Ухвала
від 27.10.2011 по справі 2а-0870/9153/11
ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АД МІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ

27 жовтня 2011 року Справа № 2а-0870/9153/11

м. Запоріжжя

Суддя Запорізько го окружного адміністративн ого суду Калашник Ю.В., перевір ивши матеріали адміністрати вного позову Державної подат кової інспекції у Ленінськом у районі м.Запоріжжя

до Спільного підприємства Українсько - російське під приємство «Запорізький авто центр КАМАЗ»

про припинення юридичної о соби

ВСТАНОВИВ:

24.10.2011 Державна податкова інсп екція у Ленінському районі м .Запоріжжя (далі - позивач) зве рнулась до суду із позовом до Спільного підприємства Укра їнсько - російське підприєм ство «Запорізький авто центр КАМАЗ» (далі - відповідач) в я кому просить припинити юриди чну особу.

Спір виник із публічно-прав ових відносин, у яких позивач є суб' єктом владних повнов ажень.

Зазначений спір, згідно із с т. 17 КАС України, належить до ко мпетенції адміністративних судів і має розглядатись у по рядку адміністративного суд очинства та відповідно до ч. 2 ст.18 КАС України підсудний окр ужним адміністративним суда м.

Адміністративний позов по дано в межах строку зверненн я до адміністративного суду, встановленого ст.99 КАС Україн и. Підстави для повернення по зовної заяви, відмови у відкр итті провадження у справі та залишення позовної заяви бе з розгляду відсутні.

Оскільки рішення у цій спра ві стосується прав, свобод, ін тересів та обов' язків засно вників Спільного підприємст ва Українсько - російське п ідприємство «Запорізький ав то центр КАМАЗ», то суддя вваж ає за необхідне залучити до у часті у справі у якості треті х осіб засновників Спільного підприємства Українсько - російське підприємство «Зап орізький авто центр КАМАЗ» ОСОБА_1, ОСОБА_2 ОСОБА_3 , ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБ А_6.

Під час підготовчого прова дження суддя встановив необх ідність витребувати у сторін та третьої особи всі наявні у них документи та матеріали, я кі можуть бути використані я к докази у справі.

За наслідками розгляду мат еріалів позовної заяви, суд д ійшов висновку про необхідні сть закінчити підготовче про вадження, відкрити проваджен ня в адміністративній справі та призначити її до судового розгляду.

Ураховуючи наведене, керую чись ст.ст. 107, 160, 165 КАС України, су ддя

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадженн я в адміністративній справі № 2а-0870/9153/11 за позовом Державної п одаткової інспекції у Ленінс ькому районі м.Запоріжжя до С пільного підприємства Украї нсько - російське підприємс тво «Запорізький авто центр КАМАЗ» про припинення юриди чної особи.

2. Залучити до участі у справ і у якості третіх осіб заснов ників Спільного підприємств а Українсько - російське пі дприємство «Запорізький авт о центр КАМАЗ» ОСОБА_1, О СОБА_2 ОСОБА_3, ОСОБА_4 , ОСОБА_5, ОСОБА_6.

3. Закінчити підготовче пров адження та призначити судове засідання на 15 листопада 2011 р оку, яке відбудеться за адрес ою: м. Запоріжжя, вул. Кремлівс ька, 65-в у залі судових засідан ь № 15 о 12год.00 хв. Справа розгляда тиметься одноособово суддею Калашник Юлією Вікторівною.

4. Запропонувати подат и до початку судового засіда ння

позивачу - належним чином оформлену довіреність на представника; нормативні обґрунтування позовних вимо г; довідку щодо неподання від повідачем звітності та відсу тності заборгованості на час розгляду справи судом; довід ку з Єдиного державного реєс тру юридичних осіб та фізичн их осіб-підприємців на відпо відача на час розгляду справ и судом та інформація про зас новників і керівництво підпр иємства; інші документи, які мають значення для вирішення справи по суті; належним чино м засвідчені копії усіх витр ебуваних документів - у спр аву, оригінали - суду для огл яду.

відповідачу - у разі невиз нання адміністративного поз ову подати до 14 листопада 2011 ро ку письмові заперечення прот и позову та докази на обґрунт ування цих заперечень; належ ним чином оформлена довірені сть на представника; установ чі документи; докази надання до податкових органів подат кової звітності або поясненн я про причини її неподання; до кази перебування за юридично ю адресою; інші документи, які мають значення для вирішенн я справи по суті; належним чин ом засвідчені копії усіх вит ребуваних документів - до спр ави, оригінали - суду для огл яду.

третій особі - документ, що посвідчує особу; довіреніст ь на представника (за наявнос ті); пояснення по суті спору; і нші документи, що можуть бути використані судом для виріш ення справи по суті; належним чином засвідчені копії усіх витребуваних документів - до справи, оригінали - суду для огляду.

5. Копію ухвали надіслати ос обам, які беруть участь у спра ві разом із витягом про їх про цесуальні права та обов' язк и.

6. У судове засідання виклик ати повістками осіб, які беру ть участь у справі. У разі немо жливості прибути у судове за сідання сторін, або їх предст авників, пропонуємо подати к лопотання про розгляд справи без участі представника.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законно ї сили з моменту постановлен ня.

Суддя (підп ис) Ю .В.Калашник

< Текст > < Дата попередньо го судового засідання (дата) (А ДМ) > 15 листопада 2011 року < Т екст > 12:00 < Текст >

< Текст >

СудЗапорізький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення27.10.2011
Оприлюднено08.11.2011
Номер документу18847828
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-0870/9153/11

Постанова від 15.11.2011

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Калашник Юлія Вікторівна

Ухвала від 27.10.2011

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Калашник Юлія Вікторівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні