Ухвала
від 04.10.2011 по справі 27/44б
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАР СЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Д онецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

04.10.11 р. Сп рава № 27/44б

за заявою кредитора (заяв ника) Державної податкової і нспекції у Петровському райо ні м.Донецька

до боржника Товариства з об меженою відповідальністю „А ркітотіс” м.Донецьк

про визнання банкрутом

арбітражний керуючий ОСО БА_1.

Суддя С.С.Тарапата

Господарським судом Донец ької області ухвалою від 22.03.10р . порушена справа про банкрут ство Товариства з обмеженою відповідальністю „Аркітоті с” м.Донецьк відповідно до ст .52 Закону України „Про відновл ення платоспроможності борж ника або визнання його банкр утом”.

Постановою від 31.03.10р. ТОВ „Арк ітотіс” м.Донецьк визнано ба нкрутом, відкрита ліквідацій на процедура строком на 6 міся ців до 30.09.2010р., ліквідатором при значено арбітражного керуюч ого ОСОБА_1.

Ухвалою суду від 01.03.11р. строк ліквідаційної процедури про довжений до 30.07.11р.

29.08.11р. до господарського суду надійшло клопотання кредито ра- в особі ПАТ „Кредитпромба нк” Донбаської філії ПАТ „Кр едитпромбанк” про заміну лік відатора, яке обґрунтовано н евжиттям ліквідатором заход ів для з' ясування наявності майна ТОВ „Аркітотіс” та зат ягуванням ліквідаційної про цедури.

06.09.11р. до суду надійшло клопот ання ліквідатора про продовж ення строку ліквідаційної пр оцедури на 6 місяців.

Встановлений судом строк л іквідаційної процедури виті к 30.07.11р. Станом на 12.09.11р. звіт лікв ідатора суду не наданий.

Розгляд справи призначени й в судовому засіданні на 04.10.11р .

04.10.11р. до суду надійшов звіт л іквідатора про проведену роб оту. Також від ліквідатора на дійшло клопотання про звільн ення від виконання обов' язк ів ліквідатора ТОВ „Аркітоті с” у зв' язку з анулюванням л іцензії арбітражного керуюч ого.

На виконання вимог суду кре дитор- ПАТ „Кредитпромбанк” в листі від 04.10.11р. запропонував призначити ліквідатором по справі арбітражного керуючо го Полюховича Дениса Анатолі йовича. До листа додана заява арбітражного керуючого Полю ховича Д.А. про згоду на призна чення ліквідатором по справі .

Розглянувши в судовому зас іданні 04.10.11р. надані кредиторо м та ліквідатором клопотання , звіт ліквідатора та інші мат еріали справи, заслухавши лі квідатора та представника кр едитора, суд встановив:

Згідно п.4 ст.3-1 Закону Україн и “Про відновлення платоспро можності боржника або визнан ня його банкрутом” арбітражн ий керуючий має право подава ти до господарського суду за яву про дострокове припиненн я своїх обов'язків.

Відповідно до п.2 ст.3-1 Закону України “Про відновлення пл атоспроможності боржника аб о визнання його банкрутом” а нулювання ліцензії арбітраж ного керуючого під час здійс нення арбітражним керуючим с воїх повноважень є підставою для усунення його від викона ння обов'язків арбітражного керуючого під час провадженн я у справі про банкрутство.

Представник кредитора кло потав про призначення ліквід атором по даній справі арбіт ражного керуючого Полюхович а Д.А. за його заявою.

За результатами судового з асідання суд, беручи до уваги необхідність завершення лік відаційної процедури, визнає за необхідне припинити повн оваження ліквідатора ОСО БА_1. та призначити ліквідат ором по справі арбітражного керуючого Полюховича Д.А ., строк ліквідаційної процед ури встановити до 04.04.12р.

Враховуючи викладене та ке руючись ст.3-1, п.1 ст.5, ст.ст. 22, 24, 32 За кону України “Про відновленн я платоспроможності боржник а або визнання його банкруто м”, ст.ст. 4-1, 43, 86 ГПК України, госп одарський суд

У Х В А Л И В:

Припинити повноваження лі квідатора ОСОБА_1.

Призначити ліквідатором п о справі №27/44Б про банкрутство Товариства з обмеженою відп овідальністю „Аркітотіс” м.Д онецьк арбітражного керуючо го Полюховича Дениса Анатолі йовича (ліцензія серії НОМЕ Р_1, ідентифікаційний номер - НОМЕР_2, місце проживання - АДРЕСА_1).

Встановити строк ліквідац ійної процедури до 04.04.2012р.

Ліквідатору по закінченні встановленого судом строку ліквідаційної процедури пре дставити суду звіт про прове дену роботу та документи, пер едбачені ст.32 Закону України “ Про відновлення платоспромо жності боржника або визнання його банкрутом”.

Арбітражному керуючому ОСОБА_1. протягом 5 днів здійс нити передачу наявної докуме нтації по справі ліквідатору Полюховичу Д.А.

Суддя Т арапата С.С.

Вик < Текст > тел. < Те кст >

Надруковано примірників - < Текст >

господарському суду Донец ької області - < Текст >

кредитору - < Текст >

боржнику - < Текст >

< Текст >

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення04.10.2011
Оприлюднено08.11.2011
Номер документу18886826
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —27/44б

Ухвала від 11.12.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

С.С. Тарапата

Ухвала від 09.04.2014

Господарське

Господарський суд Донецької області

А.І. Гурова

Ухвала від 27.02.2014

Господарське

Господарський суд Донецької області

А.І. Гурова

Ухвала від 22.01.2014

Господарське

Господарський суд Донецької області

М.О. Лейба

Ухвала від 01.10.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Тарапата С.С.

Ухвала від 04.10.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Тарапата С.С.

Ухвала від 12.09.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Тарапата С.С.

Ухвала від 13.07.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Тарапата С.С.

Ухвала від 29.06.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Тарапата С.С.

Ухвала від 06.04.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Тарапата С.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні