берінг Плюс", м. Дніпропетровськ, вул.Мукачівська, б.90, перебуває на стадії ліквідації.
Згідно ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” до повноважень ліквідатора входить заявлення в установленому порядку заперечень по заявлених до боржника вимогах кредиторів.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне зобов'язати ліквідатора ініціюючого кредитора ПП "Менеджментбудпром" розглянути заяву кредитора та повідомити суд про включення заявлених вимог до реєстру або їх відхилення.
Керуючись п.4 ст.65, ст.86 ГПК України, ст.ст. 24, 25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом",
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровськ до розгляду.
2. Зобов'язати ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Берінг Плюс", м. Дніпропетровськ, вул.Мукачівська, б.90, - ініціюючого кредитора ПП "Менеджментбудпром" в строк до 02.09.11р. розглянути вимоги кредитора ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровськ і про результати повідомити у письмовій формі господарський суд та кредитора.
3. Копію цієї ухвали направити кредитору, ліквідатору.
Суддя
Н.М. Камша
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 02.08.2011 |
Оприлюднено | 10.08.2011 |
Номер документу | 17475558 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Джихур Олена Василівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Камша Ніна Миколаївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Камша Ніна Миколаївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні