Справа № 3-711 2009 p.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 березня 2009 року м. Сарни
Суддя Сарненського районн ого суду Рівненської області Рудика Л.
Д., розглянувши матеріали пр о обернення вилучених заборо нених
предметів в дохід держави, я кі були вилучені в засуджено го ОСОБА_1,
за ст. 107 КВК України,
ВСТАНОВИВ:
23 січня 2009 року о 14 год. 20 хв. під час проведення обшуку спаль ного місця засудженого секто ру максимального рівня безпе ки камери № 47 ОСОБА_1 було в иявлено та вилучено мобільни й телефон марки СІМЕНС А-70.
У відповідності до вимог ст . ст. 59, 102, 107 КВК України, виявлені у засуджених гроші, цінні пап ери, речі та папери, які заборо нено тримати в колоніях вилу чаються і реалізовуються, пр и цьому речі, вилучені з обігу , знищуються, гроші, цінності т а інші речі за рішенням суду м ожуть бути передані в дохід д ержави.
На підставі викладеного, к еруючись ст. ст. 59, 102, 107 КВК Україн и,
ПОСТАНОВИВ:
Вилучений у засудженого ОСОБА_1 мобільний телефон м арки «Сіменс А-70» передати в д охід держави. Постанова оска рженню не підлягає.
Суд | Сарненський районний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 30.03.2009 |
Оприлюднено | 07.09.2011 |
Номер документу | 17680889 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Сарненський районний суд Рівненської області
Рудика Л.Д.
Адмінправопорушення
Косівський районний суд Івано-Франківської області
Сабадах Б.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні