27/306б
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157
У Х В А Л А
ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ
17.06.08 р. Справа № 27/306б
за заявою кредитора (заявника) Жовтневої міжрайонної державної податкової інспекції м.Маріуполя
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю „АЛЬ-БАШІ М” м.Маріуполь
про визнання банкрутом
Суддя С.С.Тарапата
Представник від ліквідатора (кредитора): Лукащук Т.М. (за довір.)
Господарським судом Донецької області ухвалою від 27.12.07р. порушена справа про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „АЛЬ-БАШІ М” м.Маріуполь відповідно до ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Постановою суду від 08.01.08р. ТОВ „АЛЬ-БАШІ М” м.Маріуполь визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура строком на 3 місяці, ліквідатором призначена Жовтнева міжрайонна державна податкова інспекція м.Маріуполя.
Ліквідатор подав до суду звіт про проведену роботу та ліквідаційний баланс банкрута, які призначені до розгляду в удовому засіданні на 17.06.08р.
Ліквідатор витребувані судом документи представив не в повному обсязі, у зв'язку з чим суд визнає за необхідне розгляд справи відкласти.
Враховуючи викладене та керуючись п.1 ст.5, ст.ст. 32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.ст. 77, 86 ГПК України, господарський суд
У Х В А Л И В:
Відкласти розгляд справи на 11:15 год. 16.07.08 року.
Ліквідатору надати суду Статут боржника.
Явка представника ліквідатора в судове засідання обов'язкова.
Суддя Тарапата С.С.
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 17.06.2008 |
Оприлюднено | 04.07.2008 |
Номер документу | 1773963 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Тарапата С.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні