Герб України

Ухвала від 17.10.2011 по справі 2а-0870/8613/11

Запорізький окружний адміністративний суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

              

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РУХУ

 17 жовтня 2011 року                                                                 Справа №  2а-0870/8613/11

м. Запоріжжя

м. Запоріжжя

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Стрельнікова Наталя Вікторівна, розглянувши матеріали адміністративного

позову:          Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції Запорізької області,

          м. Бердянськ Запорізької області,

до:           Приватного підприємства «Мауглі», м. Бердянськ Запорізької області,

про:           припинення юридичної особи,

ВСТАНОВИВ:

Бердянська об’єднана державна податкова інспекція Запорізької області звернулась з адміністративним позовом до Приватного підприємства «Мауглі», в якому позивач просить припинити юридичну особу відповідача на підставі ч. 2 ст. 38 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», у зв’язку із неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

Розглянувши зміст позовної заяви та додані до неї матеріали, суд встановив наявність підстав для залишення позову без руху, оскільки позовна заява подана з порушенням вимог встановлених ст. 106 КАС України, позивачем надана довідка з Єдиного державного реєстру у якій зазначено, що державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відсутній запис про проведення реєстраційних дії. Разом з цим, у довідці зазначено, що інформація про юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зареєстрованих до 01.07.2004 та не включених до Єдиного державного реєстру отримується в органі виконавчої влади, в якому проводилась державна реєстрація. Крім того, у позовній заяві податковий орган зазначає, що засновник та керівник ПП «Мауглі» ОСОБА_1 померла у 2001 році, однак податкова звітність в останнє надана у 2002 році.

                    Згідно ст. 108 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

                    Оскільки позивачем не надано доказів на підтвердження стану Підприємства на час звернення до суду, не надано відомостей щодо засновників (учасників) ПП «Мауглі» від імені яких до податкового органу надавалась звітність, суд вважає за необхідне залишити позовну заяву без руху та надати позивачу строк для їх усунення.

          Недоліки позовної заяви можуть бути усунені шляхом надання суду: довідки з органу виконавчої влади, в якому проводилась державна реєстрація відповідача із зазначенням стану Підприємства на час звернення до суду та його юридичної адреси; Витягу із ЄДРПОУ із зазначенням засновників (учасників) ПП «Мауглі» та адреси їх реєстрації.

          Керуючись ст.ст. 106, 108 КАС України, суддя,

УХВАЛИВ:

 

Адміністративний позов Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції Запорізької області до Приватного підприємства «Мауглі» про припинення юридичної особи – залишити без руху.

Надати позивачеві строк для усунення недоліків позовної заяви до  11 листопада 2011 року  та роз’яснити, що інакше відповідно до вимог ч. 3 ст. 108 КАС України позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачеві.

Якщо недоліки позовної заяви не будуть усунені у зазначений строк позовна заява буде вважатися неподаною та повернута. Залишення позовної заяви без руху не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Копію ухвали направити особі, що звернулася із позовною заявою.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо  його не скасовано, набирає законної сили після повернення  апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного  провадження.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали (якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то в 5-денний строк з дня отримання цією особою копії ухвали) апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя                                        (підпис)                                        Н.В. Стрельнікова

 

СудЗапорізький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення17.10.2011
Оприлюднено21.10.2011
Номер документу18677892
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-0870/8613/11

Постанова від 06.12.2011

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Стрельнікова Наталя Вікторівна

Ухвала від 11.11.2011

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Стрельнікова Наталя Вікторівна

Ухвала від 17.10.2011

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Стрельнікова Наталя Вікторівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні