ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АД МІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯ ВИ БЕЗ РУХУ
19 грудня 2011 року Справа № 2а-0870/12051/11
м. Запоріжжя
Суддя Запорізького окр ужного адміністративного су ду Артоуз О.О., перевіривши мат еріали адміністративного по зову
ВСТАНОВИВ:
15 грудня 2011 року до Запорізьк ого окружного адміністратив ного суду надійшов адміністр ативний позов Товариства з о бмеженою відповідальністю « Промінвесттрейд» до Державн ої податкової інспекції в Ше вченківському районі м. Запо ріжжя про скасування податко вого повідомлення-рішення ві д 01.11.2011 № 0001282302.
Судом встановлено, що позов на заява не відповідає вимог ам ст. 106 Кодексу адміністрати вного судочинства України (н адалі - КАС України).
Згідно з ч. 5 ст. 106 КАС України, якщо позовна заява подаєтьс я позивачем, то у ній зазначає ться ім' я представника, йог о поштова адреса, а також номе р засобу зв' язку, адреса еле ктронної пошти, якщо такі є. Од ночасно з позовною заявою по дається довіреність чи інший документ, що підтверджує пов новаження представника.
Частина 2 ст. 58 КАС України вс тановлює, що повноваження за конних представників підтве рджуються документами, які с тверджують займану ними поса ду.
Адміністративний позов То вариства з обмеженою відпові дальністю «Промінвесттрейд » підписаний представником з а довіреністю від 01.08.2011 № 5. Довір еність підписана директором ТОВ «Промінвесттрейд» - О СОБА_1, але відповідно до Вит ягу з Єдиного державного реє стру юридичних осіб та фізич них осіб-підприємців, надано го до даного позову, особою як а має право вчиняти юридичні дії від імені юридичної особ и без довіреності, у тому числ і підписувати договори та на явність обмежень щодо предст авництва від імені юридичної особи є ОСОБА_2.
Враховуючи викладене, пози вачеві необхідно надати дока зи, які підтверджують повнов аження ОСОБА_1 або належни м чином оформлену довіреніст ь на представника ТОВ «Промі нвесттрейд» .
Відповідно до ч. 1 ст. 108 Кодекс у адміністративного судочин ства України суддя, встанови вши, що позовну заяву подано б ез додержання вимог, встанов лених статтею 106 цього Кодексу , постановляє ухвалу про зали шення позовної заяви без рух у, у якій зазначаються недолі ки позовної заяви, спосіб їх у сунення і встановлюється стр ок, достатній для усунення не доліків.
За таких обставин позовна з аява підлягає залишенню без руху з наданням строку для ус унення недоліків.
Недоліки позовної заяви мо жуть бути усунені шляхом над іслання на адресу суду до вст ановленої дати, з урахування м вимог пункту 4 Нормативів і н ормативних строків пересила ння поштових відправлень та поштових переказів (затвердж ених Наказом Міністерства тр анспорту та зв'язку України в ід 12 грудня 2007 року № 1149) доказів щ одо виправлення зазначених н едоліків.
Керуючись ст. 106, ч. 1 ст. 108 Кодек су адміністративного судочи нства України, суддя
УХВАЛИВ:
Адміністративний поз ов Товариства з обмеженою ві дповідальністю «Промінвест трейд» до Державної податков ої інспекції в Шевченківсько му районі м. Запо ріжжя про скасування податко вого повідомлення рішення - залишити без руху.
Товариству з обмеженою від повідальністю «Промінвестт рейд», у строк до 20 січня 2012 року , усунути недоліки позовної з аяви, шляхом надіслання на ад ресу суду із супровідним лис том з посиланням на номер спр ави, з урахуванням вимог пунк ту 4 Нормативів і нормативних строків пересилання поштови х відправлень та поштових пе реказів (затверджених Наказо м Міністерства транспорту та зв' язку України від 12 грудня 2007 року № 1149) докази щодо виправ лення недоліків.
Копію ухвали направити поз ивачу.
Ухвала набирає законної си ли після закінчення строку п одання апеляційної скарги, я кщо вона не була подана у вста новлені строки. У разі поданн я апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасова но, набирає законної сили піс ля повернення апеляційної ск арги, відмови у відкритті апе ляційного провадження або на брання законної сили рішення м за наслідками апеляційного провадження.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дн іпропетровського апеляційн ого адміністративного суду ч ерез Запорізький окружний ад міністративний суд шляхом по дачі в 5-денний строк з дня про голошення ухвали (якщо ухвал у було постановлено без викл ику особи, яка її оскаржує, то в 5-денний строк з дня отриманн я цією особою копії ухвали) ап еляційної скарги, з подачею ї ї копії відповідно до кілько сті осіб, які беруть участь у с праві.
Якщо суб' єкта владних пов новажень у випадках та поряд ку, передбачених частиною че твертою статті 167 цього Кодекс у, було повідомлено про можли вість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п' ятиденний строк на апеля ційне оскарження ухвали суд у обчислюється з наступного дня після закінчення п' ятид енного строку з моменту отри мання суб' єктом владних пов новажень повідомлення про мо жливість отримання копії ухв али суду.
Копія апеляційної скарги о дночасно надсилається особо ю, яка її подає, до суду апеляц ійної інстанції.
Суддя /підпис/ О.О. Артоуз
< Текст > 20 січня 2012 року < Текс т >
< Текст >
Суд | Запорізький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.12.2011 |
Оприлюднено | 06.01.2012 |
Номер документу | 20557873 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Артоуз Олеся Олександрівна
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Артоуз Олеся Олександрівна
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Артоуз Олеся Олександрівна
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Артоуз Олеся Олександрівна
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Артоуз Олеся Олександрівна
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Артоуз Олеся Олександрівна
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Артоуз Олеся Олександрівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні