ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

43/150

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44     тел. 284-18-98


УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

17.08.11 Справа № 43/150

Суддя Пасько М.В. розглянувши заяву  товариства з обмеженою відповідальністю "Сігнум-Груп" (03039, м. Київ, вул. Байкова, 7, код ЄДРПОУ 34601500) про порушення справи про банкрутство  товариства з обмеженою відповідальністю "Енпрок" (01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 15, оф. 6, код ЄДРПОУ 35330042) , визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.

Керуючись ст. 1, 3-14 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом",  

УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.

2. Підготовче засідання суду призначити на 15.09.11  о 11:15 год.

3. Викликати для участі у засіданні представників заявника, боржника.

4. Заявника - надати суду докази про внесення державним реєстратором запису до Єдиного державного реєстру про порушення провадження у справі про банкрутство відповідно до  частини  1 статті  39 Закону України "Про  державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців": довідку з органу статистики про включення заявника та боржника до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців станом на дату розгляду справи; докази на підтвердження повноважень особи, яка підписала заяву про порушення справи про банкрутство (установчі документи заявника або законодавчий акт, яким визначено повноваження цієї особи); письмову інформацію про розмір частки державної власності у статутному фонді підприємства-боржника (у відсотках); кандидатуру арбітражного керуючого, угоду на оплату праці між кредитором та арбітражним керуючим згідно з Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", відповідну ліцензію арбітражного керуючого; належним чином засвідчену довіреність представника в матеріали справи, крім того надати докази щодо неможливості стягнення з боржника заборгованості та повернення виконавчого документу.

Боржника - надати суду відзив на заяву про порушення справи про банкрутство, установчі документи (в оригіналах та копіях); довідку з органу статистики про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України станом на день розгляду справи;  письмову інформацію, документально підтверджену, про розмір частки державної власності у статутному фонді підприємства-боржника (у відсотках); належним чином засвідчену довіреність представника в матеріали справи.

Державного реєстратора за місцем знаходження боржника - внести до Єдиного державного реєстру запис про порушення провадження у справі про банкрутство боржника відповідно до частини  1 статті  39 Закону України "Про  державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", про внесення запису повідомити суд у десятиденний термін з моменту винесення судом ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство.

   З моменту порушення провадження у справі ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника, відповідно до ст. 11 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, до закінчення провадження у справі - зупинити виконання боржником грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів, строк виконання яких настав до введення мораторію), зупинити заходи спрямовані на забезпечення виконання цих зобов'язань та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), застосованих до прийняття рішення проведення мораторію.

Мораторій на задоволення вимог кредиторів не поширюється на виплату заробітної плати, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю та життю громадян, авторської винагороди, а також на задоволення вимог кредиторів, що виникли у зв'язку з зобов'язаннями боржника в процедурах розпорядження майном боржника та санації.

Мораторій діє на весь час провадження справи про банкрутство.

Ввести процедуру розпорядження майном боржника.

Копію  ухвали для відома та з метою запобігання фіктивного банкрутства підприємства направити:

-  Прокурору м. Києва;

- Державній податковій адміністрації у м. Києві, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19, (Управління по забезпеченню оперативно-правового супроводження матеріалів ДПС в судових установах УПМ ДПА в м. Києві).

Копію ухвали направити:

-  сторонам;

-  Київському управлінню з питань банкрутства (03150, м. Київ, вул. П.Любченка, 15);

- державному реєстратору за місцем знаходження боржника для внесення до Єдиного державного реєстру запису про відповідне судове рішення (п 1 ст. 39 Закону України "Про  державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців").

Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду міста Києва корп. “В”в залі судових засідань № 49.

         Суддя                                                                                                                 М.В.Пасько

Дата ухвалення рішення16.08.2011
Оприлюднено12.09.2011

Судовий реєстр по справі —43/150

Ухвала від 07.07.2015

Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Жельне С.Ч.

Ухвала від 07.07.2015

Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Жельне С.Ч.

Ухвала від 07.07.2015

Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Сальнікова Г.І.

Ухвала від 07.07.2015

Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Сальнікова Г.І.

Ухвала від 07.07.2015

Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Сальнікова Г.І.

Ухвала від 09.04.2013

Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Пасько М.В.

Ухвала від 24.02.2013

Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Пасько М.В.

Ухвала від 04.01.2012

Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Пасько М.В.

Ухвала від 17.12.2011

Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Пасько М.В.

Ухвала від 26.09.2011

Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Пасько М.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні