ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

Б-24/34-07

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,  

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

________________________________________________________________________________

УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу

"27" серпня 2008 р.                                                             Справа № Б-24/34-07

вх. № 1888/2-24

Суддя господарського суду Плахов О.В.

при секретарі судового засідання Колесан Д.О.

За участю:

ліквідатор: Сорокін Михайло Іванович, ліцензія арбітражного керуючого серія АВ № 347228 від 03.10.07р.

По справі  за заявою Комунальне підприємство Первомайський сільськогосподарський радгосп "Роза", м. Первомайський

до Комунальне підприємство Первомайський сільськогосподарський радгосп "Роза", м. Первомайський код 03362235

про визнання банкрутом  

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Харківської області від 12 березня 2007 року боржника – Комунальне підприємство Первомайський сільськогосподарський радгосп  "Роза" визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Сорокіна М.І., зобов'язавши його в строк до 12 березня 2008 року виконати ліквідаційну процедуру.

До господарського суду Харківської області надійшов звіт, в якому ліквідатор посилається на завершення ліквідаційної процедури.

В судовому засіданні ліквідатор звітував про проведену роботу, повідомив, що ним здійснені всі необхідні заходи по ліквідації банкрута та звернувся до суду з клопотанням про затвердження ліквідаційного звіту та ліквідаційного балансу.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши звіт ліквідатора, судом встановлено наступне: під час здійснення ліквідаційної процедури виконано наступні заходи:  подано до друкованого органу оголошення про визнання боржника банкрутом; надіслані повідомлення згідно п. 5 ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом”. До ліквідатора надійшли заяви  з грошовими вимогами від Пенсійного фонду України в Первомайському районі Харківської області в сумі 12996,96  грн., Харківського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в сумі 460,19 грн., Первомайського міськцентру зайнятості в сумі 3658,79 грн., Лозівської ОДПІ в сумі 24642,11 грн. Дані вимоги розглянуто ліквідатором, визнано в повному обсязі та включено до реєстру вимог кредиторів, про що повідомлено кредиторів. Окремо до реєстру внесено заборгованість по заробітній платі в сумі 41758,05 грн. Не визнані кредиторські вимоги по двум заявам на суму 148261,28 грн.

Ліквідатором отримано від керівника підприємства банкрута печатку, штамп, статутні та бухгалтерські документи. Печатка та штамп знищено, документи довгострокового зберігання передані до архіву Первомайської райдержадміністрації. Окрім  того, ліквідатором отримано майно підприємства банкрута.

Ліквідатором проведено оцінку майна банкрута, про що свідчить оціночний звіт. Майно реалізовано, про що свідчать відповідні договори купівлі-продажу. Загальна сума від реалізації майна складає 26500,00 грн. Грошові кошти використані для відшкодуваня витрат в ході ліквідаційної процедури, для оиплати послуг ліквідатора, погашена заборгованість по заробітній платі в сумі 11366,98 грн.

Майно, яке не увійшло до ліквідаційної маси (житловий фонд та об'єкти  соціальної сфери) передано на баланс до комунальної власності Первомайської міської ради.

Ліквідатором закрито розрахунковий рахунок банкрута, про що свідчить повідомлення про закриття рахунків.

Державні органи та установи, які заявили свої вимоги до банкрута повідомлені про закінчення ліквідаційної процедури.

Ліквідатором складено ліквідаційний баланс з даними, що свідчать про відсутність майна та з даними про непогашену кредиторську заборгованість.  Зважаючи на ці обставини та керуючись п. 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”  вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс і враховуючи, що ліквідатором виконані всі необхідні роботи по ліквідації підприємства-банкрута, а майна у банкрута не виявлено, суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, провадження по справі припинити.

Керуючись ст.ст. 32, 40, 51 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ч. 6 ст. 39 Закону України „Про державну реєстрацію”, суд –

УХВАЛИВ:

1. Затвердити наданий суду ліквідаційний звіт.

2. Ліквідувати юридичну особу – Комунальне підприємство Первомайський сільськогосподарський радгосп  "Роза", код 03362235, зареєстроване 21.07.99р. Виконавчим комітетом Первомайської міської ради Харківської області, рішення № 30, місцезнаходження: Харківська область, м. Первомайський, радгосп „Роза”, б. 5.

3. Провадження у справі припинити.

4. Зобов'язати Головне управління  статистики по Харківській області виключити з Єдиного Державного реєстру підприємства та організацій України Комунальне підприємство Первомайський сільськогосподарський радгосп  "Роза", код 03362235.

5. Зобов'язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Комунальне підприємство Первомайський сільськогосподарський радгосп  "Роза", код 03362235 та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення для зняття юридичної особи – Комунальне підприємство Первомайський сільськогосподарський радгосп  "Роза", код 03362235 з обліку.  

6. Ухвалу направити ліквідатору, УПФУ в Первомайському районі Харківської області, Харківському відділенню Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Первомайському міськцентру зайнятості, Лозівській ОДПІ, Головному управлінню статистики по Харківській області, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору.

Суддя                                                                                            Плахов О.В. 

Дата ухвалення рішення 27.08.2008
Зареєстровано 08.09.2008
Оприлюднено 10.09.2008

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону