Б24/266-08
УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13.08.08 р.
Справа № Б24/266-08
За заявою Державної податкової інспекції у м.Дніпродзержинську
до боржника товариства з обмеженою відповідальністю "Протипожежне підприємство "Спектр-послуг", м.Дніпродзержинськ
про визнання банкрутом
Суддя Калиниченко Л.М.
Представники сторін:
від кредитора - Охота О.М. дор. № 10011 від 01.04.08р., Мілєнтьєв Б.В. дор. № 14348/м від 15.05.08р.
від боржника - не з'явився
СУТЬ СПРАВИ:
Боржник має заборгованість перед кредитором в сумі 500,27 грн., що підтверджується матеріалами справи.
За заявою кредитора провадження у справі порушено за правилами ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" , яка визначає порядок ліквідації відсутнього боржника, оскільки за даними кредитора за юридичною адресою не знаходиться.
Ці обставини є підставою для визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури і призначення ліквідатора.
Кредитор просить призначити ліквідатором у даній справі арбітражного керуючого Бєлову Ганну Ігорівну, ліцензія серія АБ № 271547, за згодою останнього, яке суд вважає за можливе задовольнити.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.2, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд
ПОСТАНОВИВ:
Визнати товариство з обмеженою відповідальністю "Протипожежне підприємство "Спектр-послуг", м.Дніпродзержинськ ( код ЄДРПОУ 32816126) - банкрутом.
Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік.
Ліквідатором товариства з обмеженою відповідальністю "Протипожежне підприємство "Спектр-послуг", м.Дніпродзержинськ призначити арбітражного керуючого Бєлову Ганну Ігорівну, ліцензія серія АБ № 271547 ( вул. Жуковського, б.41, кв.1, м. Дніпропетровськ 49000 ідент. номер 2780319209).
Зобов'язати ліквідатора здійснювати ліквідаційну процедуру у відповідності з вимогами чинного законодавства і подати на затвердження господарського суду звіт та ліквідаційний баланс до 13.08.09 р.
У разі виявлення ліквідатором майна, представити господарському суду, для залучення до матеріалів справи, його опис.
Суддя
Л.М. Калиниченко
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 13.08.2008 |
Оприлюднено | 11.09.2008 |
Номер документу | 1991806 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Калиниченко Л.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні