ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32
УХВАЛА
про порушення провадження у справі
24.07.08 Справа № 13/120пд
Суддя Яресько Б.В., розглянувши матеріали позовної заяви
Товариства з обмеженою відповідальністю «ВіЕйБі Лізинг», м. Київ
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Луга-Ост», м. Луганськ
про розірвання договору, вилучення майна та стягнення 690466 грн. 92 коп.
Суддя визнав достатніми надані матеріали для прийняття позовної заяви до розгляду, і керуючись стат тями 61,64-68 Господарського процесуального кодексу України,
УХВАЛИВ:
1. Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.
2. Розгляд справи призначити на 07.08.08р. о 10 год. 30 хв.
3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кімнаті № 304.
4. Зобовязати:
позивача –подати: письмові пояснення на відзив відповідача, документальне підтвердження пояснень; надати оригінали документів, доданих до позовної заяви у копіях, для огляду у засіданні суду, документи у підтвердження статусу юридичної особи (Статут, відповідне Положення тощо) оригінали для огляду, копії до справи; провести звірення розрахунків з відповідачем на день слухання справи, за результатами звірення скласти акт, в якому вказати залишок боргу, акт звірення надати у засідання суду;
відповідача –подати: відзив на позовну заяву, докази його надсилання позивачу; документальне підтвердження викладених у відзиві доводів; документи у підтвердження статусу юридичної особи (Статут, відповідне Положення тощо) оригінали для огляду, копії до справи; у разі погашення суми заборгованості подати оригінали відповідних платіжних документів для огляду, копії до справи; прийняти участь у звіренні розрахунків з позивачем.
5. Управлінню державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради подати господарському суду довідку про внесення до ЄДРПОУ Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Луга-Ост», м. Луганськ, вул. Звейнека, буд. 138 Г, кВ. 29, код 34019454.
Суд звертає увагу сторін у справі, що всі документи, які додаються до матеріалів справи та довіреності представників сторін повинні бути викладені українською мовою.
Суд вважає за необхідне попередити сторони, що за не надіслання витребуваних судом документів і за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони, на підставі п. 5 ст. 83 ГПК України з них може бути стягнено штраф у сумі до 1700 грн.
Явка представників сторін в судове засідання обов'язкова. Довести до відома сторін, що неявка сторін у судове засідання не тягне перенесення розгляду справи на інші строки, не перешкоджає розгляду справи по суті без їх участі.
Суддя Б.В. Яресько
Помічник судді М.Ю. Михайлевич
Суд | Господарський суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 24.07.2008 |
Оприлюднено | 03.09.2008 |
Номер документу | 1955982 |
Судочинство | Господарське |
Адмінправопорушення
Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області
Воєвідко Я. І.
Адміністративне
Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Мельник-Томенко Ж.М.
Адміністративне
Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Мельник-Томенко Ж.М.
Адміністративне
Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Мельник-Томенко Ж.М.
Адміністративне
Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Мельник-Томенко Ж.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні