5010/1992/2011-Б-24/52
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
22 листопада 2011 р. Справа № 5010/1992/2011-Б-24/52
Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Ткаченко І. В., при секретарі судового засідання Дичковській І. М., за участю представника ініціюючого кредитора Савчук М. Я., представника регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській області Чернова Р. М., у відкритому судовому засіданні розглянувши справу про банкрутство відкритого акціонерного товариства "Рожнятівський агроспецпостач",
в с т а н о в и в:
11 жовтня 2011 р., ДПІ в Рожнятівському районі Івано-Франківської області звернулась до господарського суду Івано-Франківської області із заявою про визнання ВАТ "Рожнятівський агроспецпостач" банкрутом в порядку ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (а. с. 2).
Ухвалою від 13 жовтня 2011 р. господарський суд Івано-Франківської області порушив провадження у справі про банкрутство ВАТ "Рожнятівський агроспецпостач", призначивши її до розгляду в засідання на 08 листопада 2011 р.
08 листопада 2011 р., суд відклав розгляд справи згідно ст. 77 ГПК України (а. с. 45).
До канцелярії суду надійшла заява регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській області, із змісту якої вбачається, що у статутному фонді ВАТ "Рожнятівський агроспецпостач" відсутня частка держави, оскільки, в 1999 р. було завершено процес приватизації цього товариства. Зокрема, наказом № 271 від 22 червня 1999 р. акції, що становили 100 % статутного фонду і які належали державі, було передано у власність ВАТ "Рожнятівський агроспецпостач", що підтверджується долученими до матеріалів справи документами (а. с. 47-49).
Дослідивши матеріали справи, суд встановив, що зазначені у переліку нерухомого майна, що передано у власність ВАТ "Рожнятівський агроспецпостач" (а. с. 48), та у постанові державного виконавця органу ДВС Рожнятівського управління юстиції від 22 червня 2011 р. (а. с. 33) дані вказують на наявність у боржника відповідного майна. Разом з тим, долучені до заяви про порушення справи про банкрутство документи (а. с. 24-28) указують на відсутність будь-якого майна боржника. У зв'язку з цим, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи для з'ясування обставин наявності або відсутності у боржника майнових активів.
Згідно ч. 1 ст. 77 ГПК України, господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин її не може бути розглянуто в даному засіданні.
На підставі викладеного, з метою повного, об'єктивного та всебічного розгляду справи, суд вважає, що розгляд цієї справи слід відкласти згідно пунктів 1, 2 ч. 1 ст. 77 ГПК України.
Керуючись статтею 5 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", статтями 77, 86 ГПК України, суд
у х в а л и в:
1. Розгляд справи відкласти. Наступне засідання провести 15 грудня 2011 р., о 10 год. 00 хв., в приміщенні господарського суду Івано-Франківської області по вул. Шевченка, 16, кімн. № 21 у м. Івано-Франківську.
2. Боржника зобов'язати: до дати проведення засідання подати в господарський суд та заявнику відзив на заяву про порушення справи про банкрутство; в засідання подати суду оригінали (для огляду) та належним чином засвідчені копії (для долучення до матеріалів справи) установчих документів.
3. Ініціюючого кредитора зобов'язати в засідання надати суду: докази наявності або відсутності у боржника майнових активів; виконати вимоги, викладені в ухвалі суду від 08 листопада 2011 р.
4. Довести до відома учасників провадження у справі про банкрутство, що письмові докази, як передбачено у ч. 2 ст. 36 ГПК України, подаються суду в оригіналі або в належним чином засвідченій копії. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього. При цьому, необхідно враховувати, що згідно положень п. 5. 27 Національного стандарту України Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації "Вимоги до оформлення документів" (ДСТУ 4163-2003), затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 07 квітня 2003 р. № 55, відмітка про засвідчення копії документа складається зі слів "Згідно з оригіналом", назви, особистого підпису особи, яка засвідчує копію її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії. Засвідчуватись повинна кожна сторінка документа з відтиском печатки підприємства, установи, організації, іншої юридичної особи.
5. Заявника попередити про передбачені п. 5 ч. 1 ст. 81 ГПК України наслідки неподання витребуваних судом матеріалів або нез'явлення представника на виклик в засідання без поважних причин.
6. Зобов'язати учасників провадження у справі про банкрутство направити в судове засідання своїх представників, повноваження яких оформити у відповідності із зазначеними у ст. 28 ГПК України вимогами.
7. Довести до відома учасників провадження у справі про банкрутство, що згідно положень п. 5 ч. 1 ст. 83 ГПК України за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони може бути стягнено в дохід Державного бюджету України штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а справа, відповідно до ст. 75 ГПК України, може бути розглянута за наявними у ній матеріалами.
Суддя І. В. Ткаченко
Виготовлено в КП "Документообіг госп. судів"
ст. 52 61, 64, 65, 86
Суд | Господарський суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 22.11.2011 |
Оприлюднено | 21.12.2011 |
Номер документу | 19883072 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Івано-Франківської області
Ткаченко І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні