Господарський суд львівської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВС ЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м. Львів, вул. Личаківськ а, 128
ПОСТАНОВА
про визнання банкрутом
15.09.11 С права№ 5015/4919/11
Господарський суд Льв івської області у складі суд ді Чорній Л.З.
при секретарі М.Фарина
розглянув у попередньому з асіданні матеріали справи за заявою ДПІ у Жидачівськом у р-ні Львівської області, м.Жи дачів
про банкрутство: ТзОВ «Л ьвів-Агро», смт.Нові Стрілища , вул.Ів.Франка,40, Жидачівськог о р-ну, Львівської області
за участю представників :
від кредитора: Закорчем ний І.Б. - ст.держ.податк.інсп.
від боржника: не з' яви вся
арбітр. кер. - Качмарик Я.М .
ВСТАНОВИВ:
ДПІ у Жидачівському р-ні Львівської області, м.Жид ачів звернулась у суд із заяв ою про банкрутство ТзОВ «Льв ів-Агро»у порядку, встановле ному ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможно сті боржника або визнання йо го банкрутом”. Провадження у справі порушено 29.08.2011 р.
Представник кредитора у судове засідання з' явився, подав витребувані ухвалою в ід 29.08.2011 року документи та клопо тання про призначення ліквід атором у справі арбітражного керуючого Качмарика Я.М., яке суд вважає за можливе задово лити.
Заслухавши представника к редитора, дослідивши матеріа ли справи, суд вважає, що зібра но достатньо доказів для виз нання боржника банкрутом і в ідкриття ліквідаційної проц едури.
З матеріалів справи в бачається, що ТзОВ «Львів-Агр о»зареєстроване Жидачівськ ою РДА 15.10.1996 р. за №657, код ЄДРПОУ 22376 473.
Безспірні вимоги кредит ора становлять 5 098 грн.
Доказів погашення заборго ваності на дату розгляду спр ави суду не подано.
Підприємство фактично при пинило свою діяльність, рух к оштів на рахунку відсутній, з а юридичною адресою не знахо диться, керівні органи боржн ика відсутні. Що підтверджує ться поданими ДПІ у Жидачівс ькому районі актом про встан овлення місця знаходження Тз ОВ «Львів-Агро»та його керів ника та довідкою від 15.08.2011р. про те, що боржник не звітується д о ДПІ у Жидавчівському р-ні з 2 005р.
Відповідно до вимог ст.52 Зак ону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом ”, у разі, якщо громадянин-підп риємець - боржник або керівн і органи боржника- юридичної особи відсутні за її місцезн аходження , або у разі ненадан ня боржником протягом року д о органів державної податков ої служби згідно із законода вством податкових деклараці й, документів бухгалтерської звітності, а також за наявнос ті ознак, що свідчать про відс утність підприємницької дія льності боржника, заява про п орушення справи про банкрутс тво відсутнього боржника мож е бути подана кредитором нез алежно від розміру його вимо г до боржника та строку викон ання зобов»язань.
На підставі наведеного та к еруючись ст.22-34, ст.52 Закону Укра їни “Про відновлення платосп роможності боржника або визн ання його банкрутом”, суд -
ПОСТАНОВИВ:
1. ТзОВ «Львів-Агро»(Льві вська обл., Жидачівський р-н, с мт.Нові Стрілища, вул.Ів.Франк а,40; код ЄДРПОУ 22376473)- визнати б анкрутом та відкрити ліквіда ційну процедуру.
Скасувати арешти, накладе ні на майно боржника. Накладе ння нових арештів на майно ба нкрута не допускається.
2. Призначити ліквідат ором у справі арбітражного к еруючого Качмарика Яросла ва Михайловича (ліцензія с ерії НОМЕР_1 від 19.11.2010р., який проживає за адресою: АДРЕС А_1).
3. Ліквідатору відпов ідно до ст.ст.23-34, 52 Закону Україн и “Про відновлення платоспро можності боржника або визнан ня його банкрутом” здійснити ліквідаційну процедуру та п одати звіт про виконану робо ту і документально підтвердж ений баланс на затвердження суду у строк, встановлений ст .22 Закону України “Про відновл ення платоспроможності борж ника або визнання його банкр утом”.
4. Судове засідання при значити на 15.11.2011 р. о 10 год. 20 хв., яке відбудеться в при міщенні господарського суду Львівської області (м.Львів, в ул.Личаківська, 128, каб.305).
5. Зобов' язати ліквідат ора: надати суду докази пуб лікації оголошення про визна ння боржника банкрутом; звіт та ліквідаційний баланс на з атвердження.
6. Участь у судовому засідан ні представника кредитора та ліквідатора - обов' язкова.
7. Копію постанови надіслат и кредитору, банкруту, ліквід атору банкрута, Львівському обласному відділу з питань б анкрутства, ВДВС та державно му реєстратору.
Суддя Чорній Л.З.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 15.09.2011 |
Оприлюднено | 24.10.2011 |
Номер документу | 18692955 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Чорній Л.З.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні