5/89б
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТАНОВА
ПРО ВИЗНАННЯ БОРЖНИКА БАНКРУТОМ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14.07.08 р. Справа № 5/89б
Суддя господарського суду Донецької області Чорненька І.К.
Розглянувши матеріали справи за заявою кредитора (заявника) Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м. Донецька
до боржника Приватного підприємства „Еріка”, м. Донецьк
про банкрутство
Представники:
від кредитора (заявника) Клочкова С.М. – представник Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м. Донецька, за довіреністю
від боржника не з'явився
Ухвалою господарського суду Донецької області від 01.07.2008р. за заявою Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м. Донецька порушена справа про банкрутство Приватного підприємства „Еріка”, м. Донецьк, на підставі ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
У ході розгляду справи господарський суд встановив:
Приватне підприємство „Еріка”, м. Донецьк зареєстровано рішенням Виконавчого комітету Пролетарської районної Ради у м. Донецьку за № 891 від 28.11.2001р.
Відповідно до Закону України № 400/97-ВР від 26.06.1997р. “Про збір на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форми власності (платники збору) повинні сплачувати збір на обов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України в порядку, визначеному законодавством України.
У порушення чинного законодавства боржник не сплатив належні суми зборів на обов'язкове державне пенсійне страхування та у нього виникла заборгованість перед УПФУ в Пролетарському районі м. Донецька у сумі 1 685,30грн., що підтверджується матеріалами справи.
Боржник з 01.01.2005р. не надає до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкової звітності, що підтверджується листом № 2189/10/24-013 від 21.03.2008р. Державної податкової інспекції у Пролетарському районі м. Донецька.
Керуючись ст. 22, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 43 ГПК України, суд, -
П О С Т А Н О В И В :
1.Визнати банкрутом відсутнього боржника Приватне підприємство „Еріка”, м. Донецьк зареєстрованого рішенням Виконавчого комітету Пролетарської районної Ради у м. Донецьку за № 891 від 28.11.2001р., розташованого за адресою: 83110, м. Донецьк, Пролетарський район, вул. Прожекторна, буд. 5А, кв. 127; код ЄДР 31771074.
2.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на три місяці до 14.10.2008р.
3.Ліквідатором призначити ініціюючого кредитора - Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м. Донецька (адреса: 83044, м. Донецьк, пл. Героїв Сталінграду, 1; код ЄДР 21955468).
4.Ліквідатору письмово повідомити про визнання господарським судом відсутнього боржника банкрутом усіх відомих йому кредиторів та надати суду відповіді.
5.До закінчення строку ліквідаційної процедури надати суду звіт та ліквідаційний баланс відповідно до вимог ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Суддя Чорненька І.К.
Вик Петрова Л.Є. тел. 305-67-79
Надруковано примірників - 6 : господарському суду Донецької області - 1, сторонам - 5 .
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 14.07.2008 |
Оприлюднено | 17.07.2008 |
Номер документу | 1815620 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні