Постанова
від 22.11.2011 по справі 5023/3633/11
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІ ВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. ка нцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідац ійного балансу

"22" листопада 2011 р. Спр ава № 5023/3633/11

вх. № 3633/11

Суддя господарського суд у Дзюба О.А.

при секретарі судового за сідання Шаповалов О.В.

За участю:

Ліквідатора - ОСОБА_1. дов іреність №11/10/24-022 від 04.01.11р. (гол. де рж. податк. інспектор ДПІ Київ ського р-ну)

По справі за заявою ДПІ Киї вського району м. Харкова

до Товариства з обмеженою в ідповідальністю Юридична фі рма "Лепрекон", м. Харків

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарс ького суду від 25 травня 2011року суд визнав боржника Товарист во з обмеженою відповідальні стю Юридичну фірму "Лепрекон ", м. Харків банкрутом та відкр ив ліквідаційну процедуру, п ризначив ліквідатором банкр ута ініціюючого кредитора - ДПІ у Київському р-ні м. Харко ва, якого суд зобов' язав вик онати всі дії передбачені ст .ст. 25- 34, 52 Закону України „Про в ідновлення платоспроможнос ті боржника або визнання йог о банкрутом”.

До канцелярії суду від лікв ідатора надійшов повний звіт та документи, які підтверджу ють виконання роботи по лікв ідації банкрута (вх№ 33310 від 01.11.11р .)

Ухвалою господарського су ду Харківської області від 03 л истопада 2011року призначено до розгляду звіт ліквідатора н а 22 листопада 2011року.

В судовому засіданні лікві датор - представник ДПІ у Ки ївському р-ні довів суду звіт про виконану роботу по лікві дації банкрута, та просив зат вердити ліквідаційний звіт т а ліквідаційний баланс.

Розглянувши наданий суду з віт про виконану роботу з лік відації банкрута, документи, що свідчать про виконання лі квідаційної процедури, заслу хавши пояснення ліквідатора , суд встановив, що після визна ння Товариства з обмеженою в ідповідальністю Юридичну фі рму "Лепрекон" банкрутом, при значення ліквідатора і відкр иття ліквідаційної процедур и ліквідатором було проведен і необхідні дії з ліквідації банкрута, у тому числі:

На виконання постанови гос подарського суду ліквідатор ом в газеті «Вечерка» №23 (180) від 09 червня 2011року розміщене огол ошення про визнання боржника - Товариства з обмеженою відп овідальністю Юридичну фірму "Лепрекон" банкрутом та відк риття ліквідаційної процеду ри.

З метою виявлення потенцій них кредиторів боржника, лік відатор звернувся із відпові дними запитами та отримав ві дповіді від УПФУ в Київськом у районі м. Харкова, листом № 1956 4-27/07 від 30.06.11р. ПФУ повідомило, що б оржник не має заборгованості по сплаті збору на обов'язков е державне пенсійне страхува ння, а також єдиного внеску на загальнообов'язкове державн е соціальне страхування; Хар ківський міський центр зайня тості листом №8933 від 16.06.11р. повід омив, що у боржника заборгова ність перед Фондом відсутня.

Від ФСС з тимчасової втрати працездатності Харківської області надійшла заява про в изнання грошових вимог № 732/07-01ю р від 16.06.11р. в сумі 82,14грн., зазначе ні вимоги ліквідатором визна ні та включені до реєстру вим ог кредиторів.

Від ФСС від нещасних випадк ів у Київському р-ні - ініцію ючого кредитора листом №738/06-04 в ід 08.06.11р. надійшла відповідь пр о заборгованість боржника пе ред Фондом в сумі 48,36грн.

Отже до реєстру кредиторів боржника включені грошові в имоги кредиторів:

ДПІ у Київському р-ні м. Харк ова в сумі 2659,50грн.;

ФСС від нещасних випадків у Київському р-ні сумі 48,36грн.;

ФСС з тимчасової втрати пра цездатності Харківської обл асті в сумі 82,14грн.

Крім того, з метою виявлення потенційних кредиторів борж ника, ліквідатор звернувся д о Київського відділу державн ої виконавчої служби Харківс ького міського управління юс тиції із запитом щодо існуюч их виконавчих проваджень щод о стягнення грошових коштів або іншого майна із боржника на користь третіх осіб.

Відповідно до листа ДВС Киї вського р-ну №6787 від 03.06.2011р., у пров адженні Київського ДВС ХМУЮ виконавчих проваджень, щодо стягнення грошових коштів із боржника, не перебуває.

Інвентаризації майна борж ника не проводилась, у зв' яз ку з відсутністю будь-яких ма йнових активів.

З метою розшуку майна боржн ика, ліквідатор звернувся із відповідними запитами та от римав відповіді від Управлі ння ДАЇ УМВС України в Харків ської області ( № 1222 від 17.06.2011р.), КП «Харківське міське бюро тех нічної інвентаризації» (№601/4 в ід 11.07.2011р.), Управління держкомз ему у м. Харкові (№3870/08 від 20.06.2011р.), І нспекції держтехнагляду (№311 в ід 20.06.11р.) за наслідками проведе них дій, будь-якого майна борж ника, що можливо включити до л іквідаційної маси боржника, не виявлено.

З метою з' ясування питанн я, чи порушувалась у відношен ні керівництва боржника крим інальна справа, ліквідатор з вернувся до керівництва ДПА Харківської області та ним о тримана відповідь (№7583/7/09-018 від 27 .04.11р.), що кримінальні справи ві дносно посадових осіб Товари ства з обмеженою відповідаль ністю Юридичну фірму "Лепрек он" не порушувалось, до провад ження не приймались та не роз слідувались.

Ліквідатором подано оголо шення про недійсність печатк и, штампу, оригіналів установ чих документів Товариства з обмеженою відповідальністю Юридичну фірму "Лепрекон" (га зета «Вечерка» №23 (180) від 09 червн я 2011року).

Ліквідатором надано довід ку № 1112/29-008, що станом на 31.05.11р. борж ник не має відкритих розраху нкових рахунків в установах банків.

Ліквідатором, в межах здійс нення ліквідаційної процеду ри, не знайдено будь-яких відо мостей або документів, на під твердження існування дебіто рської заборгованості боржн ика.

Про завершення ліквідацій ної процедури ліквідатором п овідомлено УПФУ в Київського районі, ФСС з тимчасової втра ти працездатності Харківськ ої області, ФСС від нещасних в ипадків у Київського р-ні та Х арківській МЦЗ.

Фінансовий аналіз стану бо ржника не проводився у зв'язк у із відсутністю в розпорядж енні ліквідатора будь-якої ф інансової документації борж ника.

Оцінка та продаж майна борж ника не здійснювалися, у зв'яз ку із відсутністю будь-якого виявленого майна боржника.

Звіт про виплачені кредито рам кошти ліквідатором не ск ладався, у зв'язку із відсутні стю будь-яких виявлених та от риманих під час здійснення л іквідаційної процедури грош ових коштів.

Таким чином, за наслідками з дійсненої ліквідаційної про цедури, будь-які майнові або ф інансові активи, належні бор жнику, та за рахунок яких можл иве погашення вимог кредитор ів - відсутні.

Ст. 4-1 Господарського процес уального кодексу України встановлені форми господарс ького судового процесу. Госп одарські суду розглядають сп рави про банкрутство з ураху ванням особливостей, встанов лених законом України „Про в ідновлення платоспроможнос ті боржника або визнання йог о банкрутом” (далі Закон про б анкрутство).

Згідно з п.6. ст. 31 Закону пере дбачено, що вимоги кредиторі в не задоволені за недостатн істю майна вважаються пога шеними.

Згідно ст. 32 Закону передбач ено, що господарський суд піс ля заслуховування звіту лікв ідатора або окремих кредитор ів виносить ухвалу про затве рдження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу. Пун ктом 2 ст.32 Закону передбачає, я кщо за результатами ліквідац ійного балансу після задовол ення вимог кредиторів не зал ишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про лікв ідацію юридичної особи-банкр ута.

Отже, враховуючи, що ліквіда тором проведені всі необхідн і дії по ліквідації банкрута , ліквідатором представлений суду ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською з аборгованістю на загальну су му 2659,50грн., при таких обставина х суд вважає за необхідне, зат вердити ліквідаційний балан с, звіт ліквідатора, реєстр з н епогашеною кредиторською за боргованістю та припинити пр овадження по справі.

На підставі вищенаведеног о та керуючись ст.ст. 3-1, 32, п.6 ст.40, 5 2 Закону України “Про відновл ення платоспроможності борж ника або визнання його банкр утом”, ст. 86 Господарського пр оцесуального кодексу Україн и,

УХВАЛИВ:

1. Затвердити наданий с уду ліквідаційний звіт та лі квідаційний баланс.

2. Затвердити реєстр з непог ашеною кредиторською заборг ованістю в загальній сумі 2659,5 0грн.перед:

ДПІ у Київському р-ні м. Харк ова в сумі 2659,50грн.;

ФСС від нещасних випа дків у Київському р-ні сумі 48,36г рн.;

ФСС з тимчасової втра ти працездатності Харківськ ої області в сумі 82,14грн.

3. Ліквідувати юридичну осо бу - Товариство з обмеженою в ідповідальністю Юридичну фі рму "Лепрекон", код 32762097, зареєст роване виконкомом Харківськ ої міської ради, за №-Ю0030659 від 30.12 .2003р., місцезнаходження: 61168, м. Хар ків, вул.. Академіка Павлова, б уд. 313, кв. 179.

4. Провадження у справі прип инити.

5. Зобов`язати державного ре єстратора внести до Єдиного державного реєстру юридични х осіб та фізичних осіб-підпр иємців запис про проведення державної реєстрації припин ення юридичної особи, та пере дати органам, які здійснювал и облік, відповідне повідомл ення про зняття юридичної ос оби з обліку.

Ухвалу направити ліквідат ору, засновнику, кредиторам, Х арківському обласному управ лінню статистики, управлінню з питань банкрутства у Харкі вській області Державного де партаменту з питань банкрутс тва, державному реєстратору .

Суддя Дзюба О.А.

< Текст >

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення22.11.2011
Оприлюднено21.12.2011
Номер документу19903126
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5023/3633/11

Постанова від 25.05.2011

Господарське

Господарський суд Харківської області

Дзюба О.А.

Ухвала від 03.11.2011

Господарське

Господарський суд Харківської області

Дзюба О.А.

Ухвала від 16.05.2011

Господарське

Господарський суд Харківської області

Дзюба О.А.

Постанова від 22.11.2011

Господарське

Господарський суд Харківської області

Дзюба О.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні