ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
15.04.08 Справа № 19/224/07
суддя Даценко Л.І.
Кредитор: Мелітопольська об'єднана Державна податкова інспекція, м. Мелітополь Запорізької області
72312, м. Мелітополь, вул. Кірова, 31
Боржник: Комунальне підприємство “Снабсервіс”, м. Мелітополь Запорізької області (код ЄДРПОУ- 32349532)
72315, м. Мелітополь, майдан Перемоги, буд.. 3, к. 511
Банк, який здійснює розрахунково - касове обслуговування боржника :
1.Дніпропетровська ФАБ “Експрес-Банк”, м. Дніпропетровськ
2. ЗРУ ЗАТ КБ “ПриватБанк”, м. Запоріжжя
3. ЗОД “Райффайзен Банк Аваль”, м. Запоріжжя
4. АКБ “Індустріалбанк”, м. Запоріжжя
Суддя Даценко Л.І.
Присутні:
Від кредитора – Кашуба В.І., дов. № 4138, від 12.02.2008р.
Від боржника –ліквідатор Рабушко В.С.
На розгляд господарського суду ліквідатором надано звіт та ліквідаційний баланс –КП “Снабсервіс”, визнаного банкрутом постановою суду від 12.11.07р.
Заслухавши представника кредитора, ліквідатора суд вважає за необхідне звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута затвердити
Враховуючи що за результатами ліквідаційного балансу у банкрута не залишилось майна для здійснення своєї статутної діяльності КП “Снабсервіс” - слід ліквідувати, а провадження у справі припинити.
Відповідно до п.6 ст.31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вимоги не задоволені за недостатністю майна вважаються погашеними.
Керуючись ст. 5, 31, 32, 34, 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.86 ГПК України, суд
У Х В А Л И В:
Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута затвердити.
Затвердити оплату послуг та витрати арбітражного керуючого Рабушко В.С. за період здійснення ним ліквідаційної процедури банкрута.
Банкрута Комунальне підприємство “Снабсервіс”, м. Мелітополь Запорізької області - ліквідувати.
Провадження у справі припинити.
Зобов'язати ліквідатора передати до архіву фінансово господарські документи банкрута.
Копію ухвали надіслати: кредитору, боржнику, банкам, ліквідатору Рабушко В.С. (72319, м. Мелітополь, вул. Фучика, 14), ВДВС Мелітопольського МРУЮ (72311, м. Мелітополь, вул. Вакуленчука, 99), Державному реєстратору Мелітопольської райдержадміністрації (72311, м. Мелітополь, вул.. Крупської,5), Головному управлінню статистики у Запорізькій області (69600, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 75), Запорізькій філії Агентства з питань банкрутства, Запорізькому обласному відділу з питань банкрутства.
Суддя Л.І. Даценко
дата затвердження ліквід.балансу 15.04.08
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 15.04.2008 |
Оприлюднено | 14.07.2008 |
Номер документу | 1803506 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Даценко Л.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні