Б8/110-11
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Київської області
01032, м. Київ - 32, вул. Комінтерну, 16. тел. 230-31-77
У Х В А Л А
про порушення провадження у справі
"26" липня 2011 р. Справа № Б8/110-11
Господарський суд Київської області в складі судді Скутельника П.Ф., розглянувши матеріали за заявою товариства з обмеженою відповідальністю «ФІЄРІ ІМПОРТ», ідентифікаційний код юридичної особи: 36589669, місцезнаходження: 010142, м. Київ, Тверський тупік, буд. 7 («Заявник»/ «Кредитор»),
про порушення справи про банкрутство, –
В С Т А Н О В И В:
до господарського суду Київської області звернулось товариство з обмеженою відповідальністю «ФІЄРІ ІМПОРТ», ідентифікаційний код юридичної особи: 36589669, місцезнаходження: 010142, м. Київ, Тверський тупік, буд. 7 (надалі за текстом «Кредитор»/ «Заявник») із заявою №12/1 від 12 липня 2011 року про порушення справи про банкрутство боржника - товариства з обмеженою відповідальністю «СТАРФЕСТУМ», ідентифікаційний код юридичної особи: 36048508, місцезнаходження: 08700, Київська обл., м. Обухів, провулок Заводський, буд. 3, з підстав, як вказує заявник, передбачених ст. ст. 2, 12 Господарського кодексу України, ст. ст. 1, 7, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Частиною 1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” встановлено, що у разі, якщо громадянин-підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.
Згідно ч. 1 ст. 88 Закону України «Про нотаріат», нотаріус вчиняє виконавчі написи, якщо подані документи підтверджують безспірність заборгованості або іншої відповідальності боржника перед стягувачем та за умови, що з дня виникнення права вимоги минуло не більше трьох років, а у відносинах між підприємствами, установами та організаціями - не більше одного року.
Згідно п.п. 1, 4 ст. 163 Господарського кодексу України, суб'єкти господарювання в межах своєї компетенції та відповідно до встановленого законодавством порядку можуть випускати та реалізовувати цінні папери, а також придбавати цінні папери інших суб'єктів господарювання; цінним папером є документ встановленої форми з відповідними реквізитами, що посвідчує грошове або інше майнове право і визначає відносини між суб'єктом господарювання, який його випустив (видав), і власником та передбачає виконання зобов'язань згідно з умовами його випуску, а також можливість передачі прав, що випливають з цього документа, іншим особам; правовий режим цінних паперів визначається господарським кодексом та іншими законами.
Статтею 164 Господарського кодексу України у п.п. 7 передбачено, що суб'єкти господарювання мають право в порядку, встановленому законом, випускати в обіг векселі - боргові цінні папери, які посвідчують безумовне грошове зобов'язання векселедавця або його наказ третій особі сплатити після настання строку платежу визначену суму власнику векселя (векселедержателю).
Відповідно до п.п. 1-3 ст. 14 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" від 23 лютого 2006 року 3480-IV, векселем є цінний папір, який посвідчує безумовне грошове зобов'язання векселедавця або його наказ третій особі сплатити після настання строку платежу визначену суму власнику векселя (векселедержателю); векселі можуть бути прості або переказні та існують виключно у документарній формі; особливості видачі та обігу векселів, здійснення операцій з векселями, погашення вексельних зобов'язань та стягнення за векселями визначаються законом.
Відповідно до ст. 4 Закону України «Про обіг векселів в Україні», видавати переказні і прості векселі можна лише для оформлення грошового боргу за фактично поставлені товари, виконані роботи, надані послуги; на момент видачі переказного векселя особа, зазначена у векселі як трасат, або векселедавець простого векселя повинні мати перед трасантом та/або особою, якій чи за наказом якої повинен бути здійснений платіж, зобов'язання, сума якого має бути не меншою, ніж сума платежу за векселем.
Згідно п.п. 1, 2 ст. 196 Цивільного кодексу України, обов'язкові реквізити цінних паперів, вимоги щодо форми цінного паперу та інші необхідні вимоги встановлюються законом; документ, який не містить обов'язкових реквізитів цінних паперів і не відповідає формі, встановленій для цінних паперів, не є цінним папером.
Відповідно до абз. 1-4 ст. 5 Закону України «Про обіг векселів в Україні»від 05 квітня 2001 року 2374-III, векселі (переказні і прості) складаються у документарній формі на бланках з відповідним ступенем захисту від підроблення, форма та порядок виготовлення яких затверджуються Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку за погодженням з Національним банком України з урахуванням норм Уніфікованого закону, і не можуть бути переведені у бездокументарну форму (знерухомлені); вексель, який видається на території України і місце платежу за яким також знаходиться на території України, складається державною мовою. Найменування трасанта або векселедавця, інших зобов'язаних за векселем осіб заповнюється тією мовою, якою визначено офіційне найменування в їх установчих документах; вексель підписується: від імені юридичних осіб - власноручно керівником та головним бухгалтером (якщо така посада передбачена штатним розписом юридичної особи) чи уповноваженими ними особами; підписи скріплюються печаткою.
Відповідно до ст. 75 Конвенції, якою запроваджено Уніфікований закон про переказний та простий векселі від 07 червня 1930 року, Простий вексель містить: (1) назву "простий вексель", яка включена в текст документа і висловлена тією мовою, якою цей документ складений.
Пунктом 2 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 08 червня 2007 року встановлено, розглядаючи спори, пов'язані з обігом векселів, суди мають перевіряти, чи відповідає документ формальним вимогам, що дозволяють розглядати його як цінний папір (вексель).
Відповідно до п.п. 1-6, 8.3., 8.5 Положення про вимоги до стандартної (типової) форми виготовлення вексельних бланків, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 22 листопада 2001 р. №338, вексельні бланки типової форми виготовляються двох видів: прості та переказні; вексельні бланки після обрізки мають розмір 297 х 105 мм. Допуски в розмірах полів та розмірах вексельних бланків за висотою та шириною становлять ± 1 мм, за косиною - 1 мм.; вексельні бланки за текстом і розташуванням реквізитів повинні відповідати формам зразків, наведених у додатках 1 і 2. Гарнітура та кегль шрифту тексту повинні бути підібрані таким чином, щоб текст добре читався на фоні графічного оформлення; зворотний бік вексельного бланка не задруковується; у правому нижньому куті вексельні бланки мають містити такі вихідні дані: повна, скорочена або умовна назва виробника; місце і рік випуску; номер замовлення; тираж у примірниках; вексельні бланки одного виду повинні мати наскрізне нумерування, виконане захисною фарбою; нумерація включає серію з двох літер та семизначний номер. Літери серій встановлюються окремо для бланків простого та переказного векселів; вексельні бланки одного виду повинні мати однаковий дизайн і виготовлятися із застосуванням однакових технологій та засобів захисту. Простий вексель: а) фарбою блакитного кольору надруковано антисканерну сітку; б) у місцях, призначених для заповнення, надруковані растрові точки фарбою блакитного кольору; в) фарбою чорного кольору надруковано лінію мікротексту "простий вексель"; г) фарбою, не видимою при денному світлі, що набуває зеленого свічення при дії УФ-випромінення, надруковано слова "простий вексель"; дизайн вексельних бланків, окрім інших елементів, повинен включати такі графічні (штрихові) елементи захисту: фонові захисні гільйошні та антисканерні сітки з розміром позитивних ліній 50 - 70 мкм, негативних - 70 - 90 мкм. Кількість захисних фонових сіток - не менше 2; допускається використання однієї фонової дво-, чотириколірної захисної сітки, якщо вона виконана з орловським поділом кольорів; для захисту бланків векселів використовується голографічний захисний елемент.
Додатком 2 до вищезазначеного Положення про вимоги до стандартної (типової) форми виготовлення вексельних бланків встановлено наступну форму простого векселя:
«ПРОСТИЙ ВЕКСЕЛЬ Серія №
(валюта) (сума цифрами)
(місце складання) (дата складання)
(найменування того, кому або за наказом кого платіж повинен бути здійснений)
(валюта) (сума словами)
Підлягає сплаті в
(місце платежу)
(найменування банківської
установи)
підпис і точна адреса векселедавця
ідентифікаційний номер (код)».
Дослідивши подані Заявником докази до Заяви, судом встановлено, що надана Заявником копія векселя на підставі, якого, як посилається Заявник, виникла заборгованість Боржника перед Заявником, не дозволяє встановити відповідність перелічним вимогам щодо форми цінного паперу, а за наявними матеріалами долученими до Заяви, документ - не відповідає вимогами щодо форми цінного паперу - векселю, - не містить вказівки на вид векселя, крім того, наявні розбіжності у «точній адресі викселедавця» з місцезнаходженням Боржника. Зокрема, на векелі у графі «точна адреса векселедавця вказано «08700, Київська обл., м. Обухів, пров. Автозаводський, б. 5», місцезнаходженням боржника є: Київська обл., м. Обухів, пров. Автозаводський, б. 3».
Виконавчий напис вчинений не за місцезнаходженням Боржника, а за адресо: 08700, Київська обл., м. Обухів, пров. Автозаводський, б. 5.
Відповідно до абз. 1, 2, 3, 4 ст. 44 Конвенції, якою запроваджено Уніфікований закон про переказний та простий векселі, відмова в акцепті або у платежі повинна бути підтверджена засвідченим автентичним документом (протест у неакцепті або у неплатежі).
Відповідно до п.п. 1.2. Положення про порядок здійснення банками операцій з векселями в національній валюті на території України, затверджених Постановою Правління Національного банку України від 16 грудня 2002 року №508 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій з векселями в національній валюті на території України», протестом є офіційно засвідчена вимога щодо здійснення встановлених законодавством про вексельний обіг дій за векселем і свідчення про їх невиконання. Протест є фактом, що свідчить про ухиляння від законодавчо встановленого порядку обігу векселя і про настання певних правових наслідків.
Заявником не долучено до матеріалів справи доказів направлення протесту векселя Боржнику/ отримання останнім протесту.
Суд звертає увагу на те, що згідно з п. 3 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 8 червня 2007 року № 5 «Про деякі питання практики розгляду спорів, пов'язаних з обігом векселів», виходячи зі змісту ч. 2 ст. 196 цивільного кодексу України і статей 2, 76 Уніфікованого закону вимога векселедержателя про виконання вексельного зобов'язання, пред'явлена на підставі документа, що не відповідає формі та не містить обов'язкових реквізитів, підлягає відхиленню судом незалежно від пред'явлення позову про визнання векселя таким, що не має вексельної сили.
Згідно ч. 1-2 ст. 28 Господарського процесуального кодексу України, справи юридичних осіб в господарському суді ведуть їх органи, що діють у межах повноважень, наданих їм законодавством та установчими документами, через свого представника.
Керівники підприємств та організацій, інші особи, повноваження яких визначені законодавством або установчими документами, подають господарському суду документи, що посвідчують їх посадове становище, що обумовлює необхідність подачі заявниками документів, підтверджуючих призначення на посаду керівника та обсяг його повноважень, в межах та на підставі яких він діє.
Представлених матеріалів достатньо для порушення справи про банкрутство, призначення розгляду справи у підготовчому засіданні.
Відповідно до абз. 1, 2 ч. 8 ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, до заяви кредитора додаються відповідні документи: рішення суду, господарського суду, які розглядали вимоги кредитора до боржника; копія неоплаченого розрахункового документа, за яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника, з підтвердженням банківською установою боржника про прийняття цього документа до виконання із зазначенням дати прийняття, виконавчі документи (виконавчий лист, виконавчий напис нотаріуса тощо) чи інші документи, які підтверджують визнання боржником вимог кредиторів.
Частиною 1 ст. 5 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” встановлено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.
Відповідно до ч. 1 ст. 56 Господарського процесуального кодексу України, позивач, прокурор чи його заступник зобов'язані при поданні позову надіслати сторонам копії позовної заяви та доданих до неї документів відповідно до кількості відповідачів та третіх осіб листом з описом вкладення.
Судом встановлено, що відповідно до долученого до Заяви про порушення справи про банкрутство опису вкладення, копія заяви була направлена Боржнику не за місцем його знаходження (Київська обл., м. Обухів, пров. Заводський, буд. 3), а за іншою адресою: 08700, Київська обл., м. Обухів, пров. Заводський, буд. 5.
Абзацом 2 ч. 7 ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” встановлено, що заява кредитора повинна містити крім відомостей, передбачених частиною першою цієї статті, такі відомості: виклад обставин, що підтверджують наявність зобов'язання боржника перед кредитором, з якого виникла вимога, а також строк його виконання.
Статтею 27 Господарського процесуального кодексу України у абз. 1, 3 передбачено, що треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до прийняття рішення господарським судом, якщо рішення з господарського спору може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї з сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за клопотанням сторін, прокурора або ініціативи господарського суду. Питання про допущення або залучення третіх осіб до участі у справі вирішується господарським судом, який виносить з цього приводу ухвалу.
Зважаючи на те, що прийняття рішення по справі господарським судом може вплинути на права та обов'язки: 1) Пилипюк Світлани Володимирівни, місце проживання: 22554, Вінницька обл., Липовецький район, с. Іваньки, яка є засновником Боржника, - суд вважає доцільним залучення до справи вказаної особи у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні Боржника.
Статтею 35 Закону України «Про прокуратуру»у частині першій встановлено, що прокурор може вступити у справу в будь-якій стадії процесу, якщо цього вимагає захист конституційних прав громадян, інтересів держави та суспільства, і зобов'язаний своєчасно вжити передбачених законом заходів до усунення порушень закону, хоч би від кого вони виходили. Прокурор має рівні права з іншими учасниками судового засідання.
Керуючись ст.ст. 27, 28, 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, ст.ст. 1, 5-8, 11-13 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд, –
УХВАЛИВ:
1. Порушити провадження у справі про банкрутство, прийняти заяву до розгляду.
2. Призначити справу до розгляду у засіданні на 16 серпня 2011 року на 09 год. 20 хв. в приміщенні господарського суду Київської області (м. Київ, вул. Комінтерну, 16, каб. 201).
3. Залучити у якості третьої особи яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні Боржника: Пилипюк Світлану Володимирівну, місце проживання: 22554, Вінницька обл., Липовецький район, с. Іваньки.
4. Викликати в призначене судове засідання на 16 серпня 2011 року на 09 год. 20 хв., яке відбудеться в приміщенні господарського суду Київської області (м. Київ, вул. Комінтерну, 16, каб. 201) приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Секістову Т.І., явку якої визнати обов'язковою. Зобов'язати приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Секістову Т.І. на призначене судове засідання надати суду для огляду оригінал векселя серії 1664656, стосовно якого нею був 15 лютого 2011 року вчинено виконавчий напис; надати належним чином засвідчену копію нотаріальної справи по вчиненню 15 лютого 2011 року виконавчого напису на векселі (вид векселя судом не встановлено) серії АА № 1664656, векселедержатель/власник, - товариство з обмеженою відповідальністю «ФІЄРІ ІМПОРТ», ідентифікаційний код юридичної особи 36589669; векселедавець - товариство з обмеженою відповідальністю «СТАРФЕСТУМ», ідентифікаційний код юридичної особи: 36048508 та по вчиненню протесту про неоплату вказаного векселя з доказами його направлення Боржнику.
5. Викликати в призначене судове засідання на 16 серпня 2011 року на 09 год. 20 хв., яке відбудеться в приміщенні господарського суду Київської області (м. Київ, вул. Комінтерну, 16, каб. 201) представника Відділу державної виконавчої служби Обухівського районного управління юстиції, явку якого визнати обов'язковою. Зобов'язати Відділ державної виконавчої служби Обухівського районного управління юстиції на призначене судове засідання надати суду для огляду оригінал векселя серії 1664656, стосовно якого 15 лютого 2011 року вчинено виконавчий напис приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Секістовою Т.І., на підставі якого відкрито виконавче провадження ВП №25772907 (реєстраційний номер виконавчого провадження 25772907), стягувач ТОВ «ФІЄРІ ІМПОРТ», боржник –ТОВ «СТАРФЕСТУМ»та надати всі інші наявні документи, складені та отримані в ході проведення виконавчого провадження та їх копії для доручення до матеріалів справи.
6. Зобов'язати Заявника надати на призначене судове засідання:
- надати для огляду в судовому засіданні всіх документів долучених до поданої ним Заяви № 12/1 від 12 липня 2011 року;
- розбірливу копію повного тексту векселя серії АА № 1664656 –на який Заявник посилається в заяві як на підставу виникнення заборгованості Боржника перед Заявником;
- належні докази направлення Боржнику протесту про неоплату векселя серії АА № 1664656 номінальною вартістю 353 000,00 грн.;
- оригінал та належним чином засвідчену копію постанови про відкриття виконавчого провадження ВП №25772907;
- виконання вимог ч. 1 ст. 56 Господарського процесуального кодексу України, надати опис вкладення кредитора/Заявника, складений при подачі Заявником заяви про банкрутство № 12/1 від 12 липня 2011 року при надсиланні Боржнику за його місцезнаходженням копії заяви № 12/1 від 12 липня 2011 року та доданих до неї документів; надати письмові пояснення того факту, що в той час як Заявнику було відоме місцезнаходження Боржника, Заявник направив копію Заяви про банкрутство за іншою адресою;
- на виконання вимог абз. 1, 2 ч. 8 ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” надати на призначене судове засідання рішення суду, господарського суду, які розглядали вимоги кредитора до боржника; копію неоплаченого розрахункового документа, за яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника, з підтвердженням банківською установою боржника про прийняття цього документа до виконання із зазначенням дати прийняття, виконавчі документи (виконавчий лист, виконавчий напис нотаріуса тощо) чи інші документи, які підтверджують визнання боржником вимог кредиторів;
- надати оригінал та належним чином засвідчені копії правочину –виключно для оформлення грошового боргу за яким відповідно до ст. 4 Закону України «Про обіг векселів в Україні», може видаватись вексель, на підставі якого було видано Боржником Заявнику вексель серії АА № 1664656 номінальною вартістю 353 000,00 грн., інших доказів, які підтверджують наявність заборгованості Боржника перед Кредитором, на підставі чого було видано вказаний вексель;
- надати оригінали та належним чином засвідчені копії: статуту Заявника в редакції, що була чинна станом на 20 січня 2011 року та чинну на поточну дату; свідоцтва про державну реєстрацію, кадрового наказу про приступання Пархоменком О.Є. до виконання обов'язків керівника; протокол вищого органу Заявника про обрання Пархоменка О.Є. на посаду директора/керівника Заявника;
- оригінал Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про знаходження в Єдиному державному юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Заявника станом на дату після одержання ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство;
- надати письмово інформацію щодо забезпечення заставою майном боржника виконання зобов'язань боржником перед кредитором;
- власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, відсутня справа між тими ж сторонами, про той же предмет із тих же підстав або є рішення цих органів з такого предмету, інші докази, що підтверджують викладені в заяві обставини.
7. Зобов'язати Боржника, власника Боржника - Пилипюк Світлану Володимирівну надати суду оригінали для огляду в судовому засіданні та належним чином засвідчені копії відповідно до ч. 2 статті 36 Господарського-процесуального кодексу України для долучення до матеріалів справи: штатного розпису Боржника, що діяв станом на 21 січня 2011 року; статуту Боржника в редакції, що діяла станом на 21 січня 2011 року та на поточну дату; протоколу вищого органу Боржника про призначення керівником Боржника Пилипюк С.І.; кадрового наказу про призначення головного бухгалтера; оригінал та копію доказів правомірності видачі Боржником вказаного векселя відповідно до вимог ст. 4 Закону України «Про обіг векселів в Україні», - договору/правочину на підставі наявності заборгованості за яким було видано вексель, інші докази наявності заборгованості Боржника перед Кредитором, на підставі якої видано вексель серії АА № 1664656; копію векселя; кадрового наказу про приступання Пилипюк С.І. до виконання обов'язків керівника Боржника;
- оригінал витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про знаходження в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Боржника станом на дату після одержання ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство;
- відзив на заяву про порушення справи про банкрутство відповідно до п. 3 ст. 11 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” з підтвердженням чи запереченням щодо факту неплатоспроможності та розміру вимог кредитора, з загальною сумою заборгованості боржника перед кредиторами, у тому числі по заробітній платі працівникам боржника, а також заборгованості із страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інші види загальнообов'язкового державного соціального страхування по податках і зборах (обов'язкових платежах), відомості про наявне у боржника майно, у тому числі і кошти, які знаходяться на його рахунках у банках чи інших фінансово-кредитних установах, поштові адреси банків чи інших фінансово-кредитних установ;
- за період з 1-го кварталу 2011 року по поточну дату: балансів (форма №1м/ або Форма 1) Боржника, звітів про фінансові результати (форма № 2-м / або форма 2), або іншу аналогічного роду звітність, звіт про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість Боржника станом на останню звітну дату, розшифровку балансу Боржника по дебіторській та кредиторській заборгованості станом на останню звітну дату; 2) в разі наявності в статуті чи інших установчих документах Боржника обмежень щодо укладання директором договорів /правоичнів, - надати відповідний погоджувальний документ вищого органу Боржника про уповноваження директора на видачу векселя серії АА № 1664656 номінальною вартістю 353 000,00 грн.; дані про заборгованість по заробітній платі; дані про всі наявні рахунки в банківських установах та відомості про місцезнаходження коштів на рахунках у банках і інших фінансово-кредитних установах;
- документи оцінки вартості наявних майнових активів боржника; правовстановлюючі документи боржника на належне йому нерухоме майно, витяги Бюро технічної інвентаризації про реєстрацію права власності на нерухоме майно, технічну документацію та правовстановлюючі документи на земельні ділянки, на яких розташоване нерухоме майно боржника та інші ділянки, які належать боржнику, свідоцтва про державну реєстрацію транспортних засобів належних боржнику;
- перелік і повний опис заставленого майна із зазначенням його місцезнаходження та вартості на момент виникнення права застави;
- місцезнаходження банків, що здійснюють розрахунково-касове обслуговування боржника; довідки з банку про обороти коштів по всіх рахунках по місяцях за 12 останніх місяців;
- довідки всіх банків, які здійснюють розрахунково-касове обслуговування боржника, про внесення документу на безспірне стягнення коштів, в тому числі до картотеки на окремий позабалансовий рахунок;
8. Зобов'язати боржника провести аудит за останні 24 календарних місяців його господарської діяльності на надати аудиторський висновок суду до 16 серпня 2011 року;
9. Призначити податкову перевірку фінансово-господарської діяльності (правильності обчислення, своєчасності і повноти сплати податків, зборів та інших обов'язкових платежів, а також дотримання законності операцій, пов'язаних з одержанням доходів і здійсненням розрахунків) Боржника на предмет відповідності чинному законодавству за період з 20 січня 2011 року по поточну дату; Зобов'язати Державну податкову інспекцію в Обухівському районі провести вказану податкову перевірку Боржника, - товариства з обмеженою відповідальністю «СТАРФЕСТУМ», ідентифікаційний код юридичної особи: 36048508, місцезнаходження: 08700, Київська обл., м. Обухів, провулок Заводський, буд. 3 за період з 21 січня 2011 року по поточну дату; взяти до уваги той факт, що у векселі на який посилається Заявник у своїй заяві вказана адреса Боржника, - 08700, Київська обл., м. Обухів, провулок Заводський, буд. 5;
10. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів відповідно до ст. 12 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, у зв'язку з чим заборонити органам стягнення та органам виконавчої служби стягнення на підставі виконавчих документів та інших документів, за якими здійснюються стягнення відповідно до законодавства.
11. Визнати обов'язковою участь в судовому засіданні належним чином уповноважених представників Заявника, Боржника, Пилипюк Світлани Володимирівни (22554, Вінницька обл., Липовецький район, с. Іваньки), приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Секістової Т.І., представника Відділу державної виконавчої служби Обухівського районного управління юстиції.
12. Попередити сторони про матеріальну відповідальність за неявку в судове засідання та невиконання вимог суду. Зокрема, попередити учасників провадження про те, що відповідно до п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд, приймаючи рішення, має право: стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.
13. Ухвалу надіслати: Відділу державної виконавчої служби Обухівського районного управління юстиції (Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, буд. 5), Управлінню з питань банкрутства у м. Києві та Київській області (03680, Київ, вул. П. Любченка 15), приватному нотаріусу Київського міського нотаріального округу Секістовій Т.І. (03058, м. Київ, вул. Гетьмана, 36, прим. 4, літ. "А",) державному нотаріусу Обухівської державної нотаріальної контори (08700 м. Обухів, вул. Радянська, 3-а), державному реєстратору Обухівської районної державної адміністрації (08700, м. Обухів, вул. Малишка, 10);
Копію ухвали надіслати: Заявнику (товариству з обмеженою відповідальністю «ФІЄРІ ІМПОРТ», 01042, м. Київ, Тверський тупік, буд. 7), власнику Боржника - Пилипюк Світлані Володимирівні (22554, Вінницька обл., Липовецький район, с. Іваньки), Боржнику (на дві адреси: 08700, Київська обл., м. Обухів, провулок Заводський, буд. 3; 08700, Київська обл., м. Обухів, провулок Заводський, буд. 5); Державній податковій інспекції в Обухівському районі (08700 м. Обухів, вул. Каштанова, 20), в прокуратуру Київської області (01601, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 27/2); Управлінню податкової міліції Київської області (03680, м. Київ-151, вулю Народного ополчення, б. 5 а).
Дата набрання чинності ухвалою –26 липня 2011 року;
Термін пред'явлення виконавчого документу до виконання –до 26 липня 2012 року.
Суддя Скутельник П.Ф.
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 26.07.2011 |
Оприлюднено | 29.08.2011 |
Номер документу | 17833146 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Київської області
Скутельник П.Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні