Ухвала
від 07.11.2011 по справі 29/111-63
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29/111-63

                                ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  

                                                            У  Х  В  А  Л  А  

          

         07.11.11 р.                                                                                             № 29/111-63                                                                                                                                                                 

     Господарський суд Донецької області у складі судді Риженко Т.М., розглянувши матеріали  

за позовною заявою: Товариства з обмеженою відповідальністю „Європа Арм Спорт” м.Київ

до Відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „Гостиний двір”, м.Донецьк

про: стягнення 168 587,52 грн.

ВСТАНОВИВ:

        Товариство з обмеженою відповідальністю „Європа Арм Спорт”, м.Київ (далі – Позивач) звернулось до Господарського суду Донецької області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю „Гостиний двір”, Донецьк  (далі – Відповідач) про стягнення 168 587,52 грн.

При поданні позову Позивачем допущено порушення вимог, встановлених розділом VIII Господарського процесуального кодексу України. Зокрема, відповідно до п.2 ч.1 ст.57 Господарського процесуального кодексу України до позовної заяви додаються документи,  які підтверджують відправлення Відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів.

В порушення цього, Позивачем не додані такі документи.

        Суд вважає за необхідне зазначити, що квитанція та опис  вкладення у цінний лист, які додані до позовної заяви, не можуть бути прийняті як належний доказ, оскільки вказана квитанція від 04.11.2011р., на опису вкладення у цінний лист міститься відтиск поштового штемпелю також від 04.112011р., а позовна заява № 64 Товариства з обмеженою відповідальністю „Європа Арм Спорт”, м.Київ до Товариства з обмеженою відповідальністю „Гостиний двір”, Донецьк   про стягнення 168 587,52 грн. від 07.11.2011р.

За таких обставин позовна заява та додані до неї документи підлягають поверненню без розгляду на підставі п.  6 ч. 1  ст. 63 Господарського процесуального кодексу України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 4-5, 4-7, 54, 57, 61, 63, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд –

УХВАЛИВ:

        1. Повернути позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю „Європа Арм Спорт”, м.Київ до Товариства з обмеженою відповідальністю „Гостиний двір”, Донецьк  (далі – Відповідач) про стягнення 168 587,52 грн. без розгляду.

2. Роз'яснити Позивачу, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею  до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.

Додаток: позовна заява з доданими до неї документами на 13 арк.

Суддя                                                               Риженко Т.М.           

< Список >                                                                  < Довідник >     

< Список >                                                                  < Довідник >    

                              

< Текст >

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення07.11.2011
Оприлюднено18.11.2011
Номер документу19159284
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —29/111-63

Ухвала від 07.11.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Риженко Т.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні