13/37
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"04" квітня 2008 р. Справа № 13/37
Господарський суд Чернівецької області у складі головуючого судді С.О.Миронюка при секретарі судового засідання Панкратові Р.П., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративний позов Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Хотинському районі Чернівецької області.
до товариства з обмеженою відповідальністю «Воля».
про стягнення 688,69 грн.
Представники:
Від позивача – Писанчин О.В.. - представник. Довіреність № 3 від 08.01.2008 р.
Від відповідача – не з'явився
СУТЬ СПОРУ: Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Хотинському районі Чернівецької області звернулось з позовною заявою до товариства з обмеженою відповідальністю «Воля».с. Колінківц Чернівецької області, про стягнення заборгованості по внесках на соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання в розмірі 688,69 грн., в тому числі 496,39 грн. недоїмки та 192,30 грн. пені.
У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав.
Відповідач не використав наданого законом права на участь у судовому засіданні та представлення відзиву, хоча і був повідомлений про час і місце слухання справи належним чином. При цьому неявка відповідача не перешкоджає розгляду справи по суті.
Розглянувши подані документи, з'ясувавши фактичні обставини справи, проаналізувавши законодавство, яке регулює спірні правовідносини, заслухавши пояснення представника позивача, суд -
ВСТАНОВИВ:
Відповідач зареєстрований позивачем як платник страхових внесків до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.
Згідно поданої товариством з обмеженою відповідальністю «Воля». розрахункової відомості про нарахування і перерахування страхових внесків та витрачання коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за 4 квартал 2007 року у відповідача існує заборгованість по недоїмки в розмірі 496,39 грн. та пені у сумі 192,30 грн.
Крім того, наявність заборгованості підтверджується актом звірки взаємних розрахунків від 25.01.2008 р.
У відповідності до п.2 ч.2 ст.45 Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” роботодавець, як страхувальник зобов'язаний своєчасно та повністю сплачувати в установленому порядку страхові внески до Фонду соціального страхування від нещасних випадків.
Статтею 47 цього ж Закону передбачено, що страхувальник здійснює страховий внесок у Фонд соціального страхування від нещасних випадків у порядку і строки, які визначаються страховиком.
Проте, як встановлено судовим слуханням, відповідач не сплачував у повному обсязі страхові внески, а тому з нього слід стягнути суму в розмірі 688,69 грн., в тому числі недоїмку в розмірі 496,39 грн. та 192,30 грн.
Керуючись 71, 94, 137, 159, 160, 161, 162, 163, 167, пунктами 3, 6 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, суд –
ПОСТАНОВИВ:
1. Позов задовольнити.
2. Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю «Воля».с. Колінківц Чернівецької області код 30835000 на користь Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України у Хотинському районі Чернівецької області вул. Васильева, 61 м. Хотин (р/р 37176041000011 в управлінні Державного казначейства України у Чернівецькій області, МФО 856135, код 25811030) заборгованість в розмірі 688,69 грн., в тому числі недоїмку в розмірі 496,39 грн. та 192,30 грн.
Відповідно до частини першої статті 185, частини першої-третьої, п'ятої статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України, сторони які беруть участь у справі, мають право оскаржити в апеляційному порядку дану постанову повністю або частково шляхом подання заяви про апеляційне оскарження та апеляційної скарги, які подаються в апеляційну інстанцію через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване рішення.
Заява про апеляційне оскарження даної постанови подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складання постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, з дня складання у повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Постанова суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у встановлений строк, встановлений цим кодексом, постанова набирає сили після закінчення цього строку.
У разі надання апеляційної скарги, постанова набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя С.О. Миронюк
Суд | Господарський суд Чернівецької області |
Дата ухвалення рішення | 04.04.2008 |
Оприлюднено | 30.07.2008 |
Номер документу | 1847093 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні