Постанова
від 05.12.2011 по справі 2а-1670/9303/11
ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІ НІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 грудня 2011 року < ЧАС > м. Полтава Справа № 2а-1670/9303/11

Полтавський окружний ад міністративний суд у складі:

головуючого судді - Довг опол М.В.,

при секретарі - Ворошило ві Ю.В.,

розглянувши у відкритому с удовому засіданні справу за адміністративним позовом Кр еменчуцької об'єднаної держа вної податкової інспекції в Полтавській області до Това риства з обмеженою відповіда льністю "ГВВ" про припинення ю ридичної особи, -

В С Т А Н О В И В:

07 листопада 2011 року Кре менчуцька об'єднана державна податкова інспекція в Полта вській області звернулась д о Полтавського окружного адм іністративного суду з адміні стративним позовом до Товари ства з обмеженою відповідаль ністю "ГВВ" про припинення юри дичної особи.

В обґрунтування заявлени х вимог позивач зазначив, що у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізичних ос іб-підприємців відносно відп овідача наявний запис про ві дсутність за місцезнаходжен ням, що є підставою для зверне ння податкової інспекції до суду про припинення юридично ї особи відповідно до ч. 2 ст. 38 З акону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”.

Представник позивача в суд ове засідання не з`явився, хоч а про час та місце судового ро згляду повідомлявся належни м чином, клопотань про відкла дення судового засідання не надсилав.

Представник відповідача в судове засідання також не з'я вився, клопотань про відклад ення судового засідання не н адсилав, про причини неявки в судове засідання не повідом ив. Повістки та ухвали суду, що направлялись відповідачу на адресу:пров. АДРЕСА_1, що за значена у витязі з Єдиного де ржавного реєстру юридичних о сіб та фізичних осіб-підприє мців, повертались до суду з ві дмітками пошти або "організа ція не знайдена", або " за закін чення терміну зберігання".

Відповідно до частини один адцятої статті 35 Кодексу адмі ністративного судочинства У країни, розписку про одержан ня повістки (повістку у разі н еможливості вручити її адрес ату чи відмови адресата її од ержати) належить негайно пов ернути до адміністративного суду. У разі повернення пошто вого відправлення із повістк ою, яка не вручена адресату з н езалежних від суду причин, вв ажається, що така повістка вр учена належним чином.

Зважаючи на те, що доставк а ухвали та повістки суду на а дресу відповідача згідно із даними в ЄДР підтверджується підписом листоноші та печат кою поштового відділення, су д виконав свій обов'язок щодо повідомлення відповідача пр о розгляд справи.

Таким чином, суд вважає за можливе розглянути справу з а даної явки.

Суд, вивчивши та дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичн і обставини, на яких ґрунтуют ься позовні вимоги, об'єктивн о оцінивши докази, які мають ю ридичне значення для розгляд у справи і вирішення спору по суті, дійшов висновку про те, що позов підлягає задоволенн ю з наступних підстав.

Судом встановлено, що юриди чна особа - Товариство з обмеж еною відповідальністю "ГВВ" (к од ЄДРПОУ 32687057) - зареєстрована в иконкомом Кременчуцької міс ької ради 20 жовтня 2003 року, про щ о зроблено запис у журналі об ліку реєстраційних справ за № 4903.

Відповідач взятий на подат ковий облік у Кременчуцькій об'єднаній державній податко вій інспекції з 28.10.2003 року (дові дка № 326/2/19-126 від 29.10.2003 року).

Податкової заборгованості відповідач не має, що підтвер джується довідкою Кременчуц ької ОДПІ № 44526/10 від 16.11.2011 року.

12 вересня 2011 року державним р еєстратором Виконавчого ком ітету Кременчуцької міської ради внесено до Єдиного держ авного реєстру юридичних осі б та фізичних осіб - підприємц ів запис за № 1 585 143 0007 002741 щодо відсу тності юридичної особи за вк азаною адресою.

Згідно з частинами 11, 12, 14 стат ті 19 Закону України “Про держа вну реєстрацію юридичних осі б та фізичних осіб-підприємц ів” юридична особа зобов'яза на подавати (надсилати) щорок у протягом місяця, що настає з а датою державної реєстрації , починаючи з наступного року , державному реєстратору для підтвердження відомостей пр о юридичну особу реєстраційн у картку про підтвердження в ідомостей про юридичну особу . У разі неподання юридичною о собою реєстраційної картки п ро підтвердження відомостей про юридичну особу державни й реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстр у запис про відсутність підт вердження зазначених відомо стей. Якщо державному реєстр атору повернуто рекомендова ного листа з відміткою відді лення зв'язку про відсутніст ь юридичної особи за зазначе ною адресою, державний реє стратор повинен внести до Єд иного державного реєстру зап ис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженн ям.

Згідно з ч. 2 ст. 38 Закону Украї ни "Про державну реєстрацію ю ридичних осіб та фізичних ос іб - підприємців" наявність в Є диному державному реєстрі за пису про відсутність юридичн ої особи за вказаним її місце знаходженням є підставою для постановлення судового ріше ння про припинення юридичної особи.

Відповідно до підпункту 20.1.12 пункту 20.1. статті 20 Податковог о кодексу України органи дер жавної податкової служби маю ть право у випадках, встановл ених законом, звертатися до с уду щодо припинення юридично ї особи та припинення підпри ємницької діяльності фізичн ою особою - підприємцем та/або про визнання недійсними уст ановчих (засновницьких) доку ментів суб'єктів господарюва ння.

З огляду на викладене, та вр аховуючи, що державним реєст ратором виконавчого комітет у Кременчуцької міської ради Полтавської області внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фіз ичних осіб-підприємців про в ідсутність відповідача за мі сцезнаходженням, суд приходи ть до висновку, що вимоги пози вача про припинення юридично ї особи є обґрунтованими та т акими, що підлягають задовол енню.

На підставі викладеного, ке руючись ст. 38 Закону України "П ро державну реєстрацію юриди чних осіб та фізичних осіб", п п. 20.1.12 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодек су України, статтями 7, 8, 9, 10, 11, 71, 160 -163 Кодексу адміністративног о судочинства України,-

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний поз ов Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспек ції в Полтавській області до Товариства з обмеженою відп овідальністю "ГВВ" про припин ення юридичної особи задовол ьнити.

Припинити юридичну особу - Т овариство з обмеженою відпов ідальністю "ГВВ", код ЄДРПОУ 32687 057, пров. Героїв Бреста, б. 44А, м. Кр еменчук, Полтавська область, 39600, що зареєстроване розпоряд женням виконкому Кременчуць кої міської ради № 1311-Р, про що з роблено запис у журналі облі ку реєстрації за номером 4903.

У день набрання постановою законної сили направити її к опію державному реєстратору для внесення до Єдиного держ авного реєстру запису про су дове рішення щодо припинення юридичної особи Товариства з обмеженою відповідальніст ю "ГВВ".

Постанова набирає законно ї сили після закінчення стро ку подання апеляційної скарг и. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо й ого не скасовано, набирає зак онної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного про вадження або набрання законн ої сили рішенням за наслідка ми апеляційного провадження .

Постанова може бути оскарж ена до Харківського апеляцій ного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня пр оголошення постанови з одноч асним поданням її копії до су ду апеляційної інстанції. У р азі складення постанови у по вному обсязі відповідно до с татті 160 Кодексу адміністрат ивного судочинства України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апе ляційна скарга подається про тягом десяти днів з дня отрим ання копії постанови.

Повний текст постан ови виготовлено 12 грудня 2011 рок у.

Суддя М.В. Довгопол

СудПолтавський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення05.12.2011
Оприлюднено12.01.2012
Номер документу20584738
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-1670/9303/11

Постанова від 05.12.2011

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

М.В. Довгопол

Ухвала від 08.11.2011

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

М.В. Довгопол

Ухвала від 08.11.2011

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

М.В. Довгопол

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні