Ухвала
від 03.06.2008 по справі 6/71-4/69
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

6/71-4/69

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

          

03.06.08                                                                       Справа№ 6/71-4/69

Господарський суд Львівської області у складі судді Гриців В.М. при секретарі Москалі Р.М. з участю ліквідатора Богатих І.В., представника кредитора Бордіяна А.І. розглянув у відкритому судовому засіданні справу про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю спільного українсько-американського підприємства „Гал-Рейн”

ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю спільного українсько-американського підприємства „Гал-Рейн” порушене 21 травня 2007 року за заявою акціонерного комерційного банку „ПРАВЕКС-БАНК”. Суд постановою від 10 серпня 2007 року товариство з обмеженою відповідальністю спільне українсько-американське підприємство „Гал-Рейн” визнав банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута  призначив арбітражного керуючого Богатих І.В., яку зобов'язав судову процедуру ліквідації товариства з обмеженою відповідальністю спільного українсько-американського підприємства „Гал-Рейн” здійснити в порядку, встановленому ст.ст. 22-34, 41, 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Ліквідатор банкрута товариства з обмеженою відповідальністю спільного українсько-американського підприємства „Гал-Рейн” подав суду звіт про виконану роботу, ліквідаційний баланс на затвердження, просить провадження у справі припинити, банкрута ліквідувати. До поданих суду документів додано також документи, що підтверджують звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

З ліквідаційного балансу та доданих документів вбачається, що виявлені на рахунку банкрута кошти у сумі 9574,09 грн. спрямовано на часткове покриття витрат ліквідаційної процедури. Витрати ліквідаційної процедури становили 11205,72 грн. Вимоги єдиного кредитора АКБ „Правекс-Банк” у сумі 10169,00 грн не задоволені. Оскільки вимоги кредитора не задоволені з причини недостатності майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси, то в силу положень п.6 ст.31 Закону України “Про визнання платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” такі вважаються погашеними.

Представник кредитора просить суд звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс затвердити, банкрута ліквідувати. Суду подано протокол №1 засідання зборів комітету кредиторів від 29 травня 2008 року, згідно якого звіт ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю спільного українсько-американського підприємства „Гал-Рейн” затверджено.

Заслухав ліквідатора, представника кредитора суд вважає, що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс слід затвердити, а ліквідаційну процедуру завершити.

Керуючись ст.ст.32, 40 п.6 закону України “Про визнання платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

УХВАЛИВ:

1.          Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута –товариства з обмеженою відповідальністю спільного українсько-американського підприємства „Гал-Рейн” затвердити.

2.          Товариство з обмеженою відповідальністю Спільне українсько-американське підприємство „Гал-Рейн” (м. Львів, вул.Дорошенка, 49/2; код ЄДРПОУ 14330681) ліквідувати.

3.          Провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю спільного українсько-американського підприємства „Гал-Рейн” припинити.

4.          Копію ухвали надіслати учасникам провадження у справі про банкрутство, державному реєстратору –для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру, обласному управлінню статистики, органам державної податкової служби, пенсійного фонду, Львівському обласному відділу з питань банкрутства.

    

Суддя                                                                          Гриців В.М.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення03.06.2008
Оприлюднено26.06.2008
Номер документу1752748
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —6/71-4/69

Ухвала від 03.06.2008

Господарське

Господарський суд Львівської області

Гриців В.М.

Ухвала від 07.06.2007

Господарське

Господарський суд Львівської області

Гриців В.М.

Постанова від 10.08.2007

Господарське

Господарський суд Львівської області

Гриців В.М.

Ухвала від 26.07.2007

Господарське

Господарський суд Львівської області

Гриців В.М.

Ухвала від 21.05.2007

Господарське

Господарський суд Львівської області

Гриців В.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні