12/01/08
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"04" березня 2008 р. 10:00
Справа № 12/01/08
м.Миколаїв
за позовомПрокурора Жовтневого р-ну Миколаївської області в інтересах держави в особі Управління ПФУ в Жовтневому р-ні Миколаївської області, м. Миколаїв, вул. Янтарна, 61
до відповідачаКП “Струмок”, Миколаївська область, Жовтневий р-н, с. Грейгове, вул. Чапаєва, 80.
про стягнення 1872 грн. 90 коп.
Суддя Семенов А.К.
Секретар Семенов А.А.
Представники:
Від позивача Чорнобривець А.В., дов. № 5/07 від 03.01.08 року.
Від відповідачаНе з'явився.
В засіданні приймає учать прокурор Коробченко Д.М
Суть спору: стягнення 1872 грн. 90 коп. заборгованості по внескам на загальнообов'язкове держане пенсійне страхування.
Відповідач свого представника у судове засідання не направив, заперечень проти позову не надав, заявою № 14 від 27.02.08 року клопоче про розгляд справи без участі його представника.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши представника позивача та прокурора, господарський суд –
встановив:
КП “Струмок” (відповідач) зареєстровано в управлінні ПФУ України в Жовтневому р-ні Миколаївської області (позивач) як платник внесків на загальнообов'язкове пенсійне страхування.
Згідно з Законом України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” № 1058-ІV від 09.07.03 року (надалі - Закон) та Інструкцією „Про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України”, зареєстрованою в Міністерстві юстиції 16.01.04 року за № 64/8663, відповідач повинен своєчасно, у встановлений строк сплачувати до Пенсійного фонду України внески на загальнообов'язкове держане пенсійне страхування.
Відповідно до ст.ст. 14, 20 Закону, страхувальники зобов'язані сплачувати страхові внески, нараховані за відповідний базовий звітний період, не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення цього періоду. Базовим звітним періодом для страхувальників, зазначених у п. 1 ст. 14 Закону є календарний місяць.
Станом на 25.12.07 року у відповідача перед позивачем склалася заборгованість по внескам на загальнообов'язкове держане пенсійне страхування в розмірі 1872 грн. 90 коп., що підтверджується відповідним розрахунком (а.с. 9).
Позивач просить стягнути з відповідача 1872 грн. 90 коп. заборгованості по внескам на загальнообов'язкове держане пенсійне страхування.
Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. 94, 128, 161-163 КАС України, господарський суд
П О С Т А Н О В И В :
1. Позов задовольнити повністю.
2. Стягнути з Комунального підприємства “Струмок” (Миколаївська область, Жовтневий р-н, с. Грейгове, вул. Чапаєва, 80, код ЄДРПОУ 31639264) на користь Управління пенсійного фонду України в Жовтневому р-ні Миколаївської області (м. Миколаїв, вул. Янтарна, 61, код ЄДРПОУ 22440662) 1872 грн. 90 коп. заборгованості по внескам на загальнообов'язкове держане пенсійне страхування.
Постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановлюється ухвала.
Суддя
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 04.03.2008 |
Оприлюднено | 30.07.2008 |
Номер документу | 1846966 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Семенов А.К.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні