ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД мі ста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницьк ого,44-Б тел. 284-18-98
УХВАЛА
Справа № 27/578 05.07.11
За заявою Комунальн ого підприємства “Ремонтно-е ксплуатаційна організація-8” про розстрочення виконання рішення Господарського суду міста Києва від 21.12.2009 року по сп раві № 27/578
За позовом Закр итого акціонерного товарист ва “Отіс”
до Комун ального підприємства “Ремон тно-експлуатаційна організа ція-8”
про стягне ння 94 106,68 грн.
Суддя Дідиченко М.А.
Представники сторін:
від заявника: ОСОБА_1 - дов. від 25.01.2011 року;
від стягувача: не з' явил ись.
ВСТАНОВИВ:
Закрите акціонерне товариство “Отіс” звернулос я до Господарського суду міс та Києва з позовом до Комунал ьного підприємства “Ремонтн о-експлуатаційна організаці я-8” про стягнення заборгован ості у розмірі 94 106,68 грн.
Рішенням Господарського суду міста Києва від 21.12.2009 року позов задоволено повністю. С тягнуто з відповідача суму з аборгованості у розмірі 94 106, 68 г рн., витрати по сплаті державн ого мита у сумі 941, 06 грн. та 236, 00 грн . витрат на інформаційно-техн ічне забезпечення судового п роцесу.
Ухвалою Господарського су ду міста Києва від 12.03.2010 року ро зстрочено виконання рішення Господарського суду міста К иєва від 21.12.2009 року по справі № 27/ 578 на 10 місяців.
14.06.2011 року до загального відд ілу Господарського суду міст а Києва надійшла заява відпо відача про розстрочення вико нання рішень Господарського суду міста Києва від 21.12.2009 року по справі № 27/578 та від 29.06.2010 року п о справі 27/217 на два роки.
В обґрунтування подан ої заяви заявник послався на те, знаходиться у важкому фін ансовому становищі, а тому од норазове погашення заборгов аності призведе до збільшенн я заборгованості по заробітн ій платі та унеможливить роз рахунок з іншими підрядними організаціями.
Ухвалою Господарськог о суду міста Києва від 20.06.2011 рок у розгляд заяви Комунального підприємства «Ремонтно-експ луатаційна організація-8» пр о розстрочення виконання ріш ення Господарського суду міс та Києва від 21.12.2009 року по справ і № 27/578 терміном на два роки бул о призначено на 05.07.2011 року.
Представник стягувача у судове засідання 05.07.2011 року н е з' явився, про поважні прич ини неявки суд не повідомив.
У судовому засіданні 05 .07.2011 року заявник підтримав по дану заяву.
Дослідивши матеріали поданої заяви, всебічно і пов но з'ясувавши всі фактичні об ставини, об'єктивно оцінивши докази, господарський суд ви знав подану заяву такою, що не підлягає задоволенню з наст упних підстав.
Відповідно до ст. 121 ГПК Ук раїни при наявності обставин , що ускладнюють виконання рі шення або роблять його немож ливим, за заявою сторони, держ авного виконавця, за подання м прокурора чи його заступни ка або за своєю ініціативою г осподарський суд, який видав виконавчий документ, у десят иденний строк розглядає це п итання у судовому засіданні з викликом сторін, прокурора чи його заступника і у винятк ових випадках, залежно від об ставин справи, може відстроч ити або розстрочити виконанн я рішення, ухвали, постанови, з мінити спосіб та порядок їх в иконання.
Розстрочка означає вико нання рішення частками, вста новленими господарським суд ом, з певним інтервалом у часі . Строки виконання кожної час тки також повинні визначатис я господарським судом. Виріш уючи питання про розстрочку виконання рішення, господарс ький суд повинен враховувати матеріальні інтереси сторін , їх фінансовий стан, ступінь в ини відповідача у виникненні спору.
Підставою для відстроч ки, розстрочки, зміни способу та порядку виконання рішенн я можуть бути конкретні обст авин, що ускладнюють виконан ня рішення або роблять його н еможливим у строк або встано вленим господарським судом с пособом.
Так, у лютому 2010 року відп овідач звертався до суду з за явою про розстрочку виконанн я рішення у справі № 27/578, яку ухв алою від 12.03.2010 року Господарськ ий суд міста Києва задовольн ив та розстрочив виконання р ішення на 10 місяців.
Станом на 05.07.2011 року вищеза значену ухвалу від 12.03.2010 року пр о розстрочку виконання рішен ня у справі № 27/578 боржником не в иконано.
Проаналізувавши матеріа ли заяви, враховуючи те, що зая вником не надано доказів на п ідтвердження наявності обст авин, що ускладнюють виконан ня рішення або унеможливлюют ь його виконання, суд відмовл яє у задоволенні заяви Комун ального підприємства «Ремон тно-експлуатаційна організа ція-8»про розстрочення викон ання рішення Господарського суду міста Києва від 21.12.2009 року по справі № 27/578.
На підставі наведеного т а керуючись ст.ст. 86, 121 Господар сько процесуального кодексу України, суд,-
УХВАЛИВ:
1. Відмовити Комунал ьному підприємству «Ремонтн о-експлуатаційна організаці я-8»у задоволенні заяви про ро зстрочку виконання рішення Г осподарського суду міста Киє ва від 21.12.2009 року по справі № 27/578.
Суддя Діди ченко М.А.
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 05.07.2011 |
Оприлюднено | 25.08.2011 |
Номер документу | 17829950 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Дідиченко М.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні