Справа № 4-3108/11
П О С Т А Н О В А
іменем України
"30" серпня 2011 р. судд я Шевченківського районного суду м. Києва Піхур О.В., розгля нувши подання слідчого СУ ГУ МВС України в м. Києві Безуш ко А.П. про проведення виїмк и документів в ТОВ «ВЕКТОР АВ ТОТРАНС», -
в с т а н о в и в :
Слідчий СУ ГУ МВС Укр аїни в м. Києві Безушко А.П. звернувся до Шевченківсько го районного суду м. Києва з по данням, погодженим заступник ом прокурора м. Києва про пров едення виїмки документів в Т ОВ «ВЕКТОР АВТОТРАНС», а саме : усіх наявних оригіналів пер винних фінансово-господарсь ких та бухгалтерських докуме нтів з питань взаємовідносин із ТОВ «ЖИТЛОБУД-БК»(код ЄДР ПОУ 37378324), ТОВ «Н.Т.К. ОКТАН»(код ЄД РПОУ 35900535) у тому числі: укладени х договорів (угод, контрактів ) з відповідними доповненням и і додатками, специфікаціям и, актами прийому-передачі по ставлених товарів, робіт та п ослуг; видаткових, прибутков их, товарно-транспортних та п одаткових накладних, а у випа дку ввезення товарів на митн у територію України, і вантаж но-митних декларацій; рахунк ів-фактур, актів прийому-пере дачі товарів (надання послуг ), актів виконаних робіт, доруч ень на отримання товарно-мат еріальних цінностей; технічн их умов, регламентів та серти фікатів на поставлені товари ; платіжних доручень (банківс ьких виписок) щодо перерахув ання ТОВ «ВЕКТОР АВТОТРАНС»( код ЄДРПОУ 36714115) грошових кошті в на банківські рахунки ТОВ « ЖИТЛОБУД-БК»(код ЄДРПОУ 37378324), ТОВ «Н.Т.К. ОКТАН»( код ЄДРПОУ 35900535).
Слідчим подання обґрунтов ується тим, що одержати в інши й спосіб, без рішення суду щод о виїмки документів неможлив о, оскільки дана інформація м іститься лише в ТОВ «ВЕКТОР А ВТОТРАНС»(код ЄДРПОУ 36714115).
Відповідно до ч. 1 ст. 66 КПК Укр аїни, особа, яка провадить діз нання, слідчий, прокурор і с уд в справах, які перебувают ь в їх провадженні, вправі в икликати в порядку, встановл еному цим Кодексом, будь-яких осіб як свідків і як потерпі лих для допиту або як експе ртів для дачі висновків; вима гати від підприємств, устано в, організацій, посадових осі б і громадян пред'явлення п редметів і документів, які можуть встановити необхідн і в справі фактичні дані; вим агати проведення ревізій, в имагати від банків інформац ію, яка містить банківську та ємницю, щодо юридичних та ф ізичних осіб у порядку та обс язі, встановлених Законом У країни «Про банки і банківсь ку діяльність». Виконання ци х вимог є обов'язковим для всі х громадян, підприємств, уста нов і організацій.
Відповідно до ч. 1, 3 ст. 178 КПК Ук раїни, виїмка проводиться у в ипадках, коли є точні дані, що предмети чи документи, які ма ють значення для справи, знах одяться в певної особи чи в пе вному місці. Виїмка документ ів, що становлять державну та /або банківську таємницю, про водиться тільки за вмотивова ною постановою судді і в поря дку, погодженому з керівнико м відповідної установи.
Таким чином, наявні достатн і підстави для проведення ви їмки документів в ТОВ «ВЕКТО Р АВТОТРАНС»(код ЄДРПОУ 36714115).
З огляду на викладене, та ке руючись ст.ст. 66, 178 КПК України, с уд,
п о с т а н о в и в :
Подання слідчого СУ ГУ МВС України в м. Києві Без ушко А.П. про проведення виї мки документів в ТОВ «ВЕКТОР АВТОТРАНС»- задовольнити.
Призначити виїмку докумен тів в приміщенні ТОВ «ВЕКТОР АВТОТРАНС»(код ЄДРПОУ 36714115), юри дична за адресою: Миколаївсь ка область, м. Южноукраїнськ, б -р. Шевченко, 8, кв. 74, а саме: усіх н аявних оригіналів первинних фінансово-господарських та бухгалтерських документів з питань взаємовідносин із ТО В «ЖИТЛОБУД-БК» (код ЄДРПОУ 373783 24), ТОВ «Н.Т.К. ОКТАН» (код ЄДРПОУ 35900535) у тому числі: укладених до говорів (угод, контрактів) з ві дповідними доповненнями і до датками, специфікаціями, акт ами прийому-передачі поставл ених товарів, робіт та послуг ; видаткових, прибуткових, тов арно-транспортних та податко вих накладних, а у випадку вве зення товарів на митну терит орію України, і вантажно-митн их декларацій; рахунків-факт ур, актів прийому-передачі то варів (надання послуг), актів в иконаних робіт, доручень на о тримання товарно-матеріальн их цінностей; технічних умов , регламентів та сертифікаті в на поставлені товари; платі жних доручень (банківських в иписок) щодо перерахування Т ОВ «ВЕКТОР АВТОТРАНС»(код ЄД РПОУ 36714115) грошових коштів на ба нківські рахунки ТОВ «ЖИТЛОБ УД-БК»(код ЄДРПОУ 37378324), ТОВ «Н.Т.К. ОКТАН»(код ЄДР ПОУ 35900535).
Виконання постанови доруч ити СУ ГУ МВС України в м. Києв і.
Постанова оскарженн ю не підлягає.
Суддя:
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 30.08.2011 |
Оприлюднено | 18.10.2011 |
Номер документу | 18616117 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Шевченківський районний суд міста Києва
Піхур О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні