29/5009/5257/11
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Запорізької області
УХВАЛА
08.11.11 Справа № 29/5009/5257/11
м. Запоріжжя
Кредитор –Державна податкова інспекція у Комунарському районі м. Запоріжжя
Боржник –Приватне підприємство “ТСК Пєлєтон” (м. Запоріжжя, код з ЄДР –34829378)
про банкрутство
Без виклику представників сторін
До господарського суду Запорізької області 08.11.2011р. надійшло клопотання ліквідатора банкрута –арбітражного керуючого Комарової А.В. про накладення арешту на майно боржника.
Розглянувши заявлене клопотання, суд -
Установив:
Постановою господарського суду Запорізької області від 20.09.2011р. Приватне підприємство “ТСК Пєлєтон” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого –Комарову Анжеліку В'ячеславівну.
Ліквідатором заявлено клопотання № 43 від 07.11.2011р. про накладення арешту на майно боржника, а саме: автомобіля марки «KIA SPORTAGE»2008 року випуску з державним номером –АР 1737 ВН.
Розглянувши заявлене клопотання про накладення арешту, суд дійшов висновку про відсутність підстав для його задоволення з огляду на наступне.
Як вбачається з поданого клопотання ліквідатора, за повідомленням УДАІ ГУ МВС України в Запорізькій області від 25.10.2011 року за вих. № 10/13-7847 за боржником зареєстрований автомобіль марки «KIA SPORTAGE»2008 року випуску з державним номером –АР 1737 ВН.
Статтею 25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” визначено, що ліквідатор з дня свого призначення здійснює, зокрема, такі повноваження: приймає до свого відання майно боржника, вживає заходів по забезпеченню його збереження, виконує функції з управління та розпорядження майном банкрута, виконує повноваження керівника (органів управління) та розпорядження майном банкрута, вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб тощо.
Введення ліквідаційної процедури в ході провадження у справі про банкрутство передбачає виявлення, оцінку та реалізацію майна боржника, за рахунок чого формується ліквідаційна маса (стаття 26 Закону про банкрутство), з якої в подальшому здійснюється погашення вимог кредиторів в порядку, встановленому законодавством.
Відповідно до статті 23 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” з дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури скасовується арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, чи інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
Для здійснення ліквідатором своїх функцій в ході ліквідації банкрута законодавець передбачив надання йому повноважень щодо повного розпорядження майном боржника з метою його реалізації та подальшого погашення кредиторської заборгованості.
З огляду на вищевикладене господарський суд відмовляє в задоволенні клопотання ліквідатора про накладення арешту на майно боржника.
На підставі вищевикладеного та керуючись статтею 23 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, статтею 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
Ухвалив:
Відмовити в задоволенні клопотання ліквідатора.
Копію ухвали надіслати: ліквідатору, кредитору, банкруту.
Суддя В.А. Кричмаржевський
< Дата слухання справи > < Час слухання справи >
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 08.11.2011 |
Оприлюднено | 22.11.2011 |
Номер документу | 19242720 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Кричмаржевський В.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні